Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przechodzenie minut w abonamencie TP

Przechodzenie minut w abonamencie TP

WitekT 18 Kwietnia 2007 15:08

0 0
Telekomunikacja Polska planuje wprowadzić bezpłatne przechodzenie niewykorzystanych minut na kolejne okresy w planie tp 60 minut za darmo.

16. kwietnia TP złożyła stosowny projekt w UKE. To jedyna zmiana w tym planie, ale ma dotyczyć wszystkich klientów - i nowych, i dotychczasowych.


Źródło tekstu: UKE, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~franek  2007-04-18 17:01:42  host: 212.160.172.70

    Bardzo dobry ruch TP!

  • 0

    11. ~  2007-04-18 17:12:45  host: edi146.internetdsl.tpnet.pl

    no no, ostro, konkurencja już wymięka ;)

  • 0

    12.  2007-04-18 17:59:27

    Jak na taka złodziejska firmę to bardzo dobry ruch. Trzeba tylko poczekac czy owe zmiany wogole nastapia. Moja mama juz od roku jest w Tak Tak-u i stwierdziła jednoznacznie, gdzie ona tyle lat oczy miała. Telefon może sobie zabrac zawsze ze soba, a jak nawet zostanie zostawiony w domu to jak wraca do domu to wszystko ładnie na telefonie jest zarejestrowane w stacjonarce nie było takich rarytasów;). W obronie stacjonarek stoi jedynie argument ze ktoś jak bedzie do nas dzwonił bedzie miał drogo, a wiec odpowiem krótko- guzik mnie to obchodzi, liczy sie tylko domowy budżet, oszczedzając np 20zl na miesiac można opłacic neta (tyle za niego płace:))). Pozdro

  • 0

    13. ~getITright  2007-04-18 18:14:16  host: chello087206213042.chello.pl

    @nicram - dobry ruch ??? dobry ruch to będzie jak za te 50zł będzie z 300 minut na lokalne/międzymiastowe, wymienne na 50 minut na koma, no i oczywicie najważniejsza rzecz, bez której nawet przez myśl mi nie przejdzie powrót do TP, a mianowicie LIKWIDACJA OPŁTY ZA INICJACJE POŁĄCZENIA, przecież przez to TP z niby-sekundowym naliczaniem W KAŻDEJ KONFIGURACJI długości połączenia ZAWSZE WYCHIODZI DROŻEJ NIŻ UPC KTÓRE MA NALICZANIE MINUTOWE !!! ale co do opłat jak do mnie ktoś dzwoni to dla mnie to jednak jest argument nie do przejścia, dlatego że dwonią do mnie ludzie z zagranicy i dla nich połączenia na koma są naprawde za drogie...

  • 0

    14. ~getITright  2007-04-18 18:22:24  host: chello087206213042.chello.pl

    acha ale co do UPC to tak: po pierwsze jakość usług jest bardzo niska - niższa niż w TP, już kilkanaście razy miałem coś takiego że telefon mi nie działał przez nawet 2 godziny, TO NIEDOPUSZCZALNE !!! telefon MA DZIAŁAĆ ZAWSZE i nie interesują mnie żadne tłumaczenia ! dlatego z UPC zrywam umowę jak tylko lojalka mi się skończy, następna sprawa to to że UPC w nowych abonamentach RÓWNIEŻ WPROWADZIŁA OPŁATĘ INICJACYJNĄ, dlatego tą firmę będę omijał szerokim kołem, już pomijam że mają najgorszą kablówkę w Polsce z hitami takimi jak KUCHNIA TV, MANGO TV, JETIX, JETIX PLAY itp. :D za to bez BBC PRIME, BBC WORLD, €O NEWS, COMEDY CENTRAL i w ich najdroższej w Polsce opłacie za kablówkę nie zmieściły się takie kanały jak ALE KINO, KINO POLSKA które są uwaga, to nie żart - DODATKOWO PŁATNE :DDDDD

  • 0

    15. ~frn  2007-04-18 18:25:05  host: ip-89-174-40-126.multimo.gtsenergis.pl

    A minuty w socjalnym? :P Jakbym tak policzyl to chyba mialbym w kumulacji z kilka dni gadania teraz...

  • 0

    16. ~getITright  2007-04-18 18:27:35  host: chello087206213042.chello.pl

    a i jeszcze jedno na BOK TPsy połączenie jest bezpłatne i czeka się kilkanaście sekund, a w UPC PŁATNE (sic!) i mało tego ci kretyni którzy zarządzają tą firmą oszczędzają na pracownikach i na połączenie z konsultantem się czeka 10 minut a ZA KAŻDĄ MINUTĘ Z TEGO CZEKANIA SIĘ PŁACI ! także TPsa to dno, ale UPC jest jeszcze o wiele niżej, zagłębiło się w muł na dnie :D niewiem co teraz wezmę, zastanawiam się pomiędzy dialogiem, netią i ew. multimedia, ale MM raczej odpada bo pewnie też mają awarie takie jak UPC, że telefon przez jakiś czas nie działa

  • 0

    17. ~  2007-04-18 18:44:52  host: bec224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @getITright: weź sobie netię to zobaczysz lub usłyszysz jak wygląda BOA a za wszystko i tak będziesz musiał zapłacić

  • 0

    18.  2007-04-18 18:47:11

    BOA w Netii jest bezpłatny.

  • 0

    19.  2007-04-18 18:59:13

    13*getITright No fakt jak ktos ma duzo rodzinki za granica to numer stacjonarny jest potrzebny. U mnie w domu kazdy zapomnial co to stacjonarka;) i juz prawdopodobnie nigdy sie juz nie powróci do tego, bo watpie zeby nasze kochane TP kiedys dalo ludzki abonament do swojej sieci, czyli na stacjonarne, o komorki to sie juz nie dopominam, bo maja drogi interkonekt, ale chociaz na stacjonarki, bo jak na razie taniej wychodzi dzwonic z komorki na stacjonarki anijezeli ze stacjonarki na stacjonarke. Stawka do wszystkich 59 gr/min i okolo 20-30 gr/min na stacjonarne jest nie do przebicia przez plan TP "60 minut za ""darmo""" ktore jest za jedyne 50 zl;).

  • 0

    20.  2007-04-18 19:07:11

    Wow, rywalizują z Play ;)

  • 0

    21.  2007-04-18 19:11:43

    Łatwo sobie można policzyc ile za te 50zl mozna miec tych darmowych minut w Tak Tak-u. (84 minuty do wszystkich sieci (bez pakietow) albo 150 minut do numerow stacjonarnych + Era i + Heyah). Oczywiscie wszystko przechodzi na kolejne miesiace i wszystko sie sumuje!!! i owe minuty mozna łaczyc w róznych proporcjach w danym miesiacu czyli pełen komfort w wykorzystaniu zlotowek na koncie. Żadnych kar w razie nie uregulowania płatności, okresy na połaczenia przy wczesniejszych doładowaniach konta sumuja sie, tyle chyba wystarczy;).

  • 0

    22. ~jojo  2007-04-18 19:18:42  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    "nicram" - i włąśnie to jest wolność i swoboda w korzystaniu z komórki. TAK TAK - inna rozmowa! "getITright" tylko nie bierz kanlówki od sieci Multimedia. To dziadostwo!!! Mam to. Dzwięk nie dostrojony, szeleszczący, pasy na obrazie, szumy... To ma być jedna z największych sieci kablowej telewizji w Polsce???!

  • 0

    23. ~MZ  2007-04-18 19:35:01  host: aaje108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nicram jak ktoś ma aparat typu "Bratek", to mówi się trudno. Ja mam telefonik firmy swissvoice (Avena 138) i też widzę kto do mnie dzwonił jak mnie nie było, widzę do kogo dzwoniłem, widzę kto do mnie dzwoni - jak jest wpisany do książki to nawet z imienia lub nazwiska, mogę wysyłać i odbierać SMS-y, ba mam nawet jedną gierkę i polifoniczne dzwonki. Za identyfikację numeru płacę tylko 3,66 (jak miałem kiedyś ISDN-a, to identyfikacje miałem za darmo). Tepsa zapewnia mi też darmową pocztę głosową. W zasadzie mam wszystko z czego korzystam w komórce. getITright - tepsa niedawno chciała wprowadzić coś co się nazywało "pakiet korzyści". Miały tam być płaskie stawki, brak inicjacji, minuty miały chyba obejmować też komórki, ale Pani UKE nie wyraziła zgody. WitekT chyba nawet o tym pisał - WitkuT mam racje ?

  • 0

    24. ~jojo  2007-04-18 19:41:42  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    "MZ" za taki aparacik trzeba zapłacić tyle samo co za prostą komórkę, która umożliwa rozmowę wszędzie tam, gdzie jest zasięg, a więc nie tylko w domu i na podwórku. Właśnie to jest dopiero zdzierstwo 3,66 za indetyfikacje numeru! W TT w sumie Poczta Głosowa też jest darmowa. Oddzwania do ciebie bodajże 3 razy - jeżeli odbierzesz, to odsłuchasz wiadomość za darmo. Zresztą dla samej darmowej Poczty Głosowej, czy aparatu z podobną funkcjonalnością do komórki nie zostanę w TP. :-)

  • 0

    25. ~MZ  2007-04-18 19:58:57  host: aaje108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O ile pamiętam, to w "+" identyfikacja jest, a przynajmniej była płatna. Tepsową poczte też można tak ustawić aby oddzwaniała. Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś tylko idea/orange miało darmowe połączenia z pocztą głosową. Wszystko ma "+" i "-" - na tepsie mogę mieć szybsze łącze, ale ograniczone możliwości poruszania się, z komórkami jest odwrotnie, itd. Za aparacik dałem około 100 zł, ale są też tańsze dające takie możliwości (nie wszystkie mają opcje SMS).

  • 0

    26. ~  2007-04-18 21:15:53  host: bec224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @tepsaslave: sróbuj to powiedzieć wszystkim korzystającym z BSA w Netii, że tam BOA jest bezpłatne :) a tym bardziej tym z Multimo

  • 0

    27. ~noname  2007-04-18 21:37:10  host: ege149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Toż to rewolucja na miarę telekomunikacji XXI wieku, przechodzenie minut na kolejny miesiąc wow!!! Tego nikt nie ma, takie rzeczy to tylko w tepsie. A przy okazji warto poczekać kilka lat na kolejną rewolucję w tp czyli zniesienie opłaty 3,66/mc za CLIP-a.

  • 0

    28. ~ukenamuniu  2007-04-19 18:32:05  host: nat-go2.aster.pl

    noname: tak, opłata za CLIP też mnie złości, ale ustawa zakazuje pobierania opłat jedynie w przypadku eliminacji CLIP przez abonenta A lub B (art.171)

  • 0

    29.  2007-11-18 20:36:35

    i co wprowadzili to?

Dodaj swoją opinię