Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ProtestMan aresztowany

ProtestMan aresztowany

WitekT 30 Sierpnia 2004 16:53

0 0
protestmanW niedzielę pod zarzutem wandalizmu został aresztowany Joshua Kinberg, który podróżował po USA na rowerze i drukował na chodnikach sms-y. Dzięki bezprzewodowej rowerowej drukarce sms-ów, którą zaprojektował osobiście, Kinberg chciał utrwalać na ulicach Stanów Zjednoczonych wiadomości tekstowe, które otrzymywał od społeczeństwa.Z tyłu roweru Joshuy Kinberga umieszczone było urządzenie, drukujące na chodniku poszczególne wiadomości tekstowe, docierające na telefon Amerykanina. Podróż Kinberga po USA miała następnie zostać zarchiwizowana w postaci fotobloga. Wśród motywów działania oryginalnego cyklisty były także pobudki polityczne, Kinberg planował bowiem zaprotestować w ramach akcji Bikes Against Bush przeciwko polityce obecnego prezydenta USA. Protest miał się odbyć w trakcie Konwencji Wyborczej Republikanów, jaka w przyszłym miesiącu rozpocznie się w Nowym Jorku.

Co ciekawe, pomimo tego że napisy były drukowane nietrwałą kredą, Kinberg został aresztowany pod zarzutem wandalizmu.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-190-127.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważałeś(-aś) zmianę dostawcy prądu?

Orange zachęca do wybrania oferty z prądem

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet