Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Protest TP - we Wrocławiu straszono zwolnieniami

Protest TP - we Wrocławiu straszono zwolnieniami

WitekT 13 Kwietnia 2005 00:20

0 0

Drugi dzień trwa protest głodowy pracowników TP w Punkcie Obsługi Klienta we Wrocławiu przy ul. Bernardyńskiej, prowadzony w ramach akcji solidarności z głodującymi od 14 dni w głównej siedzibie Spółki związkowcami.

Pracownicy żądają podjęcia przez Zarząd TP rozmów z Międzyzwiązkowym Komitetem Strajkowym w sprawie zatrzymania trwającej od 2001 r. spirali zwolnień.
11. kwietnia w godzinach wieczornych z głodującymi pracownikami spotkał się Dyrektor Pionu Sieci strasząc ich zwolnieniami dyscyplinarnymi w przypadku kontynuowania akcji protestacyjnej. Po północy przybył do protestujących Regionalny Dyrektor Wykonawczy Region Zachód Zygmunt Biały w towarzystwie pani prawnik z Dyrekcji Spółki. Przez prawie dwie godziny próbowano nakłonić pracowników do rezygnacji z protestu. Odmówiono wstępu do budynku przedstawicielowi głodujących oraz rozmów z udziałem reprezentującego ich prawnika. Protestujących nie udało się zastraszyć i nie odstąpili od protestu.

Źródło tekstu: Sekretariat Akcji Protestacyjnej     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet