Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Protest TP - głodują także we Wrocławiu

Protest TP - głodują także we Wrocławiu

WitekT 11 Kwietnia 2005 17:20

0 0
Dziś o godz. 16:40 rozpoczął się protest głodowy pracowników TP w Punkcie Obsługi Klienta we Wrocławiu przy ul. Bernardyńskiej.

Pracownicy żądają podjęcia przez Zarząd TP rozmów z Międzyzwiązkowym Komitetem Strajkowym w sprawie zatrzymania trwającej od 2001 r. spirali zwolnień.

Jest to protest w ramach akcji solidarności ze związkowcami głodującymi od 30 marca w siedzbie Spółki przy ul.Twardej w Warszawie, przeciwko zwolnieniom w TP.


Źródło tekstu: Sekretariat Akcji Protestacyjnej     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet