Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prosty i darmowy hosting dla klientów Orange

Prosty i darmowy hosting dla klientów Orange

WitekT 12 Października 2009 16:45

0 0
Orange uruchomiło dla swoich klientów nową usługę - Orangespace. To połączenie hostingu stron z tzw. generatorem www, który umożliwia nawet bardzo początkującym użytkownikom na stworzenie w sieci własnej strony internetowej.

Użytkownicy mogą wybierać szablony i kolory, dodawać blogi, galerie zdjęć oraz komentarze. Wpisy oraz zdjęcia można dodawać także bezpośrednio z telefonu komórkowego przez SMS i MMS. Każdy użytkownik ma do swojej dyspozycji 100 MB miejsca na serwerze. Co ciekawe, można także podpiąć własną domenę.

Na głównej stronie serwisu można zobaczyć ranking najpopularniejszych stron i galerii.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     


Dodaj do:
w sumie: 12
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~No1  2009-10-12 17:04:52  host: 91.209.116.35

    zamiast pierdół ORANGE zajelo by sie obnizeniem cen za polaczenie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~marcin1488  2009-10-12 17:24:59  host: 212.160.172.70

    a jak ma obniżyc ceny połączeń??? stawka jest nawet 27 gr za min,zadrogo dla ciebie???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3.  2009-10-12 17:46:58

    To nie jest tylko dla klientów Orange ale chyba dla wszystkich. Przynajmniej przy rejestracji nie trzeba podawać numeru czy innych danych z Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2009-10-12 18:54:32

    TomekO zgadza sie nikt nie pyta o numer orange. Przez program ftp mam problem zeby sie z serwerem polaczyc. Dobiero przez webftp udalo mi sie wrzucic pliki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~DJ1910  2009-10-12 20:58:50  host: staticline54034.toya.net.pl

    Zajeliby się pakietami internetowymi w pre-paidzie a nie pierdołami takimi jak ta :/ żenada

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~Mikolaj  2009-10-12 21:17:20  host: 81-dzi-4.acn.waw.pl

    @1 a gdzie masz w Orange drogo - to jedyna sieć w której masz 29 gr za minutę...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Archi  2009-10-12 21:36:45  host: chello089077043240.chello.pl

    @5 nie nazwałbym pierdołą usługi która pozwala kontrolować samochody poprzez GPS, jednym może się podobać innym nie, kwestia gustu. Jak dla mnie sam fakt wprowadzenia czegoś nowego zasługuje na pochwałę. Czy się przyjmie to nie wiem ale zastanowić się nad takim rozwiązaniem w sumie można.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2009-10-12 22:18:28

    @6....??????????????????

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~z  2009-10-12 23:19:06  host: 77-253-136-112.adsl.inetia.pl

    czy to nie jest klon, albo nawet działające na Google Pages, czy jak się to nazywa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2009-10-13 09:24:26

    Szału nie ma, ale rzeczywiście przez kilka minut można sobie zrobić stronkę, nawet bez jakiegokolwiek pojęcia o HTMLu. No i nie ma tych wspaniałych wyskakujących reklam, które przez 50% czasu oglądania zasłaniają 90% zawartości strony. Przynajmniej na razie nie ma...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2009-10-13 09:30:41

    @5: Przecież już jest taka sieć, w której wszystko jest tanie, a jej nazwa pada w komentach pod każdym newsem :) Wykorzystaj swoją szansę i jeden powód do frustracji masz z głowy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~alfonso  2009-10-13 14:34:32  host: 212.160.150.162

    niech się Orange zabierze za obniżenie cen za internet stacjonarny, bo na razie drożyzna.

Dodaj swoją opinię