Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prospekt emisyjny NFI Midas trafił do KNF

Prospekt emisyjny NFI Midas trafił do KNF

LuiN 22 Grudnia 2011 08:57

0 0

Fundusz NFI Midas złożył wczoraj prospekt emisyjny do Komisji Nadzoru Finansowego w związku z planowaną emisją akcji serii D. Środki pozyskane z emisji spółka przeznaczy na odroczoną płatność za zakup Aero2 i rozbudowę sieci.

Prospekt dotyczy emisji nie mniej niż 548 mln i nie więcej niż 1 138 mln akcji zwykłych na okaziciela serii D. Emisja zostanie przeprowadzona z zachowaniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. Na każdą dotychczasową akcję przysługiwać będzie 1 prawo poboru uprawniające do objęcia 4 akcji nowej emisji.

Zgodnie z decyzją akcjonariuszy cenę emisyjną wyznaczy Zarząd Spółki, za zgodą Rady Nadzorczej Spółki. Dzień prawa poboru został ustalony na 15. lutego 2012 roku.
NFI Midas jest właścicielem Aero2 od 9. grudnia.

Źródło tekstu: NFI Midas     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~kolega spod Radomia  2011-12-22 11:14:26  host: aepg230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to ZEG ładnie wyr.... ludzi z giełdy.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-17-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet