Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Propozycja dla oszczędnych" dla prywatnych w Erze

"Propozycja dla oszczędnych" dla prywatnych w Erze

WitekT 7 Kwietnia 2007 18:42

0 0

Od 11. kwietnia w Erze będzie dostępna nowa promocja - Propozycja dla oszczędnych. Jest ona dość prosta w konstrukcji, bo składa się konkretnej liczby ofert uniwersalnych, ale do wykorzystania w ciągu całej umowy dostaje się także dodatkowe minuty wewnątrz sieci i na stacjonarne.

W promocji dostępne są następujące pakiety:
1x oferta uniwersalna i 500 bonusowych minut (20 zł),
2x oferta uniwersalna i 1000 bonusowych minut (40 zł),
3x oferta uniwersalna i 1500 bonusowych minut (60 zł),
4x oferta uniwersalna i 2000 bonusowych minut (80 zł).




Zobacz: szczegóły oferty Propozycja dla oszczędnych.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~tomasz9119  2007-04-07 20:24:41  host: eeh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko fajnie, że te minuty do Ery wykorzystuje się dopiero po wykorzystaniu oferty uniwersalnej ... :(

  • 0

    5.  2007-04-07 20:25:38

    jesli byloby to z cyro na 12mc to biore jeszcze dzisiaj ;) ale znajac zycie, cyro na 24mc, a to za dlugo w telefoni komorkowej, nawet jak na PL warunki

  • 0

    6.  2007-04-07 21:02:14

    ravel masz racje - dlatego w taryfie era nowy komfort - swobodny kontakt można podpisać na czas nie określony:) - każdy pakiet za 30zł (darmowe min, sms, wybrany numer itp) - tak mi koleś z Boa napisał:)

  • 0

    7. ~zico  2007-04-07 21:43:27  host: 195.116.183.101

    do #4 rzeczywiście masz racje ta oferta nie jest zagrożeniem dla playa

  • 0

    8.  2007-04-07 23:22:59

    Chociaz mam sentyment do Ery.. To, zeby wykorzystac te 0,5k-2k minut musze najpierw wydac kase z oferty uniwersalnej? Eh,:( na koncu zostalbym z mozliwoscia dzwonienia tylko na Ere - ja podziekuje za taki interes:/ Ta ofera jest dobra dla tych, co nie czytaja tego wortalu.

  • 0

    9.  2007-04-08 08:57:05

    Ja pamiętam jak dwa lata temu na święta Bożego Narodzenia była podobna promocja. Nawet mój tato kupił wtedy w niej telefon i ma za 40zł też dwie oferty. Widzę że do tej pory nic się nie zmieniło. No trudno. Co najlepsze nawet oferty dla stałych abonentów są takie same. A miało być taniej.

  • 0

    10.  2007-04-08 11:28:23

    tejerek: ja dokladnie wtedy kupilem telefon dokladnie 20grudnia 2005, czekam az mi wygasnie cyro i wtedy sie zobaczy, jak nic sie nie zmieni zmieniam na tictaka lub nawet siec (zalezy co inne opy zaoferuja), chyba ze dostane duzo duzo min do era/heyach/stacjonarne wymienne na sms na okres calej umowy - 12mc (na dluzej nie mam zamiaru podpisywac)

  • 0

    11.  2007-04-08 12:15:06

    Dokładnie ciągle to samo tylko zmieniają konfigurację ofert. Czas w ogóle zmienić taryfy bo ten Nowy Komfort jest już z leksza przestarzały. Jak w miarę krótkim czasie wprowadzą nowe taryfy bardziej atrakcyjne dorównując cenowo do Play'a to zostanę.

  • 0

    12.  2007-04-08 12:16:41

    Ad 11: oczywiście jeśli Play nie wprowadzi czegoś nowego. A Era przyzwyczaiła mnie już do tego że to ona goni konkurencję a nie wyznacza trendów tak jak kiedyś.

  • 0

    13. ~kz1976  2007-04-08 12:55:34  host: efa194.internetdsl.tpnet.pl

    Witam,a dla przedłużających umowe warunki prawie takie same!!! 24.04.2007 kończę z abo i ide narazie do tiktaka!!! Po prawie 4 latach.Olewające podejście do "starych" abonentów!

  • 0

    14. ~maniek  2007-04-08 13:01:37  host: cpn103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lipa jest bo minuty mozna wykorzystac dopiero po wykorzystaniu minut z oferty uniwersalnej ero postaraj sie bardziej bo stracisz abonenta(pewnie niejednego)..

  • 0

    15. ~Patryk  2007-04-08 13:59:21  host: djg231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~maniek pomyśl trochę, najpierw wygadasz te 500 minut a minuty z abonamentu przechodzą tylko na jeden miesiąc. Zastanów się dobrze zanim coś napiszesz. Spokojnych świąt

  • 0

    16. ~Patryk  2007-04-08 14:00:43  host: djg231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przykad na 1 ofercie :)

  • 0

    17.  2007-04-08 14:16:10

    to patrzac na te ceny jest moze szansa na abo za 40 zlotych np.z 1 uniwersalna i 1 darmowym numerem + jakies minuty ? wiadomo cos o tym? bo jak rozumiem gdyby nie bylo takiej promo to takie co w era komfort bedzie kosztowac 60zl/m-c.?

  • 0

    18. ~maniek  2007-04-08 14:16:35  host: cpn103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Patryk mialem na mysli ze te dodatkowe minuty do ery i stacjonarnych sa wykorzystywane w momencie kiedy wygada sie minuty z oferty uniwersalnej czyzby bylo inaczej???

  • 0

    19. ~pp  2007-04-08 15:52:01  host: xdsl-16360.lubin.dialog.net.pl

    punkt 5e) z regulaminu promocji: "Minuty z pakietu promocyjnego wykorzystywane są zawsze po minutach z Oferty uniwersalnej, Oferty taniej w sieci oraz Oferty multimedialnej". Ta promocja to straszne badziewie, w porównaniu do ofert Play jest bardzo mizerna.

  • 0

    20. ~  2007-04-08 16:14:10  host: aayq17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Patryk, ty tez pomysl w ten sposób. Chce pogadac 200 minut z jedną osobą w Erze. Wiec najpier zjedzie mi calosc minut z abonamentu, i np. reszta z tego pakietu promocyjnego. A juz za kolejne rozmowy z osobami np. z plusa bede bulił jak z cennika. A gdyby pakiet pormocyjny szedl rownolegle z tym abonamentowym (oczywiscie tylko dla ery) to gadajac z osoba z ery jedzie mi ten pakiet prmocyjny, a reszte mam dla osoby z numerow plusowych, orandzowych itd. Wiec maniek dobrze kombinuje, jak dla mnie...

  • 0

    21. ~Patryk  2007-04-09 08:30:31  host: djq171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~maniek i ~: macie rację najpierw jedzie pakiet podstawowy a potem te promocyjne (pkt. 5e regulaminu). Pozdrawiam i dzięki za zwrócenie uwagi :)

  • 0

    22. ~KermiT  2007-04-09 17:08:30  host: aazd206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czym się różni Propozycja dla oszczędnych od przedłuzonej promocji Era nowy komfort, ja nie wiedze roznicy poza tym, ze w tej pierwszej dostaje minuty gratis.???

  • 0

    23. ~andrew  2007-04-10 14:04:02  host: dpf63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widac, mają oko na to co się dzieje, i nie pozostają bierni w swoich ofertach. Ładnie z ich strony.

Dodaj swoją opinię