Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocyjny zestaw Orange Ekstraklasa

Promocyjny zestaw Orange Ekstraklasa

LuiN 28 Marca 2008 15:30

0 0
Operator Orange przygotował specjalny, limitowany zestaw Nowe Orange Go, dedykowany kibicom Orange Ekstraklasy.

Zestaw zawiera telefon Nokia 2630, starter Nowe Orange Go, piłkarskie etui na telefon i 3000 SMS-ów do wykorzystania. Zestaw w cenie od 169 złotych dostępny jest we wszystkich punktach sprzedaży operatora.

Promocyjny pakiet 3000 SMS-ów wykorzystać można tylko wewnątrz sieci Orange.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~wujekdobrarada  2008-03-28 15:52:15  host: 85.14.85.126

    169 pln to kosztuje ale w zetafonie na 36 miesiecy, a bez zobowiazan kosztuje 349pln :( patrz -> http://www.orange.pl/portal/map/map/promotionsogdet?id=2778464 ORANGE DNO!!!!

  • 0

    2. ~gigi  2008-03-28 15:52:34  host: 195.117.208.112

    poprawcie to - w ofercie zetafon na 36 miesięcy jest ten zestaw za 169 brutto.

  • 0

    3.  2008-03-28 15:54:10

    Początek newsa też jest fajny:"Zestaw zawiera on telefon".Powinno być:Zestaw zawiera telefon......

  • 0

    4. ~  2008-03-28 16:14:47  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    oręcz jest daremne, wstyd

  • 0

    5.  2008-03-28 16:17:48

    1,2,3 - dzięki! - poprawione już wszystko. Uległem marketingowi oficjalnej informacji - przyznaję się bez bicia:) Gdzieś zginęło to "już za" w treści. Nie ma co - Orange ma dobrych ludzi od marketingu.

  • 0

    6.  2008-03-28 16:40:57

    Moim zdaniem informacja jest nadal nieco nieścisła. Wynika z niej, że można kupić zestaw Orange go z telefonem już od 169zł. A za tyle to można telefon nabyć jedynie w ofercie zetafon. Na pewno nie skorzystam z tej promocji.

  • 0

    7.  2008-03-28 16:57:36

    Przesadzają z tymi cenami... Szkoda słów. Przecież ten telefon można kupić taniej w sklepie. Może ten simlock tak dużo kosztuje? Nie zakładać, to cena będzie niższa :P Z umową na 24 miesiące w Zetafonie kosztuje 299 zł, po co więc podpisywać umowę jak można go po prostu kupić bez umowy za tyle samo, ale gdzie indziej?

  • 0

    8. ~lukasm  2008-03-28 17:03:38  host: 77-253-243-235.adsl.inetia.pl

    #7: no właśnie - gdzie indziej - prestiż juz nie ten, a i piłkarskiego etui nie dostaniesz :(

  • 0

    9.  2008-03-28 17:39:09

    #8: i jeszcze esemesy w sieci. To podbija cenę ;)

  • 0

    10. ~pff  2008-03-28 19:50:15  host: 195.94.215.34

    a wogóle kto by chciał kupić za 350 zł takie badziewie? to wyrzucanie kasy w błoto... 350 zł za jeden z najniższych modeli nokii (niższe to są tylko jedyneczki hehe) :P

  • 0