Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocyjny YouTube w Plusie

Promocyjny YouTube w Plusie

sirmark 3 Sierpnia 2009 22:17

0 0
Plus wprowadził promocję, w ramach której korzystanie z mobilnej wersji serwisu YouTube jest bezpłatne.

Promocja trwa do 30. września i aby bezpłatnie (nie ponosi się także opłat za transmisję danych) skorzystać ze strony m.youtube.com należy łączyć się z internetem poprzez APN WAP.

Od dłuższego czasu darmowe jest także korzystanie z serwisu wapowego Plusa (wap.plus.pl)


Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28. ~McBoorack  2009-08-04 11:29:26  host: t09-13.opera-mini.net

    Do dupska ta promocja... Przez WAP filmy na YT nie bardzo chcą chodzić.. Z reguły jest tak, że do pewnego momentu się tylko obejrzy, a dalej zawiecha.. Niektóre zawieszają się już na samym początku O_o A jeśli oglądać przez GPRS to wszystko chodzi pięknie, ale za drogi jest to interes...

  • 0

    29. ~  2009-08-04 11:42:54  host: t12-10.opera-mini.net

    14. Tylko ja już w łóżku leżałem;) a twój dojazd był tak czerstwy jak stary chleb.

  • 0

    30. ~  2009-08-04 11:45:47  host: c189-28.icpnet.pl

    Tylko po co?

  • 0

    31. ~  2009-08-04 11:46:42  host: t12-10.opera-mini.net

    Mogli by w Plusie dać tak jak w Heyah czyli 2gr/100kb bez pakietów, żeby się nikt nie nadział. Ale oni wolą doić klienta, z reszta tak was ciągnie z neta, bo Plus liczy dane oddzielnie, w Play liczą razem. A jak ktoś nie używa opery mini to jeszcze więcej danych mu ciągnie.

  • 0

    32. ~  2009-08-04 12:11:40  host: xdsl-3252.elblag.dialog.net.pl

    A Play da RedTube za darmo;)

  • 0

    33. ~wers  2009-08-04 13:42:00  host: bvm83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mi tam wszystko ładnie smuga. Nawet się zalogowałem na moje konto. Tylko nie jestem pewny czy na pewno logowanie było za free. Ale mam abo wiec za chwile sprawdzę na e-boku czy mi coś pobrało kaski. pozdro

  • 0

    34. ~wers  2009-08-04 13:43:08  host: bvm83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *33 sorki miało być śmiga...

  • 0

    35. ~wosq  2009-08-04 16:23:18  host: 94.254.197.146

    A ERA? = ŻENADA

  • 0

    36.  2009-08-04 17:29:25

    Ad.26,28.Musicie sie laczyc przez punkt dostepowy Wap_Gprs z portalem wap.plus.pl Tam jest link do YT.Aby obejrzec film, laczycie sie z punktem dostepowym VIDEO_GPRS. Nie mylic ze standardem transmisji,bo powyzsze punkty dostepowe dzialaja tez w EDGE i UMTSie.Co do moich propozycji dla simplusa,darmowego YT nie proponowalem:-)

  • 0

    37. ~ziomek13  2009-08-04 21:08:58  host: aepi27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    simplusowiec tym razem ma racje; inni powinni isc drogą polkomtela-tak samo czekam na administracyjne blokady zastrzezonych; oprócz wyników na zywo przydała by mi sie czasem ta strona za free; youtube to nie są jakies kretynskie horoskopy czy inne bzdury

  • 0

    38. ~dt  2009-08-05 08:40:59  host: 62.148.70.6

    co wam tam nie dziala? wszystko smiga az milo :)

  • 0

    39. ~melon  2009-08-05 18:09:20  host: 89.231.210.171

    co to znaczy ze należy łączyć się z internetem poprzez APN WAP.?? może mi to Ktoś wytłumaczyc?

  • 0

    40. ~melon  2009-08-05 18:20:55  host: 89.231.210.171

    Dlaczego po wysłaniu konfiguracji na telefon (se w890i) w telefonie przestawiają mi się ustawienia internetowe? z WAP GPRS na WAP-4 ?? czy tak ma byc?? pomocy;]

  • 0

    41. ~minus  2009-08-07 09:41:24  host: 94.254.163.7

    do 26. Nie jesteś odosobniony, jestem informatykiem i rutynowo ustawiam APN wap itp, jeżeli ja się dałem naciągnąć Polkomtelowi na taki proceder i kilkadyiesit PLN pryz jednym posiedzeniu, to ciekwa jestem ilu i na jaką skalę naciągneli (oszukali) klientów??? To nie pierwszy przypadek agresywnej polityki Plusa, pewno jak więszość nie będę się bawił w reklamację, ale jak mniejszość już od dłuższsego czasu zastanawiam się gdzie po 11 latach w Polkomtelu zmigrować?

  • 0

    42. ~minus  2009-08-07 09:52:33  host: 94.254.163.7

    do 17. To też Cię okradli, cóż, naprawdę była to przez wiele lat najlepsza sieć GSM, ale chyba to uległo i ulega zmianie. Jestem wnerwiony policzyłem ile im zapłaciłem przez 11 lat (w 2 moich firmach średnio od 5 do 25 telefonów + 3 prywatne), a należy pamiętać, że taryfikowali przeszło 1,- PLN za minutę z naliczaniem co 30s. zakłądając ze średni rachunek to 2000,- PLN x 12 m-cy x 11 lat TO PRZESZŁO 250 000 PLN i mają czelność mnie okradać?? Nie będę się bawił w reklamację na kilkadziesiąt PLN. Jestem też przekonany, że po migracji drobnych i indywidualnych klientów (widać Polkomtel ich od dawna nie szanował) zacznie się fala migracji od nich takich średnich jak ja. NIe wróżę Polkomtelowi utrzymania liczby abonentów. Chyba im się w głowach poprzewracało, a żadna satysfakcja moja, że tylko na tym stracą. Pozdrawiam

  • 0

    43. ~walidc plus  2009-08-20 20:29:58  host: 89.238.46.118

    plus niezle mnie dyma nawet na połączenia . zadzowiniłem połaczenie z plusa do plusa , rozmawiałem półtorej minuty i wjebało mi prawie 5 zł . zadzwoniłem do tej pizdy konsultantki i powiedziałem jej ze taniej mnie wychodzi jak dzwonei do burdelu niz do własnej sieci..to mnie suka wysmiała i powiedziała ze to niemozliwe . zmiękła dopiero jak zażądałem biling , wtedy zaczeła cos pieprzyc ze modernizują łącza i postara sie to sprawdzic .

  • 0

    44. ~rytt  2009-10-25 16:09:14  host: abhd37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam operke mini i pakieciki i smiga

  • 0

    45. ~  2009-12-10 21:05:59  host: v11-12.opera-mini.net

    Ja mam youtube na symbianie (nokia n95) przy łączeniu przez wifi otwiera mi stronę youtube ale gdy chce otworzyć film włącza się pakiet video i z tego lecą kb-ajty :( masakra jak to zmienić ktos wie?

  • 0

    46. ~  2009-12-27 04:19:02  host: v05-05.opera-mini.net

    mi na sony ericsson w610i wszystko ladnie smiga... ale nie wiem jak kozystac z youtube za free... bo za kazdy filmik place 1pln... pomuzcie

  • 0

    47. ~bobik  2011-03-02 20:40:47  host: idc254.internetdsl.tpnet.pl

    jaki żal nie mogę tego znaleść:(

Dodaj swoją opinię