Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocyjny tydzień Orange na kartę

Promocyjny tydzień Orange na kartę

LuiN 14 Września 2009 10:58

0 0

14. września rusza tygodniowa promocja wszystkich ofert na kartę Orange, w której klienci zyskują dodatkowe środki na konta promocyjne.

Osoby aktywujące dowolny starter otrzymują dodatkowe to 50% jego ceny jako bonus do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y w Orange oraz na połączenia na numery stacjonarne i transfer danych. Nie jest wymagana dodatkowa rejestracja, wystarczy sama aktywacja startera.




Natomiast dla obecnych klientów prepaid i mix oferowane jest 20% więcej za doładowanie w wysokości 25 zł, czyli 5 zł trafia na konto promocyjne. Bonus ten także jest do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y w Orange oraz na połączenia na numery stacjonarne i transfer danych.

W każdej chwili możecie sprawdzić ilość oraz ważność dostępnych środków w ramach bonusu dzwoniąc pod bezpłatny numer *500, wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 1555 (opłata jak za standardowy SMS) lub logując się na stronie internetowej sieci Orange.

Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~p  2009-09-14 12:27:45  host: public422.cdma.centertel.pl

    7/ Z PROFITU MOŻESZ WYKORRZYSTAĆ GDZIE CHCESZ NAWET DO PLAY.

  • 0

    14. ~dsf  2009-09-14 13:25:36  host: 212.14.50.10

    To się szarpnęli i tylko do orange i łaskawie stacjonarne zresztą de facto też ich więc kasa pozostaje i tak w "rodzinie". Nie ma to jak np. podwójne w TT z tym, że aktualnie spartaczyli tym potrójnym doładowaniem tylko do Ery :( ch...two się szerzy w sieciach wobec klienteli ;)

  • 0

    15. ~bambi  2009-09-14 13:30:21  host: dqe45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W przypadku nowych klientów te promocyjne 50 procent jest ok. Widać, że zrobione z myślą o nowych aktywacjach...

  • 0

    16. ~tomala  2009-09-14 13:30:51  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    znowu te slynne "...do wykorzystania na rozmowy i SMS w Orange..." To juz sie robi nudne.

  • 0

    17. ~kowcio  2009-09-14 13:52:06  host: 79.162.155.55

    Pod *124*# też można sprawdzić stan środków bonusowych.

  • 0

    18. ~ko  2009-09-14 13:55:56  host: 79.162.155.55

    10: Odkąd jest Orange jest konto promocyjne. Poza sieć środki było można wykorzystać jedynie za czasów Idei.

  • 0

    19.  2009-09-14 14:33:20

    @18, ko: To wiem. Ale od kiedy w Orange najpierw są wykorzystywane środki promocyjne, a dopiero potem główne? Kiedyś chyba trzeba było zużyć wszystkie środki z doładowania, żeby można było dzwonić i smsować z promocyjnych środków.

  • 0

    20.  2009-09-14 15:17:05

    guregori: Napewno od czasów Orange kolejność to pakiety -> konto promocyjne -> konto główne. Wcześniej byłem użytkownikiem IDEI, ale nie pamiętam jak to było. Wydaje mi się, że identycznie.

  • 0

    21. ~KARAmuSTAFA  2009-09-14 15:18:04  host: dpj39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A tak w ogole to kto powiedzial, ktore podwojne doladowanie jest tym "prawdziwym". Przeciez i tu, i tu dostawalo sie 100 % wartosci doladowania. Oba sa/byly podwojne. A co do artykulu: nie wiecie, czy beda sie kumulowac te srodki z happy day w nog?

  • 0

    22. ~tomala  2009-09-14 15:33:27  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    21: prawdziwe podwojne doladowanie to takie gdzie kupujesz karte za np 50 zl i drugie tyle dostajesz na konto glowne na wszystkie uslugi w sieci i poza siec. Teraz juz bedziesz wiedzial co to prawdziwe podwojne doladowanie?

  • 0

    23. ~  2009-09-14 16:41:48  host: 79.162.155.55

    19: jest dokładnie tak jak pisze Biotyt. PS. Nie wiem czemu tam z kowcio zrobiło się "ko", ale dobra ;)

  • 0

    24. ~drwomn  2009-09-15 14:40:13  host: dog138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak to jest z tym happy dayem? łączy się z tymi promocjami??

  • 0

    25. ~muzoholik  2009-09-16 12:19:35  host: ip-79-175-228-66.cable.smsnet.pl

    @8 Najpierw z środków promocyjnych

  • 0

    26.  2009-09-16 16:31:36

    W TT w promocji starterów nie dość, że daję na wstępie często 100% wartości startera, to jeszcze przy kolejnych doładowaniach dostaje się równowartość ok 10 starterów. Na dodatek teraz potrójne doładowanie...Orange mogło się bardziej wysilić, bo Era jest ciągle i w każdej promocji o krok do przodu.

  • 0

    27. ~nunez  2009-09-17 10:58:26  host: dos167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pablo widzisz to co dla Ciebie jest dobre niekoniecznie będzie dobre dla kogoś innego, takie podwójne potrójne doładowanie nie jest złe to fakt, przecież orange też to dawało w okresie wakacyjnym jako jedyny operator. teraz może tego nie mają ale nadrabiają bonusami mniejszymi przy doładowaniach i chociażby happy day'em w NOG.

  • 0

    28.  2009-09-17 14:43:59

    nunez, Orange jest zachowawcze. W sierpniu w Orange było podwójne, w Tak Tak jest potrójne. W NOG jest Happy Day, a w TT były darmowe weekendy. Happy Day daje ci np. 1h za doładowanie 25 lub 3h za doładowanie 50 i to do wykorzystania w ciągu doby. W TT za doładowanie 25 dostawałeś 100zł do wykorzystania przez cały weekend, 50 zł dawało ci już 1000zł bonusu.

  • 0

    29. ~leon  2009-09-22 13:53:44  host: nat-tar2.aster.pl

    Ja jak tylko wyczuwam w takich ofertach Tanizm to od razu sie ciesze ,bo cos udaje mi sie na rozmowie zaoszczedzic.

  • 0

    30.  2009-09-22 15:57:49

    Jak dla mnie- taka promocja nie dość, że jest nieciekawa (tylko 50% dla nowych klientów- w TT można dostać 1000% za doładowania) i trwa krótko. Poza tym 20% dla stałych klientów, kiedy TT daje potrojenie? Dla mnie to news, żeby było coś o Orange. Pozory, że dzieje się w pre coś ciekawego.

  • 0

    31. ~TETETKA  2009-09-22 23:32:26  host: dro52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może i jest taka promocja, ale co mnie to obchodzi. Jak zrobią takie promocje również do innych sieci, poprawią cell info na kanale 50, dadzą tani net w Nowym Orange Go, np. 2gr/100kB to wrócę do nich. Narazie najlepszą ofertę na moje potrzeby ma Heyah i Play Fresh.

  • 0

    32.  2009-10-01 14:30:35

    Tetetka, po co ci PF? Chyba tylko do dzwonienia do Playowców. Na dobrą sprawę Heyah daje to samo+ więcej, choćby tanie połączenia do UE. Ale rzeczywiście, w numer PF nie trzeba inwestować. W Heyah za taką inwestycję dostajesz stawki prawie o połowę niższe niż w cenniku podstawowym, bo teraz jest podwójne doładowanie.

Dodaj swoją opinię