Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocyjny pakiet SMS-ów dla wybranych w Simplusie

Promocyjny pakiet SMS-ów dla wybranych w Simplusie

WitekT 17 Sierpnia 2009 13:14

0 0
Od 18. do 24. sierpnia będzie trwać w Simplusie promocja, w ramach której można otrzymać darmowy pakiet 20 SMS-ów - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Z promocji mogą skorzystać ci użytkownicy, którzy otrzymali SMS-a z zaproszeniem i wysłali w czasie jej trwania nie mniej niż 30 SMS-ów.

Przyznany pakiet SMS-ów może być wykorzystany na SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Pakiet można wykorzystać w ciągu 7 dni (168h) od momentu otrzymania potwierdzenia o aktywacji Pakietu. Po upływie okresu ważności, niewykorzystane SMS-y z pakietu przepadają.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 101
  • 0

    82.  2009-08-17 21:04:25

    niki (79) - a kto chciałby "coś takiego". A nawet gdyby chciał, to pewnie się do tego "głośno" nie przyzna. Ale chyba nie odmawiasz Nam możliwości wyrażenia własnej opinii o tej ofercie?

  • 0

    83. ~  2009-08-17 21:13:06  host: v02-12.opera-mini.net

    Oferta prepaid plusa znormalnieje gdy play im troche zabierze,glowne atuty:1wolny nr,2pakiety na net..brak w profilu29 pakietu typu min/sms 5pln-100min do plusa(nawet1na30dni)/10pln-200 sms do wszystkich..szkoda ze plus zlewa simplusa i angazuje sie w 36,6..wiadomo dzial marketingu ma miec prace,jednak marka simplus ma o wiele wiekszy potencjal

  • 0

    84. ~  2009-08-17 21:15:16  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    78: Dziecko naprawde zmien jezyk na tym forum, bo tutaj nie ma za wielu na twoim wylgarnym i prostackim poziomie.

  • 0

    85. ~  2009-08-17 21:52:33  host: v02-05.opera-mini.net

    Dostałem takie zaproszenie, odpowiedz klienta: Te pakiety możecie sobie w dupe wsadzić. Przechodzę do Heyah, ewentualnie do Play, o wiele lepsze warunki tam mają, tutaj jakieś ochłapy dają jak za czasów kiedy byłem w Orange, chyba im to pierwsze miejsce w rankingów operatorów im dobrze dopierdoliło do głowy.

  • 0

    86. ~elo  2009-08-17 22:06:46  host: 77-254-28-205.adsl.inetia.pl

    Ciekawe czy @Simplusowiec się załapie na tą wspaniałą promocję, jak nie to straci trochę prestiżu jego osoba;)

  • 0

    87. ~danieluk  2009-08-17 22:17:14  host: p10-16.opera-mini.net

    Plus zawsze traktowal po macoszemu klientów pre-paid. Szkoda.

  • 0

    88. ~hello  2009-08-18 08:31:36  host: dynamic-78-8-133-50.ssp.dialog.net.pl

    @81 miki nie 500 a 5000 a to znaczaca roznica :)

  • 0

    89. ~proxy  2009-08-18 14:08:28  host: 131.v51.interkam.pl

    Pff... Niektórzy to lubią być wyzyskiwani przez operatora.

  • 0

    90. ~lllx  2009-08-18 14:36:31  host: accp53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak wszyscy krzycza na Simplusa jaki to on zły,a jaki Play jest wspaniały. Jakos nie widze aby wszyscy masowo rzucili sie do Play. Jest duzo hałasu ale na forach, a i tak wiekszosc ludzi dalej siedzi w W3. Wydaje mi sie , ze W3 wprowadzajac drozsze połaczenia do Play zniecheca ludzi do nowego gracza na rynku-no i osobiscie sie nie dziwie.

  • 0

    91. ~  2009-08-18 20:08:02  host: c189-28.icpnet.pl

    Tylko po co? Ochłapek rzucony dla WYBRANYCH.

  • 0

    92. ~  2009-08-18 22:28:44  host: v03-13.opera-mini.net

    O wow ale sie podniecili hehehe

  • 0

    93. ~proxy  2009-08-19 18:27:48  host: proxy2a.interkam.pl

    [poziom mądrości niektórych zarządców Plusa] Hehehe te tfadzieścia esemesuf pszebjia pleja!~!11!!!!1!!oneoneone111 [/poziom mądrości niektórych zarządców Plusa]Ta promocja jest żalosna. I kto teraz chce pójść do Plusa? No chyba tylko ci co myślą: (prestiż bycia w największej sieci w Polsce kosztuje).

  • 0

    94. ~proxy  2009-08-19 18:29:28  host: proxy2a.interkam.pl

    Hello po doładowaniu za 5zł dostaje się 500 esów na 5 dni.

  • 0

    95. ~Matt  2009-08-19 22:23:46  host: nat.abaks.pl

    W plusie przez tydzień pogę dostać 20 smsów. W play zawsze dostaje na tydzień 500 smsów do wszystkich sieci.

  • 0

    96. ~proxy  2009-08-20 15:34:38  host: 131.v51.interkam.pl

    Matt nie na tydzień tylko na 5 dni.

  • 0

    97. ~  2009-08-26 05:28:34  host: v01-12.opera-mini.net

    E tam wielkie hallooo tylko o co? 20sms to nie warto nawet pisac info na telepolis... Czym sobie zawracac doope ?ani nikomu nie polepszy zycia ani nie zaszkodzi :p .Ooo dostaniesz za free pakiet 50sms jak wykozystales np w poprzednim mc np 20zl na nasze uslugi to by byl przynajmniej mily dodatek a to?w buty albo w majtki mozna sobie wsadzic.

  • 0

    98. ~  2009-08-26 15:14:00  host: 87-205-81-5.adsl.inetia.pl

    beznadziejna promocja, w play po doladowaniu za5zł mam 500sms do wszystkich sieci bez zadnej laski

  • 0

    99. ~aqq  2009-08-26 16:41:27  host: 93-181-147-75.as.kn.pl

    leze i kwicze:D dobrze mi jest w play i tu zostaje:P

  • 0

    100.  2009-08-27 22:04:35

    A ja mam długi staż, wysyłam dużo "esów" i jakoś nie mogłem skorzystać z tej "wszechwladnej" promocji ;) czasami nie wiem czemu siedzę w simplusie :D

  • 0

    101. ~ravh  2009-09-03 10:50:51  host: 88-199-138-162.tktelekom.pl

    bez przesady - ci dobroczyńcy ludzkości z simminusa dają 20 smsów - a mogli zabić!

Dodaj swoją opinię