Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocyjne zasilenia przelewem bankowym

Promocyjne zasilenia przelewem bankowym

WitekT 28 Stycznia 2005 13:58

0 0

Od 27 stycznia do końca lutego 2005 roku wszyscy użytkownicy mixPlus oraz usługi przedpłaconej Simplus mogą skorzystać z promocji zasileń przelewem bankowym.

Dotyczy ona zasileń konta Simplus i mixPlus dokonywanych ze strony internetowej http://zasilenia.simplus.pl z wykorzystaniem opcji Przelew Bankowy.

Każde zasilenie z przedziału od 30 zł do 99 zł, zrealizowane w trakcie obowiązywania promocji, będzie premiowane dodatkowym rabatem w wysokości 10%. Rabat zostanie udzielony w ciągu 7 dni od dnia dokonania zasilenia poprzez zwiększenie wartości konta danego użytkownika o 10 % wartości dokonanego zasilenia.
Aby skorzystać z promocji, na stronie www.zasilenia.simplus.pl należy wypełnić wymagane rubryki, podając numer telefonu oraz adres e-mail, na który przesłane zostanie potwierdzenie zasilenia. W kolejnym oknie należy wybrać kwotę zasilenia z przedziału 30 – 150 zł. W celu zapłaty przelewem bankowym należy wybrać sposób płatności: Przelew bankowy, a następnie napis Doładuj. Na ekranie komputera pojawi się strona z wyborem banków. Jeśli nie wyświetli się nazwa banku danego użytkownika, należy wybrać napis Mam konto w innym banku, po czym pojawi się strona podsumowująca transakcję.

Użytkownik powinien zalogować się na swoim koncie bankowości internetowej w swoim banku. Następnie musi wpisać dane niezbędne do wykonania przelewu (ze strony podsumowującej transakcję przeprowadzoną na www.zasilenia.simplus.pl): numer rachunku, nazwę oraz adres odbiorcy przelewu, tytuł przelewu (tylko numer telefonu) i jego kwotę. Zasilenie nastąpi w ciągu 2-4 minut od momentu otrzymania przelewu (maksymalnie 3 dni robocze) na wskazane konto. Na podany wcześniej adres e-mail użytkownik otrzyma informację o zasileniu. Na żądanie klienta automatycznie jest wystawiana i wysyłana faktura.

Usługa zasileń przelewem bankowym jest przeznaczona dla posiadaczy kont bankowych. Nowa forma płatności jest szczególnie korzystna dla klientów bankowości internetowej Banku PeKaO SA, ING Banku Śląskiego, Kredyt Banku, gdzie w przypadku dokonania przelewu w godzinach pracy systemów transakcyjnych konto Simplus jest zasilane w ciągu 2 do 4 minut od wykonania przelewu. Każdy klient ma możliwość cyklicznego zasilania dowolnego numeru Simplus lub mixPlus ze swojego konta bankowego także przez zlecenie stałe.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-28-203.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Z jakiej wersji Androida korzystasz na głównym telefonie?

Huawei rozpoczął aktualizowanie P10 i P10 Plus do Androida Oreo

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet