Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Promocyjne Pakiety Minut - Długie rozmowy" w Erze

"Promocyjne Pakiety Minut - Długie rozmowy" w Erze

WitekT 15 Listopada 2006 20:56

0 0

Od 16. listopada Era wprowadza dodatkowe pakiety minut do wykorzystania wewnątrz sieci.

Oferta umożliwia abonentom, którzy korzystają z taryf Nowa Moja, Nowa Biznes, Classic, Classic Partner, Komfort Biznes, Komfort, Nowy Komfort i Pakiet Biznes, uaktywnienie pakietów 100 minut (za 15zł miesięcznie) lub 300 minut (za 30 zł miesięcznie).

Z oferty może skorzystać abonent, który nie zalega z płatnościami z tytułu realizacji umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych, a także nie ma innych nieuregulowanych zobowiązań wobec PTC.

Pakiet minut z niniejszej oferty jest ważny do końca cyklu bilingowego następującego po cyklu, w czasie, którego nastąpiło włączenie tego pakietu. Pakiet może zostać wykorzystany na krajowe płatne połączenia z numerami komórkowymi sieci Era i Heyah z wyłączeniem numeru 602 950, numerów premium, numerów bezpłatnych, połączeń przekierowanych, połączeń typu faks, dane. Minuty nie będą wymieniały się na SMS-y.

Abonent może aktywować ofertę promocyjną pod numerem 602 900 (opłata za połączenie wg. cennika) lub poprzez konsultanta Biura Obsługi Klienta Era w sklepie bądź salonie firmowym sieci Era.




Pakiet minut zostanie aktywowany od początku kolejnego dnia, następującego po dniu dokonania przez abonenta aktywacji. Aktywacja pakietu zostanie potwierdzona SMS-em od operatora. Opłata za aktywację każdego pakietu minut zostanie naliczona na fakturze VAT. Abonent nie ma możliwości dezaktywacji pakietów minut.

Pakiety minut z niniejszej oferty będą rozliczane po wykorzystaniu przez abonenta pakietów minut, pakietów kwotowych lub innych pakietów i upustów, które abonent ma wliczone w abonamencie. Niewykorzystane minuty z cyklu bilingowego, w którym niniejsza oferta została aktywowana, mogą przejść na kolejny cykl rozliczeniowy. Po tym okresie pakiety minut przepadają, niezależnie od tego czy zostały przez abonenta wykorzystane.

Zmiana taryfy na inną w trakcie trwania niniejszej Oferty nie powoduje utraty promocyjnego pakietu minut.

Oferta obowiązuje do 15. maja 2007 roku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2006-11-15 22:31:38

    No tak własnie myslalem ale chcialem sie upewnic... no to jak dla mnie ma to sens gdyz i tak zamierzalem za 30 zł dolozyc sobie pakiet 100 minut do ery i stacjonarne ... spoczko

  • 0

    10. ~stz  2006-11-15 22:46:08  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    W Simplusie 100 minut kosztuje 3 razy mniej i bez zobowiązań.

  • 0

    11.  2006-11-15 22:47:35

    Czekałem na tą ofertę ale jej nie wezmę z jednego tylko powodu ze minuty z tego schodzą dopiero po wykorzystaniu minut z oferty uniwersalnej. Gdyby schodziły od razu to byłaby to bardzo ciekawa i dobra oferta.

  • 0

    12.  2006-11-15 22:56:01

    Jaka lipa, wszystko ok tylko ja chce je wykorzystać na początku a nie jak wydzwonie wszystkie bezpłatne minuty!!

  • 0

    13.  2006-11-15 22:58:52

    Jutro czas odkurzyć taktak i doładować podwójnie i kupic megapakiet. Wtedy za min rozmowy zapłace 10gr, nigdy mi nie przepadnie i wykorzystam je w takiej kolejnosci jakiej bede potrzebował. Dymać abo!

  • 0

    14. ~Piotr  2006-11-15 23:09:54  host: abrf126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tu kłania się opluwany Plus. Pakiety w abo schodzą w/g najtańszej oferty dla abonenta. Era zbliża się coraz bardziej do Orange. Czyżby rebranding wkrótce???

  • 0

    15. ~Dina  2006-11-15 23:11:49  host: p09-03.opera-mini.net

    Rafcyk-dobrze gadasz,wódki Ci dać! ;) Vivat Tak Tak!!!

  • 0

    16.  2006-11-16 00:21:47

    Abo tylko do kwietnia, następnie przejście do Tak-Tak, w abo niema czego szukać, od jakiegoś roku nie opłaca się kupować tel. w promocji oper. wole z wolnej ręki kupić nawet na raty.

  • 0

    17. ~Adam  2006-11-16 00:28:44  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    oprócz wspomnianej wcześniej wady (minuty z tego pakietu schodzą dopiero po wykorzystaniu minut z oferty) połączenia są ważne tylko w erze i heyah a gdzie stacjonarne?-niestety brak...

  • 0

    18. ~Adam  2006-11-16 00:42:12  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    Oferta ważna będzie od dnia 15.11.2006 do dnia 14.05.2007.

  • 0

    19. ~badenov  2006-11-16 00:51:04  host: 82.160.255.199

    Hmmm. Chyba jednak wole taktaka, choć ogólnie oferta nie jest zła. Na pewno sporo klientów ery sie na nią skusi

  • 0

    20. ~Ja  2006-11-16 03:05:02  host: abjb59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wreszcie jakiś mały krok Ery w dobrą stronę, nie można powiedzieć, że ta promocja jest idealna ale jest zadowalająca dla tych, którzy od jakiegoś już czasu czekali na coś konkretnego ze strony Ery, jeśli Era dalej pójdzie w tym kierunku to raczej ma szanse odzyskać dawną świetlność.

  • 0

    21. ~stz  2006-11-16 07:54:07  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Ja w swoim abonamencie Plusa za pakiet 25 zł brutto mam 10 godzin na stacjonarne i do Plusa i pakiet ten jest wykorzystywany w pierwszej kolejności. Plus the best!

  • 0

    22. ~jarekt  2006-11-16 09:02:38  host: ecd240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cholera przydaloby sie toto bo juz nie mieszcze sie w darmowkach a placenie 70gr za minute po tym czasie to katastrofa. Tylko dlaczego Era zrobila to samo co zaczela Idea a kontynuuje Orange i dodatkowe minuty schodza po wykorzystaniu "darmowek"? Uczymy sie od najlepszych na rynku? Ja jednak podziekuje za taka oferte tak jak olewalem setki takich minut ktore dostawalem lata temu od idei (ktora miala dobra oferte mimo to). Chyba czas przejsc na prepaida.

  • 0

    23. ~Karol  2006-11-16 09:06:30  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Ja: jeśli uważasz, że ta oferta to "coś konkretnego" to bardzo się cieszę, że nie pracujesz w Plusie bo jeszcze u nich podpowiedziałbyś aby pakiety schodziły po wykorzystaniu minut z abo;)

  • 0

    24.  2006-11-16 11:17:17

    ja jeszcze kilka dni temu mialem proponowany podobny pakiet minut za 10zl z tym, ze schodzil on w pierwszej kolejnosci. nie bralem poniewaz wyrabiam sie w 40min/mc (poprostu wiecej mi nie potrzeba). a dlaczego wlasnie mi go zaproponowali?? chodzilo im z pewnoscia o to, abym placil wiecej ;) niestety oferta ta byla do wczoraj. no i z tego co mi z BOA napisali, pakiet ten byl na 12mc. niestety zapomnialem spytac sie o regulamin :/ oto mail od nich: "Uprzejmie informuję, iż Oferta taniej w sieci w promocyjnym abonamencie 10 zł przez 12 miesięcy, o której został poinformowany telefonicznie może zostać wyłączona w dowolnym czasie trwania cyklu rozliczeniowego pod warunkiem, iż jej aktywacja nie nastąpiła w tym samym cyklu. W odpowiedzi na kolejne pytania informuję, iż niewykorzystane minuty z Oferty taniej w sieci przechodzą na następny cykl rozliczeniowy. Minuty z ofert w taryfie Era Nowy Komfort rozliczane są w następującej kolejności: - Oferta weekendowa z bieżącego cyklu - Oferta multimedialna z bieżącego cyklu - Oferta z przyjacielem z bieżącego cyklu - Oferta taniej w sieci z poprzedniego cyklu - Oferta uniwersalna z poprzedniego cyklu - Oferta taniej w sieci z bieżącego cyklu - Oferta uniwersalna z bieżącego cyklu - Promocyjny pakiet 500 minut z bieżącego cyklu"

  • 0

    25. ~noname  2006-11-16 17:40:59  host: efm43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    24: Właśnie dlatego lubię i wolę pre-paid niż studiowanie w gąszczu zasad, regulaminów itp. itd. jak to w abonamencie. Można się pogubić a chodzi przecież tylko o to żeby dzwonić za rozsądne stawki a nie wczytywać się w pokręcone na maksa regulaminy.

  • 0

    26. ~patrycjiusz  2006-11-17 16:25:44  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    och żenada jakich mało - takie rzeczy to tylko w oranżenadzie i widać w erze... lipa!

  • 0

    27. ~widmo82  2006-11-20 00:53:04  host: terc.internet.radom.pl

    Jesli nazywaja to aktywacja raz w miesiacu to cfane posuniecie. Aktywacja zwykle jest jednorazowa, aktywacja przy podpisywaniu umowy placona jest raz a nie 24x. 24x placi sie abonament. Gdyby to nazwali abonamentem, musieliby od pakietu kwotowego w biznesie odejmowac te 15pln. PS: pomijam zryty pomysl ...minuty z abonamentu a na koncu pakiet 100minut oraz brak polaczen na stacjonarne

  • 0

    28. ~werka  2007-05-17 17:59:00  host: bzi194.internetdsl.tpnet.pl

    Ja się dałam nabrac wykupiłam pakiet 300min. których nie wykorzystałam i oczywiście większośc przepadła gdyż niewiedziałam że trzeba je wykorzystac w miesiąc a po drugie też niewiedziałam że najpierw trzeba wykorzysta darmowe minuty.Dałam sie nabra ale ostatni już raz bo przechodze do plusa.Żegnam róbcie w konia ale nie mnie

Dodaj swoją opinię