Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocyjne obniżki abonamentów w Orange

Promocyjne obniżki abonamentów w Orange

WitekT 6 Lipca 2010 21:37

0 0
Od 7. lipca Orange promocyjnie obniża ceny dwóch abonamentów w swojej "zwierzęcej" ofercie - o 20 zł, ale tylko na rok przy umowie na 2 lata.

W Pelikanie 225 obniżamy abonament z 79 zł do 59 zł na okres 12 miesięcy i dajemy dedykowany telefon Samsung S5620 Monte za 1 zł w abo lub 49 zł w mixie. Podobnie w Panterze 300 gdzie abonament również spada o 20 zł, z 99 zł do 79 zł przez 12 miesięcy, a dedykowanym telefonem jest Nokia 5230 za 1 zł w abo lub 49 zł w mixie - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Jabczyński dodaje, że oczywiście w ramach oferty klient dostaje standardowe benefity.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    40. ~Pracownik ORANGE!  2010-07-07 12:01:55  host: 212.160.172.70

    Też miałem takie sytułacje że co innego mówie co innego na aneksach ale wiesz tam nie pisze czarno na białym ile minut ile za połaczenie tylko nazwy usług i nieraz klient tego nie kuma :p

  • 0

    41. ~Arti  2010-07-07 12:12:14  host: 095160122233.warszawa.vectranet.pl

    U mnie miało być właśnie wyszczególnione o ile będzie taniej za połączenie po abonamencie w stosunku do obecnej umowy (miało być o 17 gr. było napisane o 2 gr). Ale to nie jedyna różnica w tym co miało być, a co było na umowie. Ale nauczony doświadczeniem prosiłem o wyszczególnienie czarno na białym, żeby potem nie było niejasności. I w sumie dobrze, bo okazało się zupełnie co innego. A miało być tak pięknie...

  • 0

    42. ~Pracownik ORANGE!  2010-07-07 12:38:05  host: 212.160.172.70

    Na umowie w Orange takiego wyszczególnienia nie będzie chyba że w salonie Ci napiszą na kartce :p

  • 0

    43. ~teddybear  2010-07-07 12:42:14  host: dov241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @41 nie wiem kto Ci obiecał takie gruszki na wierzbie, ale trzeźwy to on nie był. Nowe umowy z Orange kończą się podwyższeniem abo z umowy na umowe i coraz większymi rachunkami tylko.

  • 0

    44. ~Pracownik ORANGE!  2010-07-07 13:13:10  host: 212.160.172.70

    Wiesz może dostałes usługę Taniej po abonamencie a tam 40gr za minutę więc jest to możliwe że o 17gr zmiejszyli Ci połaczenie jak miałeś 57 :)

  • 0

    45.  2010-07-07 13:53:26

    nie, miał na pewno usługę "taniej w abonamencie" czyli 20 gr za minute, a ze jednoczesnie miał obniżone o 2 gr do wszystkich to cienki konsultant to odjął ( nie wiem jakicm cudem wyszło mu 17 gr), nie ma takiej opcji, sądzę, ze odjął te 2 gr i zaokrąglił sobie:)na umowie było 2 gr, nie ma na umowie napisane 20gr, jest "taniej w abonamencie" wystarczy sprawdzić na orange.pl co to oznacza, tak jak nie ma w delfinach na umowie 100 godzin do 5 numerów, a są w rzeczywistosci

  • 0

    46.  2010-07-07 15:04:16

    @34 Takie bzdury wam na szkoleniach wciskaja? Uzyj troche głowy , masz dostęp do Telepolis i nie upokarzaj sie takimi tekstami. W Play jak skończy sie umowa zachowujesz warunki promocyjne do konca swiata i jeden dzień dłuzej. Sprobuj w Orange nie przedłużyć umowy i pozostać przy wcześniejszych "gratisach" to sie zgrabisz jak zobaczysz rachunek :). Ekipa spod 212.160.172.70 trzyma poziom:) . Skoncze grac w gierki i poczytajcie regulaminy .

  • 0

    47. ~maroo  2010-07-07 15:45:02  host: dpz144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    teraz to chyba codzinnie cos sie pisze w necie o orange. niedawno o loterii bylo, teraz drugi raz w ciagu tygodnia o abonamencie. a w miedzyczasie o fundacji, kinie itp. bardzo duzo tego.

  • 0

    48. ~znawca  2010-07-07 17:59:15  host: chaos.tpnet.pl

    @34. Pijo dobrze gada. W zasadzie powiedział wszystko co należało. Tylko dopisze, że najpewniej jest już za późno na tłumaczenie sensu zapisu w regulaminach Play o tym, iż "promocje mogą wycofać w każdej chwili", osobom którym mózgi wyprały już działy szkoleniowe ;). Nie mam pojęcia jakim sposobem nie potrafią oni doczytać do końca punktu regulaminu, gdzie wyraźnie napisane jest, iż użytkownicy którzy skorzystali z tych promocji zachowają wszelkie nabyte prawa. Wracając do tematu wiadomości. @7 xTRA, jesteś pewny, że ta promocja obejmuje wszystkie telefony włącznie z iPhonem? Z tego co powyżej przeczytałem jest to promocja jedynie na wybrany(e) - dedykowany(e) telefon(y). Poza tym jeżeli ma być dostępna od dzisiaj, to gdzie są regulaminy na stronie Orange?

  • 0

    49. ~Pracownik ORANGE!  2010-07-08 12:31:59  host: 212.160.172.70

    @45 Napisał że obniżyli mu o 17gr a nie że ma 17gr czytaj uważnie! ;) @46,48 nie będe się zniżał do waszego poziomu bo dla was Play cacy a Orange blee ;D Poczytajcie lepiej regulaminy mózgowcy :)

  • 0

    50.  2010-07-08 13:44:24

    a play może daje dużo minut i tanie telefony, tylko rozmawiając z kimś w paly to tak przerywa, że co 2gie słowo słyszę, a jak zadzwonie z orange to nie ma problemu, wszędzie są jakieś dziury gdzie zasięgu nie ma ale 50tysięczne miasto nie jest dziurą i dla mnie play chociaż daje tyle mitut to nie wykorzystam tego, i nie przechodzą środki na następny miesiąc!!!!

  • 0

    51.  2010-07-08 16:57:21

    @49 . Gdzie ja napisałem ze Orange jest be? Ma całkiem fajna ofertę i cały czas ją udoskonala.Orange Free na karte to cudo. "be" dotyczy się Ciebie szanowny kolego. Nie umiesz używać swojej głowy tylko przyjmujesz za pewnik wiedzę wciskana na szkoleniach. Dziwie się, że to Wam pracownikom TP/Orange wciskają tandetę i robia z Was idiotów, a nie uczą jak robić idiotów z klientów . Nie moja piaskownica, nie moje zabawki - nie wnikam więcej.

  • 0

    52. ~pracownik Orange  2010-07-08 17:51:09  host: 87-205-46-65.adsl.inetia.pl

    hm..jak tak czytam niektóre wypowiedzi, i to przekonanie w nich, że mają racje :) odniosę sie do obniżenia o 0,17 groszy za minutę- pewnie w obecnej taryfie, miałeś 0,70 groszy, konsultant zaproponował Orange abonament-w tym planie 0,55 gr za minute,ale za to przy przedluzeniu obniżamy jeszcze o dwa grosze, więc 0,70-0,55- 2 grosze promocyjne, czyli 0,53 gr za minutę, obnizenie jest, JEST:) ja nie bronię Orange,bo mi za to nie płacą, tylko śmieszą Mnie Ci "eksperci" w wytykaniu błędów :) Pozdrawiam człowieku masz taki wybór, że wybierz siec pod Siebie!a nie krytykuj, i nie przechodź do Play, gdzie masz wszystkich znajomych i rodzine w ORange-i odwrotnie :) ahoj!

  • 0

    53. ~znawca  2010-07-08 17:57:17  host: chaos.tpnet.pl

    @49. To ja polecam uważne przeczytanie regulaminu jakiejkolwiek promocji w Play. A być może także powrót do gimnazjum i nauczenie się czytania ze zrozumieniem. Cytat z regulaminu oferty promocyjnej "Wyjątkowy Stan Darmowy": "13. Operator zastrzega sobie prawo do odwołania niniejszej Oferty Promocyjnej, bez konieczności podawania przyczyn, z zastrzeżeniem, że odwołanie nie wpłynie na prawa i obowiązki uprzednio nabyte przez Abonenta.(...)". Zwróć szczególną uwagę na sformułowanie: "odwołanie nie wpłynie na prawa i obowiązki uprzednio nabyte przez Abonenta.". Jak tego nie rozumiesz to już nic tobie nie pomoże ;(.

  • 0

    54. ~Pracownik ORANGE!  2010-07-09 08:34:23  host: 212.160.172.70

    @53 Ja nie czytam regulaminów bo nie mam takiej potrzeby :< a że Ty się w tym obracasz to super :) wyjdź na dwór czasem ;>

  • 0

    55. ~znawca  2010-07-09 10:10:44  host: chaos.tpnet.pl

    @54. A ty nie dawaj sobie kitów wciskać na szkoleniu ;). Poza tym ja nie czytam wszystkich regulaminów, a jedynie dotyczące promocji z których zamierzam skorzystać (w tym przypadku już skorzystałem). Stąd wiem, iż to co poniektórzy wypisują o możliwości zmiany warunków umowy abonamentowej przez Play jest wierutną bzdurą, a może nawet kłamstwem z premedytacją :(.

  • 0

    56. ~do pracownik orange  2010-07-09 12:18:52  host: 212.160.172.70

    Witam. Po pierwsze odniose sie do Twojej wypowiedzi o nr 49. Albo ladnie sciemniasz albo nie znasz oferty! Taniej Po Ab to usluga ktora obniza cene polaczenia do Orange do 30 gr po ab. TO po pierwsze. Po drugie jesli chodzi o oferte Orange Poleca. jest to jedna z najgorszych ofert jakie Orange zrobilo. Pracuje od 4 lat w Orange w Propozycji i doskonale sobie zdaje sprawe z tego ze taka oferta (zwlaszcza telefony)nie sa zadnym atutem bo klient ma ten telefon przy nizszych ab za 1zl tak jak Monte na 24miesc przy 59 jest za 1 zl tak 5230 przy 59 na 24 jest za 49 wiec szalu nie ma. Pozdrtawiam

  • 0

    57. ~Pracownik ORANGE!  2010-07-09 12:18:53  host: 212.160.172.70

    Co Ty masz z tymi szkoleniami? ja już szkoleń nie mam :o

  • 0

    58. ~do pracownik orange  2010-07-09 13:09:51  host: 212.160.172.70

    ale tu niechodzi o kwestie szkolen tylko o kwestie wiedzy odnosnie uslug wiec nie wprowadzaj ludzi czytajacych w blad odnosnie uslug co do OA

  • 0

    59. ~znawca  2010-07-09 19:18:06  host: chaos.tpnet.pl

    @59. Jakoś szczególnie nie cieszę się, że mam racje w kwestii bardzo ograniczonego wyboru telefonów w powyższej promocji. @57. Co do szkoleń we wciskaniu ciemnoty dotyczącej innych sieci, to nie jestem pewny czy takie tematy są poruszane. Ale jakimś niewytłumaczalnym zbiegiem okoliczności to właśnie najdziwniejsze stwierdzenia w tym temacie słyszałem od konsultantów Orange ;). Przykładowo, że Play nie ma własnych nadajników i korzysta jedynie z sieci Plusa a do tego sieć 3G wykorzystuje jedynie do transmisji danych (częściowo prawda, gdyż Play Online działa jedynie na nadajnikach 3G) oraz najczęstszy przypadek, że mogą zmienić abonentom warunki umowy na gorsze bez konsekwencji. Czasami to nie wiem, czy mam płakać czy się śmiać jak coś podobnego usłyszę :(.

Dodaj swoją opinię