Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocyjne 300 GB Internetu w T-Mobile na kartę oraz mix. Ale dla wybranych.

Promocyjne 300 GB Internetu w T-Mobile na kartę oraz mix. Ale dla wybranych.

sirmark 10 Listopada 2015 14:58

6 12

W T-Mobile dla wybranych klientów ofert na kart oraz mix przygotował promocję, w ramach której za 20 zł zakupić można pakiet 300 GB transmisji danych.



Pakiet Bezmiar Internetu dostępny jest jedynie dla tych użytkowników z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot lub Frii, oraz abonentów Mix, którzy otrzymają specjalny SMS z zaproszeniem do promocji. Aktywacja pakietu następuje w ciągu 7 dni od momentu, gdy użytkownik wyrazi zgodę na ofertę.




Ważność przyznanego pakietu 300 GB Internetu upływa 27. grudnia 2015 roku. Można wykorzystać go korzystając z technologii 2G/3G/LTE w zależności od dostępności.

Zobacz: regulamin promocji - karta
Zobacz: regulamin promocji - mix

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 43
  • -5

    24.  2015-11-10 16:17:01

    Karlos20 - ja to wiem, ale wolę dopytać wiedzących lepiej ;-)

  • 0

    25.  2015-11-10 16:19:36

    24: odpowiadam, pakiet kosztuje 10 zł / 7 dni. Rozmowy i SMSy na komórkowe bez limitu + 50 MB. W przeciwnym wypadku jedziesz zgodnie z cennikiem taryfy Frii - 29gr/min, 14 gr/SMS, 28 gr/MMS.

  • -3

    26.  2015-11-10 16:21:06

    Karlos20 - no ale już mówiłem - ja to wiem ;-) Kontekstu się trzymaj - chodziło o to jaka jest najnowsza taryfa w Erze na kartę ;-)

  • 0

    27.  2015-11-10 16:25:11

    26: Frii.

  • -4

    28.  2015-11-10 16:27:09

    No popatrz... Horacy mówi co innego. Kto z Was więc ma rację?

  • 3

    30. ~  2015-11-10 16:43:57  host: 83.218.124.143

    jakby dawali taki pakiet prepaidowcom i mixowcom w standardzie na stałe to byłoby coś...:) a tak to jest lipa... - jeszcze dla wybranych numerów :( żałośnie to wygląda w takim wydaniu t-mobile...

  • 3

    31. ~Zarządca  2015-11-10 16:49:47  host: user-94-254-145-30.play-internet.pl

    Mój główny nr jest w Play ale w najbliższej rodzinie zarządzam 8 numerami na kartę w T-Mobile (2 z nich są w mixie).
    Stan konta na tych kartach jest różny, od kilku zł do ponad 800zł na jednym z nich. Staż jest również różny: od 5 do 13 lat.
    Ta promocja jest od 6 listopada ale żaden z tych numerów nie otrzymał jak na razie SMSa z "zaproszeniem" do tej promocji.
    To tyle faktów z mojej strony. Pozdrawiam załogę Telepolis.

  • 4

    32.  2015-11-10 17:12:29

    Słowo klucz "dla wybranych klientów", skreśla tą sieć kompletnie, co to ma być za podejście? Z resztą co tu się dziwić jak starsze abonamenty nie mają dostępu do LTE, karta też, robią z tego LTE jakiś przywilej dla wybranych. Robią wszystko, żeby tracić klientów.

  • -1

    33. ~@30  2015-11-10 17:40:58  host: host-176-221-125-175.dynamic.mm.pl

    I najlepiej za 3 zł.. ( kończąc twoja wypowiedź) - Jesteś żenujący.

  • -1

    34. ~WybraniMająDobrze  2015-11-10 18:12:02  host: user-164-127-121-203.play-internet.pl

    Wszysto super, ale żeby to była promocja na miarę "10GB/10PLN" powinna być dla wszystkich klientów mix/na kartę, a nie tylko wybranych.

  • 0

    35. ~  2015-11-10 18:55:02  host: 83.218.124.143

    do 33: w sumie jak to oferta dla wybranych tylko (może 10-20 osób na całe t-mobile na kartę) oferta równie dobrze mogłaby być i za darmo... - dla paru osób oferta - i tak by nie zbiednieli. Jakby oferta była dla wszystkich klientów t-mobile.pl na kartę i na mixa to już zupełnie inna sprawa - oferta byłaby naprawdę niezła. A tak to jest to taka wirtualna oferta świąteczna...

  • 0

    36.  2015-11-10 22:06:32

    @18 LTE w prepaidzie ponoć działa, trzeba pójść wymienić kartę na USIM i aktywować opcję Jump we Frii, bo chyba tylko w Jump jest LTE (także w abonamentach).

  • 1

    37. ~  2015-11-10 22:51:37  host: user-94-254-133-146.play-internet.pl

    Czy to prawda, wlo ma zatwardzenie?

  • 0

    38. ~  2015-11-11 00:26:48  host: user-94-254-210-20.play-internet.pl

    "Drogi abonencie. Zostałeś wybrany".... "do anonimowej ankiety"....
    FU -T- ..i..

  • 0

    39. ~dj  2015-11-11 09:43:43  host: 188.146.70.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Żałosne!!!! Co raz gorzej !!!!!

  • 0

    40.  2015-11-11 23:32:36