Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocyjne 22 grosze w Gadu Air

Promocyjne 22 grosze w Gadu Air

WitekT 18 Września 2009 20:15

0 0
Od 1. do 30. września w Gadu Air trwa promocja, w ramach której można nabyć specjalne Allestartery ze stawką 0,22 zł za minutę do wszystkich (poza Play i Cyfrowym Polsatem - 0,49 zł).

Gadu Air wystawiło 200 starterów na aukcji Allegro. Promocja Allestarter łączy się ze wszystkimi innymi. Obniżona stawka obowiązuje do 31. stycznia 2010 roku. Po tym czasie cena minuty wzrasta do cennikowych 0,29 zł. Szerzej o podstawowej ofercie Gadu Air pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji Allestarter (plik .pdf; 52 kB).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 80
  • 0

    61.  2009-09-20 10:12:57

    Jak na promocję dla 200 osób mogli bardziej się postarać. Nawet jakby dali lepsze warunki to by na tych 200 osobach nie zbankrutowali, a promocje zawsze można zakończyć.

  • 0

    62.  2009-09-20 10:22:04

    *61 - dokładnie, ktoś napisał o tym że mogli chociaż zrezygnować z opłat za łączenie z m.allegro.pl To bardzo dobry pomysł, pewnie sporo osób skorzystało by z takiej promocji.

  • 0

    63. ~  2009-09-20 16:45:10  host: v03-13.opera-mini.net

    do 62: oferta i tak jest ok. przy doladowaniach przez net (przy pierwszym doladowaniu dostaje sie 20% wiecej, przy drugim 25% wiecej a od 3godoladowania kwota conajmniej 20zl przez net ma sie 30% wiecej na wszystkie uslugi co daje cenę niecale 16gr/min brutto do roznych polskich sieci i 34gr/min brutto do play i polsat wiec jest calkiem przyzwoita oferta.. no i malo kto wie te 20zl bez doladowywania maja 60dni ważność o czym GA sie nie chwali a konkurencja (np play fresh) ma np starter za 30zl i tylko 30 dni ważność konta bez doladowywania.. taka ot drobnostka..

  • 0

    64. ~  2009-09-20 16:51:08  host: v04-15.opera-mini.net

    Tak szerzej:mvno na polkomtelu dobrze sobie radza:mbank,cmm,gga..era w sumie tylko wR.reszta to lipa.centek wybil swoich mvno bo to zagrozenie.wnioski-glos i sms to dzis malo.polkomtel i tak wyjdzie na swoje.mirekb

  • 0

    65. ~  2009-09-20 23:05:39  host: v02-10.opera-mini.net

    do 63 a gdzie jest napisane w cenniku o tych 30% przy doladowaniu na wszystko bo nie znalazlem (w starym bylo) znalazlem natomiast informacje ze te dodatkowe srodki sa na uslugi w sieci GA i to wazne tylko przez 30 dni

  • 0

    66. ~  2009-09-21 00:01:46  host: v06-07.opera-mini.net

    do 65: czytaj ze zrozumieniem. do GA i na stacjonarne to sa dodatkowe środki jak wpiszesz ileś tam poleconych numerów w GA a to juz inna bajka. natomiast inna bajka to środki za doladowania ktore lepiej wyjdziesz jak doladujesz z netu. wtedy masz te do 30% na wszystkie uslugi. zas jak podasz ileś tam numerów znajomych GA to mozesz dostać dodatkowo do 100% do GA ( i nie wiem czy na stacj tez nie). ale jak wspomniałem wczesniej jedno i drugie to dwie różne bajki działające niezaleznie od siebie

  • 0

    67. ~impassive  2009-09-21 08:03:41  host: gaja.tpnet.pl

    63, jest jeszcze jedna drobnostka. Jak komuś w PF 30 dni to za krótko, to ładuje konto za 5 zł i ma je ważne rok.

  • 0

    68. ~elezra  2009-09-21 10:23:30  host: dol6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tyko przez miesiąc? ja myślałem że to stała stawka jakaś i zrobili rewolucje kolejną. w takim razie chyba wybiorę mixa pomarańczy i po sprawie będzie, może bez 22gr za minutę ale z dodatkowymi minutami na wybrany numer i stacjonarne.

  • 0

    69. ~hulk  2009-09-21 10:47:07  host: dpl212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No rewolucja to to nie jest, jak to ma być rozwiązanie czasowe to już lepsze są promocje typu potrójne doładowanie w TT czy Happy Day w NOG...

  • 0

    70. ~  2009-09-21 12:29:43  host: v06-01.opera-mini.net

    do 69: trudno porównywać wogole oferte GA z TT czy NOG bo zarówno NOG jak i TT moja bardzo drogi internet a tu GA bez pakietów daje 1gr za 50kilo czyli za 100 kilo 2gr (tak jak w heyah prawie) z tym ze GA daje tez pakiety z naliczaniem co do 1kilo i darmowe megabajty za doladowania w czym juz jest duzo lepsze nawet od HEYAH. praktycznie po 3cim doladowaniu w standardowej stawce 29gr cena do wszystkich spada do 22gr/min a do play i polsat do 34gr/min. czy nadal uważasz ze TT i NOG daje CI to samo? a jak wejdziesz na gg komputerowa wersję to rozmowy wewnątrz gg sa za free na stacjonarne po 7gr/min a na kom polskie (bez play i polsat gdzie cena to 49gr/min) 25gr/min brutto. do tego przy kazdym doladowaniu gaduair dostaje w standardzie do gadunaglos tyle darmowych minut na stacjonarne za jaka kwotę doladowalem (czyli 20zl = 20min,50zl = 50 min (do wykorzystania na 30dni jest bonus) sa tez bonusy za numery poleconę i w przeciwieństwie do ofert W3 bonusy nie wykluczają sie wzajemnie jak to bywa w plusie czy erze np tylko mozna miec je wszystkie jednoczesnie. Ogolnie jestem zadowolony z ofert GA i mbank mobile a jestem zawiedziony oferta chocby plusa. np pomimo iz w plusie mam opłacone 100MB pakiet i ggplus na tydzien to dzis net w plusie mi nie dziala a malo tego pobiera opłatę z konta głównego za net! (wczoraj wszystko dzialalo bez zarzutów). co najdziwniejsze wchodze na net z mbank mobile i net dziala bez zarzutu. tu juz plus nie moze zbyć klientów ze widocznie w moim terenie maja jakas małą awarie internetu skoro mbank mobile dziala bez zarzutów i wlasnie pisze z mbank mobile. przyznaje ten plus ostatnio za bardzo kombinuje i chce wyryskac swoich klientów na kase. bo jak inaczej nazwać takie działanie plusa ze blokują dostęp do zapłaconego juz przez nich netu a malo tego dodatkowo beszczelnie za nic (pusta strone www) biora kase z konta głównego! tym bardziej to dziwne ze GA i mbank mobile działające na infrastrukturze polkomtela net dziala bez zarzutów (no i opłaty t

  • 0

    71. ~hulk  2009-09-21 14:25:03  host: dpl212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chodzi mi tylko o to że NOG może być dobrą opcją uniwersalną, zgodzę się że może i net jest tańszy ale nie to jest najważniejsze, bo ja osobiście korzystam z neta przez abo na laptopie. Zależy mi na tym żeby mieć tanie rozmowy i konkretne opcje dodatkowe co znajduje w NOGu. Często doładowuję wiec mam minuty non stop do wszystkich. Minimalna kwota doładowania to 50pln więc i do dziewczyny dzwonię za darmo, a dzięki happy day raz w miesiącu mam 3h na ploty z czego bardzo cieszy się moja mama. Ale każdy może sam dobierać taryfę, ważne by odpowiadała indywidualnym preferencją, na tym przecież polega wolny rynek że wybieramy to co chcemy.

  • 0

    72. ~  2009-09-21 15:40:16  host: v07-05.opera-mini.net

    do hulk (71): i tu sie z TOBA zgodzę po to jest wolny rynek. ja tam wole miec gaduair i mbank mobile i te 2 oferty w 100% mi wystarczają. wydaje 25zl (łącznie: 20zl GA i 5zl mbank mobile) na 60dni i czasem jeszcze kasa mi zostaje. nie mam potrzeby duzo i czesto gadac i pisac. TY faktycznie jesli i tak wydajesz minimum 50zl na 30dni i te darmowe rozmowy do wybranego numeru z orange za doladowania sa naprawde bez limitów minut to oferta jest ok. 29gr/min do roznych sieci polskich (do play pewnie z 80gr/min? pytam bo nie doczytałem). no oferta jak na orange przyzwoita. gdyby jeszcze tylko te 6godzin darmowych do orange i na stacjonarne bylyby dostępne na 30dni a nie tylko 24GODZINY od doladowania to sam bym sie zaczął nad tym zastanawiac. z tym ze ja nie mam potrzeby wydawać 50zl co miesiac (po prostu czesciej korzystam z netu niz z rozmów i smsow po prostu) i dla mnie 25zl na 2 miesiace wystarcza i jeszcze zostaje. ale faktycznie orange NOG przy 50zl na 30 dni ma sens jako oferta dla zakochanych i jak ktos duzo dzwoni a nie korzysta z netu mobilnego to nie wiem czy by ta oferta nie prowadziła na liście. dla zakochanych oferte ma jeszcze tylko simplus i heyah oferta pakietowa.. ale prawda jest tez taka ze jak w play fresh oprocz tego co obecnie maja dadzą pakiety: 100MB za 5zl, 250MB za 10zl i 500MB za 15zl z naliczaniem co do 1 bajta lub kilo i pakiet 5zl np wazny 30dni, za 10zl ważność 60dni i 15zl ważność 90dni to wyrzucam GA i mbank mobile nawet i przechodzę do play fresh bez dwoch zdań. a gdy nie dadzą tanich pakietów internetowych lub pakiety te bedą gorsze niz tu napisalem to GA i mbank zostaje. trudno mam 2 numery co troche denerwuje troche ale za to mam 'tak wiele za tak niewiele'..

  • 0

    73. ~  2009-09-21 17:38:35  host: v01-08.opera-mini.net

    mam pytanie. moze ktos sprawdzał to w praktyce jak z gadunaglos? bo Pisalem do NICH ze dlaczego przy pierwszym doladowaniu opłata jest 1zl natomiast potem za kazdym razem juz by miec nr to 10zl pobieraja. a oni mi odpisali ze opłata 1zl jest tylko raz a potem jak doladuje to przedłużenie nr stacjonarnego jest bez opłat. to mnie troche dziwi bo wielokrotnie słyszałem ze przy kazdym następnym doladowaniu by gadunaglos miec nr stacjonarnym za 10zl? to jak to w koncu z tym jest? prosze o informacje jesli ktos osobiście to sprawdzał/a?

  • 0

    74. ~  2009-09-22 00:04:35  host: v07-09.opera-mini.net

    Nie mam konta w mBanku nie mam też konta bankowego, gdzie mogę kupić doladowanie do mBanku?

  • 0

    75. ~taryfiasz 19gr  2009-09-22 07:17:12  host: 80.54.120.99

    Doładowanie mbank możesz kupić w Żabce :)

  • 0

    76. ~taryfiasz 19gr  2009-09-22 07:19:25  host: 80.54.120.99

    A tutaj link z info o doładowaniu w Żabce -http://www.mbankmobile.pl/pomoc/doladowania/inne.html

  • 0

    77. ~etermaniak  2009-09-22 21:54:07  host: nat-tar2.aster.pl

    ja słyszałem że Gadu AIR ma wystawić wiecej alleStarterów tylko sie tak z nami draznią. A ile trwa ta promocja 4 miesiące? to sporo czy nie, bo to kwartał bedzie. Ja sie chyba skusze bo wysyłka też jest gratis. Pozdro

  • 0

    78. ~alfredo  2009-09-24 15:33:54  host: dpx159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda że tak się bawią, gdyby to do wszystkich kiosków rzucili żeby każdy miał dostęp to jeszcze ok a tak bez rewelacji, już wole jednodniowe happy day w NOGu które wiem że będzie trwało trochę dłużej niż kwartał.. a jako dodatek się bardziej przyda.

  • 0

    79. ~  2009-09-25 10:35:20  host: f142-074.opera-mini.net

    Dla mnie GA to coś więcej niż zwykła komórka jeśli ma się stały internet przez kabel. Połączenie voip z nr stacjonarnym do bramki internetowej i komórka GA za jedną oplata jest fajnym rozwiązaniem którego jeszcze żadna inna telefonia w polsce nie robiła chociaż wp mobi miała szansę też to zrobić ale zamiast tego woleli zamknąć projekt.. Mobilne gg to tylko dodatek to tej układanki. Projekt ok

  • 0

    80. ~arek  2009-09-26 10:00:22  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    troche lipa ja mam Gadu air i dla mnie jako uzytkownika stałego się nie należy taniej ?

Dodaj swoją opinię