Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocje związane z taryfami Syberyjskimi

Promocje związane z taryfami Syberyjskimi

sirmark 5 Września 2008 12:48

0 0
8. września Plus zaprezentuje nowe taryfy "Syberyjskie", przeznaczone dla użytkowników indywidualnych. Prezentujemy regulaminy promocji.

Więcej o ofercie pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji "Taryfy Syberyjskie"
Zobacz: regulamin promocji "syberyski pakiet gratis. ważny pakiet. 36 mc".
Zobacz: regulamin "syberyski pakiet gratis. ważny telefon"
Zobacz: regulamin promocji "Syberyjski pakiet Gratis"
Zobacz: regulamin promocji "taryfy syberyskie. ważny telefon. 36mc"
Zobacz: regulamin promocji "taryfy syberyskie. ważny telefon."
Zobacz: regulamin promocji "Złocimierz"



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 89
  • 0

    70.  2008-09-07 17:46:01

    Zauważ, taktakowiec, że ja w żadnym razie nie dyskredytuję tych ofert. Każdy inny użytkownik może mieć z nich korzysć większą ode mnie... Ja nie. Więc mówię - dla mnie te 160 minut w promocji (co z tego, że z telefonem?) za 50 zł to cienizna.

  • 0

    71.  2008-09-07 17:46:42

    A dla Ciebie taktakowiec - co to za oferta? 160 minut wszędzie za 50 zl?

  • 0

    72. ~Juser  2008-09-07 20:24:41  host: chello089077170002.chello.pl

    off topic: Wlo, Ty masz e51, ile Ci trzyma bateria?

  • 0

    73.  2008-09-07 20:39:11

    @wlacha - co to za oferta, na przedluzenie??

  • 0

    74.  2008-09-07 22:15:16

    ~Juser - naprawdę nie kontroluję tego - czasem dwa razy dziennie ładuję, czasem raz na tydzień ;-)

  • 0

    75. ~sznuri  2008-09-08 10:32:27  host: nat-pom-194-42.globalconnect.pl

    A gdzie jest taniej :))) 39 gr za min poł w abo 55 + opcja 400 min do 5 nr za 10 zł+kilka innych. Toż to nawet elastyczna 50 wysiada

  • 0

    76. ~  2008-09-08 10:41:15  host: inet20908ni-1.eranet.pl

    ta oferta za 50 zl i 160 min chyba jest ok gdzie dostanę tyle minut za 50 zl w ofercie indiwidualnej i do tego 5 bezpaltnych numerow na caly okres umowy i telefony praktycznie wszystkie za 1zl mam przedluzenie w erze ale oferuja mi za 65 zl 170 minut

  • 0

    77.  2008-09-08 10:50:23

    Wlo-odnioslem sie do Twojego komentarza dotyczacego wypowiedzi nr 65.

  • 0

    78. ~RaideR  2008-09-08 11:22:14  host: 213.25.189.50

    77: co ty sie go czepiasz :) powiedział, że dla niego to cienizna, ale dla mnie chyba to by była atrakcyjna oferta (co prawda nie znam konkretów) :)

  • 0

    79.  2008-09-08 12:21:59

    ~sznuri - mylisz się ;-) znowu chcesz żebym porównywał to co nie da się porównać. A chodzi o róznice w rozliczaniu - minutowe i kwotowe... To coś czego nie zrozumieją ludzie nie korzystający z rozliczania kwotowego.

  • 0

    80.  2008-09-08 12:36:31

    Ja nie muszę mieć pakietów minutowych, kombinować z tym ile gdzie dzwonię i tak dobierać pakiety. Takie rozwiązania ograniczją dla mnie każdą ofertę. Także Plusową, o czym nie raz mówię. Jednak jest jaka jest i jeśli chce się korzystać, musi się korzystac, tanio chce się do togo mieć, to siłą rzeczy trzeba kombinować - czterech operatorów po kilka ofert każdy. Ja mam stawki - poza sieć tyle, w sieci tyle, ze strefy tyle... I dzwonię. Nie mam problemu, ze munity w sieci mi się kończą i zaczynają schodzić "do wszystkich" - czyli droższe. Ja zauważam, ze - na przykłądzie Syberyjskich - każdy by chciał pakiet 50 minut do wszystkich za 10 złotych... Ale nie przy abonamencie za 55 złotych a za 10 ;-)

  • 0

    81.  2008-09-08 12:40:14

    Ale to ja. Nie każdy ma taką możliwość ;-)

  • 0

    82. ~samurai  2008-09-08 14:41:22  host: 150.254.92.122

    Da sie wlaczyc taryfe syberyjska w trakcie kontraktu? W eboku mozliwosci brak na ta chwile...

  • 0

    83.  2008-09-08 14:46:51

    ~samurai - na pewno tak ;-) zawsze można było zmienić na nową. jednak traci się zapasy pamiętaj ;-)

  • 0

    84. ~  2008-09-08 14:49:20  host: 150.254.92.122

    wlo - zdaje sobie z tego sprawe, ale mozliwosc taniego dzwonienia na stacjonarne mnie przekonuje ;)

  • 0

    85.  2008-09-08 15:16:57

    wróć do Godzin, jeśli masz możliwość

  • 0

    86. ~  2008-09-08 18:15:19  host: p05-06.opera-mini.net

    Widzę że na telepolis dalej mają wakacje od paru dni te same newsy:) do roboty nie roby !

  • 0

    87. ~stz  2008-09-08 18:40:44  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Za ortografię się weź Ty nierobie!!!

  • 0

    88. ~ppp  2008-09-19 13:48:02  host: nat-tar.aster.pl

    A moze ktoś doradzi który z telefonów wybrac w tej ofercie ??? Wiadomo Omnia jest porównywana do iPhona,ale Nokia znowu mówi sama za siebie ...wiec ?

  • 0

    89. ~mistern  2008-09-19 16:59:07  host: cjo186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hm, omnia to jest grataka. Przede wszystkim opłaca sie wziąć ze wzgledu na cenę - od 299zł. Natomiast nokia to tradycyjny telefonik. Zalezy jakie masz oczekiwania. Ja wolałbym omnie ;)

Dodaj swoją opinię