Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocje w Erze dla indywidualnych - bez zmian

Promocje w Erze dla indywidualnych - bez zmian

WitekT 12 Czerwca 2007 21:45

0 0
Era przedłużyła do 3. września główne promocje dla klientów indywidualnych bez żadnych zmian w regulaminie i cennikach telefonów.

Zobacz: szczegóły oferty Internet w telefonie.
Zobacz: szczegóły oferty Jedyna taka oferta.
Zobacz: szczegóły oferty Propozycja dla oszczędnych.
Zobacz: szczegóły oferty Propozycja dla oszczędnych bez telefonu.
Zobacz: szczegóły oferty Era Nowy Komfort.
Zobacz: szczegóły oferty Prestiżowe taryfy z Internetem w telefonie.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~Gal  2007-06-13 08:42:25  host: 80.50.40.250

    Zabawni sa... Play wita.

  • 0

    27. ~sb  2007-06-13 08:42:59  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    ***pawel_m - w Orangutanie nie jest lepiej - abonament 25zł i w nim Z400 jedynie 1249zł ;)

  • 0

    28. ~pablo  2007-06-13 08:47:59  host: dlb28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po pierwsz play niema zadnej ofrerty zadnych darmowych minut pakietów itd.po drugie.po drugie dla mnie nie stworzyli jeszcze siecikomorkowej hehe jak bedemial darmowe wieczory i weekendy do tego jeden darmowy nr i 10 000 minut na połaczenia to bedzie cos mi na miesiac nawet 4 godziny nie wystarcza :D:D

  • 0

    29. ~pilot  2007-06-13 08:53:45  host: abtp40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Biorąc pod uwagę ceny telefonów to jedynie PLAY ma najbardziej korzystną ofertę!!! Reszta jak widać na "załączonym obrazku". Rewelacji nie ma, ale nie tylko w Erze, bo u innych OP'ów również - subsydia dot. aparatów telefonicznych zlikwidowane do minimum!!!A poza tym np. w Erze w ofercie u3maniowej dla stałych abonentów 15 pln brutto za Abo przez dwa lata a w tym 40 minut do wszystkich lub 100 do Ery i stacjonarne. Może źle szukam, ale nie znalazłem lepszej oferty.

  • 0

    30. ~TomekO  2007-06-13 08:56:30  host: h238045.net.pulawy.pl

    @22 ~sb ja mam w PLAY Karcie za 30 zł/120 minut i jak to się ma to ERY ? :)

  • 0

    31. ~andrew  2007-06-13 09:28:24  host: ip-91.189.72.19.e-plan.pl

    pewnie przedłużyli, bo pracują nad nową ofertą.

  • 0

    32. ~  2007-06-13 09:28:51  host: dwq126.internetdsl.tpnet.pl

    ciekawe w jaki sposób Ci wychodzi te 120 minut?

  • 0

    33. ~max777  2007-06-13 11:35:00  host: cdp22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    aktualna promocja to lipa

  • 0

    34. ~hmm  2007-06-13 11:36:02  host: 212.122.214.240

    @andrew pewnie to pewnie tamto.. i tak od 3 miesięcy.. w TT teraz nie dają żadnego bonusa... czekam na ofertę SE w Play...

  • 0

    35. ~  2007-06-13 11:45:53  host: static-81-219-11-136.devs.futuro.pl

    W tak taku osiągnęli dno mieli piękną sytuację wielu chętnych a teraz jest niestety drożej i to ile? Gdzie są megapakiety i podwójne doładowanie? Era ma w dupie klientów.

  • 0

    36.  2007-06-13 11:54:49

    hej, wyluzujcie. Byście chcieli mieć promocje chyba przez okrągły rok, a i tak można sobie obniżyć koszty sms/mms pakietami, cały czas jest promocja, że po 4 m-cach płaci się mniej za połaczenia, a podwójne będzie z pewnością. Przecież nie będą takie gratki robić co m-c! A niektórzy do dziś jeszcze mają środki na koncie po ostatnim podwójnym doładowaniu.

  • 0

    37.  2007-06-13 11:58:25

    teraz wyglada na to, ze dbaja o wizerunek. Nowa kampania wizerunkowa nastawiona na nowoczesnosc, ambitna muzyke i rozwoj stawiaja. Mi te reklamowki bardzo sie podobaja, a muze z reklamy tv nuce codziennie:P

  • 0

    38.  2007-06-13 15:06:34

    Jeśli do 3 września nic nie planują zmieniać to znaczy, że zaczął się już sezon ogórkowy:)

  • 0

    39.  2007-06-13 15:38:51

    bardzo dobrze ze przedluzyli obowiazywanie tych ofert, moim zdaniem sa swietne!

  • 0

    40. ~Zukero  2007-06-13 18:35:11  host: gdm94.internetdsl.tpnet.pl

    Jestem pracownikiem APS Era i oferta "Jedyna taka..." jest świetna!Dzięki temu , że ją przedłużyli podpiszę więcej umów i więcej zarobię! ;-) za 45zł - 300 min. wewnątrz sieci lub 120 do wszystkich plus telefon za ok. 600zł . Dla mnie cenowa bomba!!

  • 0

    41. ~Zukero  2007-06-13 18:47:52  host: gdm94.internetdsl.tpnet.pl

    Zgadzam się Kasey. Ja również mam na koncie jeszcze ok. 100 zł po ostatnim doładowaniu. Byłem zły na likwidację MEGA Pakietu ale jak ochłonąłem zrozumiałem,że na Numerkach wychodzę lepiej i jeszcze mam 250 Era jednostek.

  • 0

    42. ~t-bag  2007-06-13 21:25:17  host: nat-mo2.aster.pl

    fajnie ze przedluzyli te oferty chociaz jeszcze mozna z nich skorzystac i cos robia fajnego i potrzebnego a nie jakies niepotrzebne gadzety lub uslugi

  • 0

    43. ~zal.ru  2007-06-14 00:33:54  host: aase89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ceny telefonow sa beznadziejne, ja nie wiem co sie poroobilo, kiedys org. plus, era mieli tanie fony, a teraz sie nie oplaca brac dobrych modeli bo taniej wychodzi na allegro kupic ;) play ma tanie fony i to jego plus !!!

  • 0

    44.  2007-06-14 12:25:03

    jeśli Play ma twoim zdaniem tanie telefony, to jesteś widac baaardzo bogaty. Ja bym do nich nic nie wziął.

  • 0

    45. ~Travis  2007-06-28 16:48:57  host: pc4-130.digicom.net.pl

    Pablo, przepraszam cie bardzo, ale w PLAY w KAŻDYM abonamencie otrzymuje się GRATISOWE ZŁOTÓWKI. Po co jakieś darmowe minuty. I tak w większości polskich sieci te minuty można wykorzystać na połączenia wewnątrzsieciowe, a w PLAY wykorzystujesz je na WSZYSTKIE USŁUGI DO WSZYSTKICH SIECI.

Dodaj swoją opinię