Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocje urodzinowe w T-Mobile

Promocje urodzinowe w T-Mobile

Q! 5 Czerwca 2012 17:22

1 0

Od 6. czerwca w ofercie T-Mobile dostępna będzie Promocja urodzinowa. W jej ramach klienci indywidualni będą mogli skorzystać m.in. z nowej odsłony oferty z gwarancją najniższych cen wybranych telefonów.

W ofercie z gwarancją najniższych cen znajdą się takie telefony jak Samsung Galaxy Ace 2, Samsung S8600 Wave 3, Samsung I9001 Galaxy S Plus, Nokia 500, Nokia Asha 302 oraz Sony Ericsson Live with Walkman.

Oprócz tego do klientów T-Mobile wysłane zostaną urodzinowe kupony promocyjne uprawniające do skorzystania z promocji 50% upustu na abonament przez pół roku w ofercie z telefonem lub modemem oraz oferujące do 200 zł w Mix na rozmowy, SMS-y, MMS-y, Internet.




Dla klientów biznesowych T-Mobile przygotował specjalną ofertę dla 6 modeli smartfonów: Apple iPhone 4 8GB, HTC One X, PRADA 3.0 od LG, RIM BlackBerry Bold 9790, Samsung Note (N7000), Sony Xperia S. Ich ceny będą do 200 zł netto niższe w urodzinowej promocji.

Dodatkowo laptop Asus ZENBOOK UX21E wraz z oprogramowaniem Norton 360 oferowany będzie w cenie 200 zł netto niższej niż dotychczas.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • -2

    16. ~  2012-06-05 20:32:34  host: ip-37-209-132-92.free.aero2.net.pl

    15, ty jestes fanbojem plejowym wiec po co piszesz, co wolalbys w tmobile? To jest operator dla powaznych userow a nie dla dusigroszy z pakietami. Nie podoba sie wiec nie korzystasz i skoncz swoje wywody ktore sa zwykla dziecinada. Jak jestes dolodupiec, to siedz w play i przestan plakac

  • 2

    17. ~mirekb  2012-06-05 20:48:04  host: apn-46-169-221-182.dynamic.gprs.plus.pl

    ptc zlikwidowalo wewnatrzsieciowki by ludzie wybierali abonamenty..z reszta i w abo brak sensownych pakietow wewnatrz sieci/stacjo typu 300min za 10zl..co do ofert z fonem to nie moja bajka.sim only i to na 12 mies a sprzet na wolnym rynku

  • 2

    18. ~  2012-06-05 21:06:19  host: 37.130.224.21

    16. Nieźle ciebie pogięło. TM wyznacznikiem statusu majątkowego. hahahahaha

  • 0

    19. ~  2012-06-05 23:57:06  host: user-109-243-244-119.play-internet.pl

    @18 W zasadzie nie wiem o co się spieracie. T-Mobile kojarzy mi się z ludźmi myślącymi to fakt, ale dlaczego nie dla 'gołodupców'? Skoro i tak najbardziej się opłaca? Najbardziej jednak bawią mnie osoby które "patriotycznie" wiernie podąrzają za polskimi operatorami tylko ze względu na fakt, że są właśnie polskie... wiele na tym tracąc :) a T-Mobile życze najlepszego i trzymajcie fason tak dalej :)

  • 0

    20. ~b  2012-06-06 00:03:34  host: ip-78-30-107-207.free.aero2.net.pl

    NUUUU-DAAAAAAAA :D

  • 0

    21. ~  2012-06-06 00:04:55  host: ip-78-30-107-207.free.aero2.net.pl

    jakies kupony, telefony, umowy. NUUU - DAAA :D Konkrety prosze. Uslugi, pakiety. Nie fajansiarskie blyskotki.

  • 0

    22.  2012-06-06 06:42:06

    Ciekawe czy zmieni się cennik dla przedłużających, bo na dziś Nowy dostaje Galaxy S Plus za 59 a Stały 599 w R60...

  • 0

    23. ~  2012-06-06 08:28:30  host: v08-16.opera-mini.net

    Kicha jakie urodziny taki rebranding. Wyprz de luxe w plusie oslabia cenami smartfonow to dziwne swietowanie.

  • 0

    24. ~Q  2012-06-06 09:16:55  host: static-223-197.is.net.pl

    do kilku frustratow: gwarancja najnizszej ceny ZAWSZE przechodzi rowniez dla osob przedluzajacych umowy! W cennikach nie jest to szczegolnie uwidocznione (nie ma podkreslen ani innego koloru czcionki) ale ceny w najgorszym przypadku sa takie, jak przy nowej umowie

  • 0

    25. ~Q  2012-06-06 09:43:37  host: static-223-197.is.net.pl

    mała korekta: czasami jest kilka dni opoznienia wzgledem oferty dla nowych :))))) przynajmniej dotychczas tak bylo.. licze na to, ze ceny tez takie beda w aneksach

  • 0

    26. ~:/  2012-06-06 10:07:54  host: gw4.grupazpr.pl

    notke pr wrzucili a nowego cennika juz nie... sprawdzalem oferte biznes - wciaz cennnik z maja, a przy wyborze komorki online wciaz stare ceny... mam nadzieje ze to nie promocja urodzinowa oparta o informacje rozeslana do kilku serwisow ;)

  • 0

    27. ~Dorter  2012-06-06 11:19:30  host: public3278.xdsl.centertel.pl

    ~17 zawsze jest jeszcze heyah, infrastruktura przecież ta sama. Co do samych promocji to S+ całkiem sporo poleciał w dół.

  • 0

    28. ~drakon26  2012-06-06 11:52:43  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    A to bardzo fajnie. Ja już dostałem taki kupon. Oszczędzę przez te pół roku 400 zł. Brawo T-Mobile. Widać że coś się dzieje.

  • 0

    29. ~  2012-06-07 15:17:06  host: a3-me.krak.tke.pl

    @27 Heyah to dobra podpowiedź - ma ciekawą ofertę a system na kartę daje większą swobodę. Ja bym prepaid nie zamienił na abonament.

  • 0

    30. ~  2012-06-07 16:10:11  host: 94.42.237.120

    Spam-Mobile - "międzynarodowa" sieć i nawet MMS-a za granicę nie da się wysłać. Odebrać też nie. No i ciągle te spamy - "wygraj mercedesa", "zostań milionerem". Nie szkodzi, że nie wyrażałeś zgody.

  • 0

    31. ~  2012-06-07 16:42:40  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @30, ni przesadzaj z tym spamem. mam niezarejestrowany numer i dziwne, bo moze raz na 2tyg albo rzadziej przyjdzie sms reklamowy. Jak z wapstera lub innych pobierasz smiecie to nie dziw sie pozniej

  • 0

    32. ~grzegorzp  2012-06-11 09:21:02  host: host-94-231-55-243.ip.jarsat.pl

    Goowniana sieć: Chciałem "na chwilę" zmienić mixa na tak-taka by zmienić taryfę i powrocić do mixa (inaczej podobno nie można tego było zrobić) no i T-mobile... odłaczył mnie od sieci. Podobno "trwa migracja numeru" - z Tmobile do Tmobile, trwa już 5 dzień a trwac może tydzień (5 dni roboczych!). Dlatego po południu jadę do salonu Orange albo Plusa - migracja do innej sieci trwa "do 24h" a numer musi być aktywny jak najszybciej. Dziękuje Ci T-mobile za załatwienie mnie. T-MOBILE - najbardziej NIEPRZYJAZNA DLA BIZNESU sieć

  • 0

    33. ~:)  2012-06-13 10:03:22  host: hnn158.internetdsl.tpnet.pl

    co do reklam. czytajcie regulamin, jest w nim napisane sms o tresci "nie" na nr 80888 i reklamy wyłączone. a nie płaczecie i czekacie az ktos za was to zrobi. to nie t-mobile wlącza reklamy i je wysyła....

  • 1

    34. ~  2012-06-13 14:47:51  host: 37.130.224.21

    19. Kolego, akurat z ludźmi myślącymi akurat kojarzy się najbardziej Play. Dzięki nim w pozostałych sieciach (W3) coś zmieniło się na lepsze. A patriotyzm jest w cenie u innych nacji. Jakoś u Niemców popieranie ich towarów jest OK, a u Polaków już nie? Dziwne błądzisz.

  • 0

    35. ~camilien  2012-06-15 12:31:43  host: 178.180.2.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Żadna sieć nie ma najlepszej oferty i mieć nie będzie... Każdy wybiera tą sieć, w której ma więcej osób, z którymi utrzymuje najczęstszy kontakt. Reszta pakietów to kwestia doboru.

Dodaj swoją opinię