Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocje Orange - rabat na abonament i prezent od LG

Promocje Orange - rabat na abonament i prezent od LG

orson_dzi 11 Marca 2016 11:35

12 3

Orange ponownie udostępnia kody rabatowe dla abonentów, tym razem za pośrednictwem Allegro. Dodatkowo kupując smartfon LG w prezencie można otrzymać powerbank.



Kody z rabatem 20% można kupić na aukcji Allegro. Ich cena, to 9 zł za sztukę. Po zakupie kod jest w ciągu kilkunastu minut przesyłany na wskazany adres E-mail i można go wykorzystać w sklepie internetowym Orange pod adresem www.orange.pl/kupon. Kupony są aktywne do godziny 23:59 17 marca. Promocja obejmuje wszystkie dostępne plany taryfowe w abonamentach głosowych i internetowych, z wyłączeniem Smart Planów LTE Open.




Zobacz: Regulamin promocji


Kod rabatowy można połączyć z trwającą od 8 marca promocją Upominek od LG. Przy zakupie w sklepie internetowym nowej aktywacji lub przedłużenia umowy ze smartfonem LG Zero, LG G4 Stylus, LG G4 lub LG V10 klienci otrzymają dodatkowo powerbank LG BP410 o wartości 100 zł.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | lg | rabat

w sumie: 15
  • 0

    1. ~rrrr  2016-03-11 11:47:38  host: host-89-230-177-101.gdynia-laczpol.mm.pl

    a z 6-oma miesiącami za 0 przy przenoszeniu numeru też ?

  • 0

    2. ~turururu  2016-03-11 11:49:16  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    1@ Nie, z tą promocją się nie łączy.

  • 1

    3. ~rrrrr  2016-03-11 11:57:54  host: host-89-230-177-101.gdynia-laczpol.mm.pl

    a czy za aktywację jest pobierana jakaś opłata i dlaczego przed zakupem kuponu nie można przeczytać regulaminów poszczególnych abonamentów , a tylko regulamin promocji ?

  • 1

    4. ~nick  2016-03-11 12:01:09  host: user-164-127-190-111.play-internet.pl

    durna promocja ;)
    Przykład: Klient kupuje na allegro kupon idzie do sklepu orange na www zamawia to i owo, następnie dostaje odmowe, ile zarobia na klientach ?

  • 1

    5.  2016-03-11 12:03:32

    @4
    tyle ile będzie odmówień?

  • 1

    6.  2016-03-11 12:04:16

    Sprzedaż kuponów przez allegro jest nielegalna.
    http://tlp.is/9cp

  • -3

    7. ~  2016-03-11 12:25:05  host: aeai219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6, poskarż się Allegro, pewnie się przejmą i zdejmą ofertę.

  • 0

    8.  2016-03-11 12:31:42

    @7 TU CHODZI O RÓWNE TRAKTOWANIE WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW.

  • 2

    9. ~@8  2016-03-11 13:58:33  host: public-gprs362615.centertel.pl

    Do 8 . Czyzbys byl pracownikiem telesales ktory nielegalnie handlowal kuponami i masz teraz konkurencje w postacji oficjalnego dostawcy kuponow czyli orange? Wspolczuje...

  • 0

    10.  2016-03-11 14:43:55

    Tylko 6 miesięcy za 0 zł jest bardziej opłacalne niż 20% zniżki.

  • 3

    11. ~  2016-03-11 14:48:38  host: aeai219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8, to ich prywatny folwark. Regulamin obowiązuje użytkowników, ich - już tylko prawo.

  • 2

    12.  2016-03-11 18:56:14

    @9 Ani raz nie sprzedałem kodu, jeśli jakieś miałem i nie zużywałem to oddawałem za darmo na forum.

  • 0

    13. ~Abrakadabra  2016-03-16 17:10:35  host: 93.159.152.215

    A obejmuje Smart Plan LTE Główny ?? Bo w regulaminie nie ma go na liście.

  • 0

    14. ~  2016-03-17 11:50:03  host: 46.227.110.83

    Nie działa przy przedłużaniu mimo zapisów promocji. Zgłoszone do Orange ze ograniczają wykorzystanie kodu

  • 0

    15.  2016-08-18 15:53:58

    Znalazłam kody rabatowe Orange tutaj http://tlp.is/auq .

Dodaj swoją opinię