Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja Walentynkowa w NewFon

Promocja Walentynkowa w NewFon

WitekT 13 Lutego 2006 15:41

0 0
Wszystkie połączenia do sieci stacjonarnych w Polsce w usłudze NewFon będą od 13. do 15. lutego kosztować zaledwie 1 grosz za minutę.

Promocja obejmuje wszystkich użytkowników usługi NewFon, którzy w czasie jej trwania wykonają połączenia na kierunek objęty promocją. Po zakończeniu okresu promocji na dany kierunek, obowiązuje cena wg cennika NewFon.

Więcej szczegółów na stronie www.newfon.pl.


Źródło tekstu: NewFon     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet