Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja w Erze dla byłych klientów innych sieci

Promocja w Erze dla byłych klientów innych sieci

WitekT 15 Listopada 2005 15:38

0 0

Dla klientów, którzy z dotychczasową siecią rozstali się nie dalej jak 6 miesięcy temu i uregulowali z nią wszystkie zobowiązania, sieć Era przygotowała specjalną promocję.

W promocji Komfortowe Powitanie abonent może wybrać jedną z poniższych opcji:

Zestaw 180 i Wybrany numer/80 za promocyjną cenę 80 zł brutto przez cały okres umowy (24 miesiące), w skład którego wchodzi:
jedna oferta Taniej w sieci, czyli 100 minut do sieci Era, Heyah, na telefony stacjonarne,
dwie oferty Uniwersalne, czyli 80 minut do wszystkich,
Oferta z Przyjacielem, czyli darmowe połaczenia z jednym wybranym numerem (do sieci Era, Heyah lub na telefony stacjonarne),
dodatkowy upust 40 zł na abonament przez 3 pierwsze pełne cykle rozliczeniowe.




Promocyjna taryfa Era Nowy Komfort VIP - 100 zł upustu na abonament przez cały okres trwania umowy terminowej.

Więcej szczegółów i cennik telefonów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2005-11-15 19:48:38

    Nie wiem czy to aż takie miłe powitanie.... łączny upust 120zł na Zestaw 180 i Wybrany numer/80.. Wydaje mi się,że w przeszłości były relatywnie lepsze oferty odbijające klientów....

  • 0

    2. ~Bart  2005-11-15 19:54:13  host: host-81-190-34-225.szczecin.mm.pl

    A w jakiej cenie beda pakiety Nowy komfort bez zestawy swiatecznego,bo w dziale promocje nie sa podane.Utrzymane dotychczasowe 30zl?

  • 0

    3.  2005-11-15 19:56:03

    Bart: zaraz wszystko będzie wstawione. :)

  • 0

    4. ~memphisto  2005-11-15 20:34:24  host: 250.246.jawnet.pl

    ***WitekT: A jakie zmiany i promocje w TT przygotowała Era??? Będzie coś na wzór darmowych połaczen jakie juz są w Orange Go i SimPlus???

  • 0

    5.  2005-11-15 20:36:11

    memphisto: na razie cisza, ale trzymam rękę na pulsie. ;)

  • 0

    6. ~  2005-11-16 10:01:52  host: external.ciech.waw.pl

    WitekT: a możesz też potrzymać drugą rękę na plusie? ;-)

  • 0

    7.  2005-11-16 11:07:46

    Ja nie widzę rewelacji. Ja w Plusie bez żadnej promocji mam 5 godzin miesięcznie na stacjonarne i do Plusa (codziennie od 18 do 8 rano oraz w weekendy i święta przez cały dzień) oraz 2,5 godziny zawsze do wszystkich sieci. Płacę 80 zł brutto.

  • 0

    8. ~sympatyczny  2005-11-16 14:00:17  host: chello081018196007.chello.pl

    nie widzicie rewelacji???? z mojej strony ta promocja wymiata! pokazcie mi cos takiego u konkurencji! za 200 zlotych abonamentu takie dobre ceny na porzadne telefony, 400 minut i tyle gratisow? dla mnie to najlepsza oferta dla indywidualnych ktorzy korzystaja intensywnie z telefonu

  • 0

    9. ~heras  2005-11-17 12:56:36  host: dow77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie no, promo zła nie jest. No przynajmniej na razie lepsza niż analogiczne oferty konkurencji

  • 0

    10. ~mateO  2005-11-17 19:08:57  host: dkj166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja próbując dziś skorzestać z tej promocji, dowiedziałem się (w salonie Ery i w BOA) że jej nie ma!
    News ten jest pomyłką, czy w nie było jeszcze szkolenia dotyczącego nowych promocji?

  • 0

    11.  2005-11-17 20:39:17

    mateQ: informacja jest dobra, szkoleń brak. ;)

  • 0

    12. ~mandaryn  2005-11-18 13:11:58  host: dpe229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To świąteczna jest? To wyglada jeszcze lepiej od urodzinowej, mam nadzieje, ze potrwa jeszcze troche bo niedługo mi sie cyro w plusie kończy :)

Dodaj swoją opinię