Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Tylko SIM" w Orange

Promocja "Tylko SIM" w Orange

sirmark 4 Maja 2009 23:14

0 0

Od 4. maja Orange wprowadził promocję "Tylko SIM", w ramach której przy podpisaniu umowy bez telefonu w ofercie abonamentowej lub Mix, można otrzymać 100% więcej do wykorzystania.Wybierając abonament za min. 25 zł i podpisując umowę na 12 m-c otrzymuje się bonus w postaci 100% więcej przez okres 6 miesięcy. Przy umowie na 24 m-c bonus przyznawany jest przez cały okres umowy, czyli 24 m-c.

Promocja obowiązuje także przy podpisania aneksu. Przy aneksie dla taryfy 25 zł i umowie na 12, 18, 24, 30 i 36 m-c czas przyznawania bonusa wynosi odpowiedni 3, 6, 6, 24 i 24 m-c. Dla aneksów dla taryfy powyżej 25 zł bonus przyznawany jest odpowiednio przez 6, 12, 24, 24 i 24 m-c.

Jednostki taryfowe przyznane w ramach Usługi można wykorzystać zgodnie z cennikiem na zasadach kwoty abonamentu.

Promocja obowiązuje do 31. maja.

Zobacz: regulamin promocji "Tylko SIM" (plik .pdf; 242 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-58-169.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet