Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja Transfery roku w Plusie

Promocja Transfery roku w Plusie

LuiN 27 Marca 2008 10:37

0 0
Od 27. marca startuje druga odsłona promocji Transfery roku w Plusie. W ramach akcji operator proponuje obniżone ceny wybranych modeli telefonów i dodatkowe pakiety kwotowe, osobom zamieniającym ofertę prepaid na mix lub abonament.

Promowane telefony to Samsung SGH-J700 i Samsung SGH-J400. Przejście do oferty Mixplus związane jest z otrzymaniem benefitu wysokości do 50zł, zaś wybór oferty abonamentowej związany jest z bonusem do 180zł (równowartość miesięcznej kwoty zobowiązania).

Promocyjne środki są do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~Play rzondzi!  2008-03-27 10:57:35  host: server2.subtech.pl

    Oferta porażka. W Playu o wiele taniej!!!!

  • 0

    2. ~piotr  2008-03-27 11:05:52  host: cerber.gddp.lublin.pl

    zgadzam sie,uważam że oferta jest kiepska,to co oni powinni zrobić to wprowadzić nowe telefony anie promować złom sprzed 2 lat najlepsze wyjście to super telefon kupiony na allegro np lub w sklepie i wtedy taryfa na karte lub abo. np nokia e51 widziałem na alegro za 600 zł aby

  • 0

    3. ~eeee tam  2008-03-27 12:06:37  host: eju170.internetdsl.tpnet.pl

    już niedługo wszystko się zmieni ]:->

  • 0

    4. ~t_pt  2008-03-27 12:16:04  host: evdo-78-30-76-187.subscribers.sferia.net

    ile te telefony kosztują w poszczególnych abo? i jak sie mają do tego te "benefity"?

  • 0

    5. ~mirekb  2008-03-27 12:26:34  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    to sposob polkomtela na powiekszenie sprzedaży play ;-))juz wole np k3 z allegro za 400pln i simplusa,bez wiazania sie kontraktem.trzeba by upasc na głowe zeby sie skusic

  • 0

    6.  2008-03-27 13:58:52

    Ech, a ja juz myslalem, sadzac po nazwie promocji, ze cos zmienili w iPlusie :) (np. dali 1,5 GB limitu, zeby zostawic Orange w tle ;)

  • 0

    7. ~będzie wielka playta  2008-03-27 15:15:41  host: 80.51.91.252

    @1 no i co z tego?

  • 0

    8. ~do Planet  2008-03-27 15:59:11  host: cjp191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zeby iPlus mógł zostawić Orange w tle powinien popracować na zasięgiem poza miastami, bo jak na razie Orange nie ma tu konkurencji. w koncu to internet mobilny, więc chyba o to chodzi? sory, podobnie jak Planet zasugerowalem sie tytulem:)

  • 0

    9.  2008-03-27 16:08:09

    #8: wiesz, niektorzy powiedzieliby zupelnie odwrotnie :) (choc ja akurat mam takie odczucia, ze wlanie OF/BE > iP. Na zasieg, predkosci, zrywanie nie narzekam.) Moze mam szczescie ;)

  • 0

    10. ~~do Planet  2008-03-27 16:55:31  host: cjp191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to raczej nie kwestia szczescia:) generalnie w miastach wszystkie sieci maja zblizone paramerty. z Orange korzystam czesto w intercity: Warszawa-Poznan,itp i nie narzekam. moge spokojnie popracowac te kilka godzin w pociagu i dzieki temu dluzej mam wolne:)

  • 0

    11.  2008-03-27 20:04:46

    Też mi oferta, zniknie jak ta w której dawali N3500c. Dwa telefony i nic więcej, można by było pokusić się o powiększenie tej oferty jeśli chodzi o terminale i pozostawić ją na zawsze.

  • 0

    12. ~nolan  2008-03-27 21:08:37  host: 87-205-255-58.adsl.inetia.pl

    plus mnie zszokował, żeby nie powiedzieć że obraził swoja propozycją...miałem w plusie tel na kartę i postanowiłem jak chyba wielu ich klientów przejśc do playa...ale z dotychczasowym numerem... więc musiałem za to zapłacić 50 zł... a plus mi przysłał smsa że jesli zrezygnuję z przejścia do innej sieci to przez 2 dni!! podwoi moje zasilenia... ale mi oferta... w playu na karte przy zasileniu 150 to norma :) a i heja coś podwaja... plus był super, ale chyba sie konczy...szkoda...

  • 0

    13. ~kwistas el greko xD  2008-03-27 21:13:24  host: w3cache.wignet.pl

    Jak zwykle samsung. :P

  • 0

    14. ~  2008-03-27 23:56:04  host: che62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tjaa, ostatnio sporo promo na Samsungi. Tak samo bylo w muzycznymix.pl - ostatniej obnizce w Mixie Plusa. Ale z tego co wide sporo osob ma te telefony.

Dodaj swoją opinię