Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Telefonopromocja" w Plusie

Promocja "Telefonopromocja" w Plusie

LuiN 28 Marca 2008 17:45

0 0
Od 28. marca w Plusie obowiązuje nowy cennik telefonów i nowa "Telefonopromocja".

W ramach nowej oferty określonej jako Telefonopromocja, osoby decydujące się na podpisanie umowy w Taryfie Kubali, zapłacą mniej za aktywację i wybrane modele telefonów.

Oferta promocyjna nie blokuje usług Wolny numer oraz innych pakietów obniżających koszty rozmów. Promowane modele telefonów to LG Shine i Samsung L760.

Zobacz: szczegóły promocji Telefonopromocja.



Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~Sebuś  2008-03-29 14:21:33  host: ip85148374.gmk.net.pl

    Niech lepiej zrobią jakieś promocje dla mixa, bo w nim nic się nie dzieje :/

  • 0

    11. ~bori  2008-03-29 15:24:52  host: dku170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    może i ma najwięcej promocji, ale liczy się jakość a nie ilość. b. drogie telefony w niższych taryfach w porównaniu np. z playem.

  • 0

    12. ~  2008-03-29 15:28:54  host: f142-154.opera-mini.net

    Plej zbiera klientow robiac ludzi w konia. Nie podoba sie to won do tego zasranego fleja by nie powiedziec flejtucha

  • 0

    13. ~jay  2008-03-29 17:45:44  host: acoe41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dodać do tego darmowych czasoumilaczy do połowy maja i szpanujemy komóreczką nową w towarzychu hehe

  • 0

    14.  2008-03-29 19:56:55

    od Świąt Bożego Narodzenia cena najbardziej korzystnego fona pod względem jakość/cena = k550i jest ta sama więc mam nadzieję że w najbliższym czasie coś ruszy. Bo jutro kończy mi się ważność 36 tego doładowania. I chętnie przedłużyłbym umowę, gdy tylko coś fajnego wyjdzie, bo jak dla mnie to najkorzystniejsza oferta na rynku. :D

  • 0

    15. ~axel  2008-03-29 20:23:58  host: nat.mtk-tv.pl

    Rewelacja ,samsung u700 w promocji plusa w abonamencie 40 tylko 599zl....play daje w abonamencie 40 za 1 zl...!!!!!! Juz na starcie przeplacamy 598zl,no chyba ze plus doda do tego 2 lata bez placenia abonamentu to wtedy sie oplaci.

  • 0

    16. ~axel  2008-03-29 20:26:54  host: nat.mtk-tv.pl

    do 12 !!! pisz chłopie merytorycznie albo spadaj.Przeczytaj post 15 i wyciagnij wniosek kto kogo robi w konia.

  • 0

    17. ~  2008-03-29 23:48:06  host: p07-10.opera-mini.net

    Na telepolis działa czarny pijar dla play, dlatego wszystkie komentarze pod wiadomościami muszą być anty play-owskie, a jak znajdzie się jakiś odważny, co skieruje na siebie podejrzenie, że widzi jakieś plusy w play. to taki zostanie totalnie skopany i spowniewierany. Jak ktoś na telepolis chce mieć spokój (łącznie z adminami), to w każdym w swym komentarzu musi napisać coś ostrego przeciw play, a jak ktoś tego nie robi, to od razu ściąga na siebie podejrzenie, że jest agentem play i wtedy go dosiegają wirtualne kopniaki i ciosy

  • 0

    18.  2008-03-30 00:12:25

    17, wiadomości piszemy suche, bez emocji - same fakty. To co się dzieje pod nimi - to już poglądy naszych czytelników, a przynajmniej tej części, która lubi się wypowiadać. I rzeczywiście ostatnio zaobserwowałem tu pewne wojny. Co ciekawe częściej czyta się o tym jacy to niby pro-Play-owi jesteśmy, a tu niespodzianka - wypowiedź w drugą stronę. Jaki by Play nie był - miesza na rynku - i to mi się podoba. Przychodzą do mnie faktury od 3 różnych operatorów - każdy z nich miał coś ciekawego do zaoferowania, dlatego bawi mnie ślepa wiara w to, że tylko jeden operator jest tym słusznym i najlepszym. Wszystko zawsze zależy od potrzeb. "Czarny pijar dla Play" - aż to muszę sobie gdzieś zanotować - obłędny tekst:)

  • 0

    19. ~  2008-03-30 10:05:20  host: p09-06.opera-mini.net

    Ups błąd pisarski. W wypowiedzi #17 chodziło mi oczywiście o czarny pijar Plusa. Przepraszam.

  • 0

    20. ~juni0r1988  2008-03-30 15:30:27  host: yerzu.t17.ds.pwr.wroc.pl

    do 19. Z tego co zauważyłem(a czytam dużo komentarzy) to raczej jest nagonka na Plusa a nie na Play. Ale to tylko moja subiektywna i jedynie słuszna opinia;)

  • 0

    21. ~tęplariusz  2008-03-30 21:59:05  host: 80.51.91.252

    święta trójca górą! :D :D :D

  • 0

    22. ~junio0r1988  2008-03-30 23:05:54  host: yerzu.t17.ds.pwr.wroc.pl

    amen;p

  • 0

    23. ~tęplariusz  2008-03-30 23:28:59  host: 80.51.91.252

    :)

  • 0

    24. ~nikiti  2008-03-31 00:41:04  host: aatm60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no promocje są bardzo ważne i plus o tym wie i robi ich bardzo dużo i poza tymi tańszymi taryfami itd. fajne są promocje typu czasoumilacz

  • 0

    25. ~tęplariusz  2008-03-31 00:47:01  host: 80.51.91.252

    o, tu się zgadzam.

  • 0

    26. ~  2008-03-31 09:34:01  host: 87-205-242-0.adsl.inetia.pl

    a komu potrzebny ten czasoumilacz juz nie wiedza skad kase wyciagnac niedlugo wprowadza glaskanie po glowie w czasie oczekiwania na polaczenie :P

  • 0

    27. ~wer  2008-03-31 09:49:22  host: dni29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    warto zauważyć, że kupując telefonw tej promocji nie mozna aktywować pakietu "Darmo w sieci",tak promowanego przez Plus...to spory...minus tej promocji

  • 0

    28. ~juni0r1988  2008-03-31 15:37:45  host: gurth.t2.ds.pwr.wroc.pl

    do 26 Prywatnie to ja chciałbym, żeby mnie ktoś(tzn piękna kobieta) po głowie głaskał jak będę czekał na połączenie. Chciałbym też dodać iż chyba wszyscy operatorzy mają takie(uwaga tu nastąpi neologizm-trudne słowo) czasoumilaczopodobne oferty;p

  • 0

    29. ~kaczka  2008-04-03 19:36:46  host: chello089076058004.chello.pl

    kiedyś myślałem że lgshine takie dziewczeńskie jest ale po przyjrzeniu się bliżej cofam swój osąd:) jest spoko też dla facetów. a w ogóle w plusie śmieszne nazwy usługom dają, a to czasoumilacze a to telefonopromocja:) ciekawe co będzie kolejne

Dodaj swoją opinię