Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Tańszy Tani Roaming" w Play

Promocja "Tańszy Tani Roaming" w Play

sirmark 14 Stycznia 2009 17:43

0 0

Play wprowadził nową promocję "Tańszy Tani Roaming", w ramach której minuta połączenia głosowego wykonanego w roamingu w krajach Strefy Euro wynosi 0,99 zł z naliczaniem co 30 sekund.

Promocja obowiązuje od 14. stycznia i nie wymaga uiszczenia żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy aktywować aplikację Tani Roaming w telefonie i cieszyć się niskimi kosztami rozmowy. Aplikacja Tani Roaming jest zaimplementowana na każdej karcie SIM Play




Ofertą objęte są następujące kraje: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Grenlandia, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Owcze.

Zobacz: regulamin promocji "Tańszy Tani Roamingu".

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~wans  2009-01-14 17:55:28  host: 94.254.150.207

    14 stycznia - dzień Play'a. Zdecydowanie.

  • 0

    2.  2009-01-14 18:33:52

    ale mi oferta :D w SimPlusie od lata było za 1 zł brutto

  • 0

    3.  2009-01-14 18:37:08

    Co to za jakiś dziwoląg w tytule newsa?

  • 0

    4. ~nortonec  2009-01-14 18:39:30  host: 85.219.193.52

    może "Tańszy Tani Roaming"? albo samo Tani Roaming?

  • 0

    5.  2009-01-14 18:40:42

    3,4 - tak, macie rację, już poprawiam.

  • 0

    6. ~nortonec  2009-01-14 18:41:17  host: 85.219.193.52

    Albo za poprzednim newsem "Tańsze rozmowy w Roamingu"

  • 0

    7. ~szofer  2009-01-14 19:12:46  host: bxa64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolego "paszmir"jezdziłem przez lato z kartą sim plusa i nic takiego nie było za żadną złotówke,Play jest pod tym wzgedem najlepszy,bez porównania.SimPlus miał 1,40 i odbiór za 0,65gr.Plus Już dawno jest na minus.

  • 0

    8.  2009-01-14 19:55:45

    #7 http://www.telepolis.pl/news.php?id=12019 tak, sorry, myślałem, że połączenia za 1 zł, a tymczasem SMS-y są po 1 zł

  • 0

    9.  2009-01-14 20:11:50

    @SirmarK - wiem, że w regulaminie jest błąd, ale powinno być Liechtenstein. Promocja świetna. Mam nadzieję, że prędko jej nie skończą i się na nią niedługo załapię :-D

  • 0

    10. ~  2009-01-14 20:20:32  host: chello089076125066.chello.pl

    to raczej taka stala promocja :)

  • 0

    11.  2009-01-14 23:09:18

    Coraz bardziej podoba mi się w Play :-) Mam nadzieję, że promocja będzie obowiązywała Maj-Wrzesień bo wtedy będę jeździł po Europie. Trzeba jakoś wykorzystać wakacje pomaturalne...

  • 0

    12. ~rambaldi  2009-01-15 08:11:04  host: auq23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie jest podane czy ceny obowiązują wszystkich czy tylko w abonamencie, tak jak kiedyś było

  • 0

    13. ~ajax  2009-01-15 10:34:36  host: aaw80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niniejsza Oferta Promocyjna przeznaczona jest dla Abonentów, Abonentów Play Mix, Abonentów Nowy Mix w Play, Abonentów Mix w Play, oraz UŜytkowników Sieci Telekomunikacyjnej P4.

  • 0

    14. ~ech  2009-01-15 10:58:22  host: chello089074135019.chello.pl

    Może być tani jak barszcz ale nie działa... proponuję pojechać na Maderę (Portugalia) do playowców którzy tam są nie można się dodzwonić (tzn oni mogą inicjować połączenie ale w drugą stronę nie działa...). Jak znam życie to jest jakiś problem z nakładaniem się planów numeracyjnych...

  • 0

    15. ~bubu  2009-02-23 23:32:22  host: pc154-229.upce.cz

    staram sie uzywac tego taniego roamingu ale jakosc jest nieprawdopodobnie niska:) nie mozna zrozumiec kompletnie slow w rozmowie.promocja pic na wode...

  • 0

    16. ~czort  2009-04-28 19:11:14  host: cust193-81.dsl.versadsl.be

    Niestety od kilku dni kasują po 1.60 zł za min.

  • 0

    17. ~rafix89  2009-07-21 09:36:16  host: 88-199-134-52.tktelekom.pl

    a guzik prawda ja od 1 czerwca byłem we Włoszech i miałem 1,60 za minute sms był za złotówkę

Dodaj swoją opinię