Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Święta w Orange" w Orange

Promocja "Święta w Orange" w Orange

sirmark 21 Grudnia 2008 14:58

0 0

Orange w ramach promocji "Święta w Orange" umożliwi prywatnym użytkownikom ofert abonamentowych i mix korzystanie z usług pozwalających na tańsze lub darmowe rozmawianie w okresie świątecznym i nowego roku. Standardowo regulaminy usług wykluczały taką możliwość.

Promocja dostępna jest dla abonentów Orange abonament, Orange mix, Plan Na Rozmowy, Nowy Twój Plan, Orange Premium, Orange Premium Platinum, Twój Plan, Jednej Idei. W ramach promocji można korzystać z wymienionych poniżej usług w okresie 24, 25, 26, 31 grudnia 2008 roku oraz 1 stycznia 2009 roku.

Prawo do korzystania z promocji nabywają wszyscy użytkownicy usług, bez konieczności uprzedniego zlecania jej włączenia




orange uslugi na swieta

Co ciekawe, z promocji "Mogą być Twoje", która umożliwiała abonentom oferty Orange abonament oraz Orange mix korzystanie z usług pakietowych, wykreślono także punkt, który wyłączał działanie usług w dniach 24, 25, 26, 31 grudnia, 1 stycznia, w sobotę bezpośrednio poprzedzającą pierwszy dzień Wielkiej Nocy oraz pierwszy i drugi dzień Wielkiej Nocy. Być może Orange na dobre wycofa ten punkt ze wszystkich promocji.

Zobacz: regulamin promocji "Święta w Orange".
Zobacz: regulamin promocji "Mogą być Twoje".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 94
  • 0

    75. ~ziomek13  2008-12-24 13:04:39  host: acnf231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja w swieta płace 17gr/min i sram na wasze darmówki

  • 0

    76. ~  2008-12-24 18:42:55  host: f96-055.opera-mini.net

    Za darmo nawet w gebe nie dostaniesz.hfala orange

  • 0

    77.  2008-12-24 20:11:21

    z gg można dzwonić za darmo od 23 do 26 grudnia :P na stacjonarne co prawda ale za darmo :)

  • 0

    78.  2008-12-25 18:00:22

    no i co z tego :) głupio tak do kompa gadać ;) lepiej normalnie fonować:)

  • 0

    79.  2008-12-25 18:58:31

    jak kto woli :)

  • 0

    80. ~omnibus  2008-12-26 18:44:43  host: tk1.ib.com.pl

    no jestem ciekaw co powiedzą mi jak jutro do nich zadzwonię, bo jakoś mi nie działają w święta pakiety darmowe wieczory i weekendy, znajomi też się skarżą że dostali nawet smsy przypominające o tym że pakiety w okresie świątecznym zostają zablokowane. szkoda gadać

  • 0

    81. ~  2008-12-27 08:05:58  host: f96-057.opera-mini.net

    @80 nie zazdroszcze.reklamacji nie zlozysz..ale moze jakis ekwiwalent wyklucisz.mirekb

  • 0

    82. ~kwistas  2008-12-27 13:55:19  host: w3cache.wignet.pl

    @80Taka strata w Orange było to normalne. Ja tam dostałem od Orange 200zł i 180 min do Orange i stacjonarnych w Nowym Orange GO za doładowanie 100zł oczywiście mam stawki 20gr./min 1gr/sms i 2gr/mms do Orange i stacjo. Nie wiem jak wy, ale ja w święta sporo gadam, sumując 100zł mam do wszystkich sieci,a te 200zł do Orange na poł i smsy, oferta znacznie przebija nie jednego plejowca. Pozdro.

  • 0

    83. ~  2008-12-27 14:59:53  host: p05-02.opera-mini.net

    @81 jak duzo gadasz,sms w sieci masz ok.niewiele znam osob co laduja za100..najczesciej za25.na tym orange zarabia najwiecej.mirekb

  • 0

    84.  2008-12-27 15:38:15

    to nie jest do końca tak - są osoby które mało gadają,ale chcą mieć długą ważność połączeń i one ładują 100 (moja rodzicielka ma Orange GO i tak robi) i więcej, inni zaś ładują co chwile po 25,bo zwyczajnie potrzebują

  • 0

    85. ~b  2008-12-27 21:15:39  host: chello089077099029.chello.pl

    Ostatnie promocje daja korzysci zarowno doladowujac 100 i miec niskie stawki, jak i 25 zl ale czesciej, bo mozna zbierac 200% drugich doladowan.

  • 0

    86. ~  2008-12-27 22:46:45  host: f143-054.opera-mini.net

    jak tak patrzę na oferty prepaid to jakby na to nie patrzeć oferta 36i6 wyglada interesująco: za 3zl ma sie nielimitowane smsy do wszystkich w sieci plus przez 30dni za 10zl nielimitowane rozmowy z wybranym numerem plus. pakiety internetowe i stawki do pozostałych polskich sieci 60gr/min. a wiec oferta 36i6 w połączeniu ze stara karta play wyglada calkiem niezle. gdybym korzystał tylko z play musialbym kupę kasy wydać nawet liczac na to iż minuta po obniżkach do kazdej sieci kosztuje tylko okolo 20gr/min i nawet liczac na to ze dala te 200smsow do wszystkich polskich sieci komórkowych za free co miesiac. dlaczego? w play brakuje mi w ofercie prepaid dwóch rzeczy: 1 to nielimitowane rozmowy i smsy z wybranym numerem. 2 - tanie i duże pakiety transmisji danych. co mi z tego jak play da mi jakis fajny multimedialny telefon 3G jak internet w telefonie play jest drogi (nie mam tu na mysli play online. bo musialbym to porównywać z blueconnect w era czy iplus z plusa. a ja chce porównywać internet play z rakietami chocby simplusa czy 36i6 jak chocby cena za net w różnej stawce HEYAH z oferta internetu jaki proponuje play na karte. takze puki co puki play nie bedzie mial nadajnikow w całym kraju to ma tez sporo minusow. inna sprawa dzieki tanim rozmowom do wszystkich i co miesiac 200 darmowym smsom do wszystkich polskich sieci komórkowych nie wyobrażam sobie bym jako drugiej karty sim nie mial starej karty play. ale jako 1 karta musi byc jednak 36i6. tylko obie te karty daja mi pełną satysfakcje z wykorzystania mozliwosci telefonu. każda z tych ofert jako jedyną opcja w sumie moglaby mi tylko podwoic lub potroic wydatki na telefon a tak to mam optymalnie tanio i Srednio wydaje 100zl na 3 miesiace czyli okolo 33zl miesiecznie i gadam do woli i smsuje i korzystam z netu do woli a kasy na kontach i tak mi nieraz zostaje sporo.. pytanie czy 33zl miesiecznie to duzo czy malo? wg mnie optymalnie..

  • 0

    87. ~ziomek13  2008-12-28 17:44:37  host: acmx230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwitas rozumie ze zmuszasz pistoletem wszystkich znajomych aby byli w orange a jak dzwonisz np w interesach typu allegro to twoimi kontahentami sa wylacznie ci spod znaku pomaranczy bo 37 minut za siec miesiecznie to tyle co kot napłakał

  • 0

    88. ~ziomek13  2008-12-28 17:46:31  host: acmx230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zakladam ze ładujesz 100 na 5 m-cy

  • 0

    89. ~  2008-12-28 18:41:30  host: f96-060.opera-mini.net

    do ziomek13: nie wiem do kogo bylo formuowane to pytanie. do mnie? do kwitasa? a moze jeszcze do kogos innego? jesli jednak do mnie to juz odpowiadam. 100zl wydaje raz na 3 miesiace. 50zl na 36i6 i 50zl na stara play karte

  • 0

    90.  2008-12-28 20:14:24

    Nie mam pojęcia co wy widzicie w tym Playu...Byłem w Playu i Orange...ale szybko z Playem rozwiązałem umowe ...na szczęście z ich winy udało mi się...zostałem przy Orange...

  • 0

    91. ~b  2008-12-29 13:28:34  host: chello089077099029.chello.pl

    W sumie o p4 mozna powiedziec wiele, ale niekoniecznie cos dobrego. kazdy powinien byc zadowolony z tego co uzywa, mnie pre-paid orangea wynosi ok 50 plnow miesiecznie i dzwonie w rozne miejsca, dla porownania narzeczona dzwoni podobnie jak ja, ma sinplusa i miesiecznie wydaje ponad 75 plnow.

  • 0

    92.  2008-12-29 22:02:15

    A poza tym z tego co wiem to taniej w Playu jest ale na wyższych abonamentach :/ Ja tam wole niski w Orange plus pakieciki ;)

  • 0

    93. ~b  2009-01-03 20:58:31  host: chello089077099029.chello.pl

    Czyli jak widac i w orange kazdy znajdzie cos dla siebie, z czego bedzie zadowolony.

  • 0

    94.  2009-01-11 19:57:04