Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Świąteczne zestawy" w Erze

Promocja "Świąteczne zestawy" w Erze

sirmark 7 Grudnia 2006 17:13

0 0
Od 8. grudnia pojawi się w Erze świąteczna promocja dla klientów indywidualnych - Świąteczne zestawy.

W promocji abonent może wybrać następujące zestawy:
Zestaw 40/20, w skład którego wchodzi jedna oferta Uniwersalna, czyli 40 minut do wszystkich za cenę promocyjną 20 zł brutto przez cały okres umowy (24 miesiące),
Zestaw 80/40, w skład którego wchodzą dwie oferty Uniwersalne, czyli 80 minut do wszystkich za cenę promocyjną 40 zł brutto przez cały okres umowy terminowej (24 miesiące),

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42.  2006-12-08 14:33:32

    mermi---> coś Ci się pomyliło z rozmowami z jednym numerem o 99% taniej, one są tak rozliczane. Jak dla mnie to i tak super bo mam oferte multimedialną i nie zabiera mi darmowych minut bo ich nie mam ;P Oferta nawet fajna, ale mam jeszcze ponad pół roku umowy, zobaczymy cio mi zaproponują na przedłużenie... ;)

  • 0

    43. ~Janusz  2006-12-08 15:32:47  host: inptr-68-2.comarch.com

    Mermi - a jak się nie dzwoni do innych praktycznie wcale? :) Ja mam 40 minut do wszystkich + darmowe SMS i MMS do ERY + 1 numer 99% taniej Zwykle w pierwszy dzien nowego okresu rozliczeniowego obdzwaniam znajomych, zeby wykorzystac w miare te minuty, a potem juz tylko dzwonie raczej do dziewczyny ( 43 grosze za godzine rozmowy !! ), do tego mam darmowe sms i mms :) Zyc nie umierac. Polecam. Pozdrawiam

  • 0

    44. ~Janusz  2006-12-08 15:35:42  host: inptr-68-2.comarch.com

    Dodam ze w miesiacu dzwonie do dziewczyny nawet 2000 minut .... za co wychodzi dokladnie 14,4 zl. Do tego abonamet 40 zl + 10 zl sredio jeszcze do innych ( 72 grosze za minute ) .. za sms i mms nie place ... no i za 60 kilka zlotych miesiecznie mam to co chce. Czy w innej sieci dostalbym podobna oferte? :D

  • 0

    45.  2006-12-08 18:44:54

    nic nowego bo rok temu byla identyczna oferta... w erze sie nic nie zmiania.. jedynie ceny telefonow.. we wrzesniu zeszlego roku mialem siemensa c75 za 1zł i 80minut za 40zł i nadal to samo ... porazka

  • 0

    46. ~Ticom  2006-12-08 19:22:57  host: eex94.internetdsl.tpnet.pl

    -28-piter- Na Twoim miejscu nie szedlbym do abo. Policz- Na dwa lata w TT tak jak napisałeś 400 pln + 450 za K510 na wolnym rynku = 850 pln a minut srednio tyle samo przy podwojnym doladowaniu i EJ. A do sieci nawet więcej i nic nie przepada jak w abo. I co dla mnie najwazniejsze - BEZ CYROGRAFU na dwa lata. Pozdrawiam.

  • 0

    47. ~Adam  2006-12-08 19:23:50  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    do Janusza: przeczytaj punkt 9 regulaminu: Minimalna opłata za połączenia za "Numerem specjalnym Era Premia" bez względu na długość trwania połączenia wynosi 1 grosz netto (1,22 grosze z VAT). Reasumując za 2000 minut zapłacisz przynajmniej 24,4zł :)-lepiej kupić ofertę z przyjacielem jeżeli się nie przekracza limitu

  • 0

    48.  2006-12-08 21:24:03

    sluchaj mermi! masz szczescie ze jestem wyksztalcony (bez przechwalek), bo inaczej bym Cie tak zbluzgal jak nikt inny. Bylem w podrozy akurat i zadzwonila do mnie z placzem dziewczyna po Twoim durnym komentarzu! przed chwila zadzownilem do obslugi klienta biznesowego (*600) i minuty z abonamentu (firma50) nigdy nie schodza! jesli dzwonisz pierwszego dnia nowego okresu rozliczeniowego pod numer wybrany nie ubywa Tobie minut (tylko dzwonisz za darmo!) dodatkowo sprawdzalem ostatnia fakture na orange online! i przestan PIERDOLIC takie glupoty! to ze podpisales(as) kiepska umowe na dluzszy okres nie znaczy ze mozesz taki ferment rozsiewac! wyjatek dotyczy tylko i wylacznie wybranego numeru stacjonarnego w ktorym po 500 minutach moga wlaczyc naliczanie z abonamentu a po jego wyczerpaniu naliczaja po 75gr za minute! 4.12 wydzwoniono 3000 sekund a wiec powinienem juz nie miec kapitalu zlotowek z biezacego okresu a jednak na online mam 43 zlote! punkt 6 regulaminu promocji "bezplatne rozmowy dla firm" mowi wlasnie o telefonie stacjonarnym! ps zastanow sie po co w takim razie jest taka usluga jesli wyczerpywalaby minuty z abonamentu. i po cholere sie wypowiadasz jesli Twoja wiedza jest tak kiepska. przeczytaj sobie lepiej posty wczesniejsze, w ktorzych prowadzilem rozmowy z wlo. i najwazniejsze naucz sie byc elokwentnym. jesli nie potrafisz popros wlo moze Ciebie czegos nauczy bo ja zupelnie nie mam ochoty. ps picnic dobra oferte posiadasz. rzeczywiscie mozna ja porownac do tej, ktora mam. ale pojawia sie wazne pytanie: Czy moglbym ja uzsykac jesli zakladam nowy numer? czy to tylko stalym bywalcom proponuja? tylko nie mow ze jestes w erze 6-9 lat :P

  • 0

    49.  2006-12-08 21:42:29

    picnic obliczylem, ze limit 2000 minut wystarczy (choc w grudniu moze byc wyjatek), dlatego to rzeczywiscie ciekawa propozycja. ps picnic a czy mozna wybrac wiecej numerow? w orange do pieciu i to wystarczy (jedna osoba, jak to ladnie ujales, "w codziennym życiu dojrzalych ludzi" nawet tego nie wykorzysta. chyba ze era zaskoczy i nie bedzie limitowalo numerow :) ps. w moim przypadku, zaznaczam tylko moim, dodatkowy argument to oblozenie 100% rodziny w orange, ale zapewne u innych moze byc analogicznie.

  • 0

    50.  2006-12-08 22:47:20

    nerox - wyluzuj :) Nastapila pomylka ale w sumie nie z mojej winy. Zaufalem po prostu portalowi telepolis, gdzie znalazlem w dziale "promocje" link do regulaminu promocyjnej uslugi "Bezplatne rozmowy dla firm". Sam sprawdz jak wyglada tam pkt6 (o ile portal nie dokona wczesniej korekty;) Po Twojej reakcji z 10 razy przeczytalem ten regulamin az w koncu stwierdzilem,ze sprawdze na stronie orangutana. Okazalo sie, ze nie ma juz tamtej promocji tylko jest inna blizniacza o nazwie "5 bezplatnych numerow dla firm" i w niej jest dokladnie tak jak opisales. Podsumowujac, przepraszam wszystkich wprowadzonych przeze mnie w blad i apeluje do portalu o uaktualnienie dzialu promocje!

  • 0

    51.  2006-12-08 22:53:53

    merni: już patrzę. ;) Ogólnie racją jest, że te darmowe rozmowy po 5 zł od numeru nie pomniejszają minu z abonamentu - wiem, bo sam używam. ;)

  • 0

    52.  2006-12-08 23:07:36

    moze rzeczywiscie troche przesadzilem. tą cnotę akurat trudno mi posiasc :) ps wlasnie ten punkt dotyczy tych osob, ktore wybraly numer stacjonarny. przy tej opcji akurat jest limit do 500 minut i wtedy orange zostawilo sobie furtke na wykorzystanie abonamentu klienta :) ps zapamietam nicka i inaczej bede podchodzil do Twoich wpowiedzi :) zdecydowanie z szacunkiem i rozwaga :)

  • 0

    53. ~Adam  2006-12-08 23:15:41  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    @nerox: fragment regulaminu: W ramach Promocji Abonent w okresie od dnia 24 maja 2006 r. do odwołania ma możliwość uruchomienia promocyjnej usługi „5 Bezpłatnych Numerów dla Firm” zwanej dalej „Usługą” na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie. Warunki Promocji mogą być w każdym czasie zmienione lub odwołane. Niestety podobnie jak niektóre oferty w plusie tak i ta w każdej chwili może się skończyć... pomijam już kwestię abonamentu na firmę a tutaj komentujemy głównie dla indywidualnych :)

  • 0

    54.  2006-12-08 23:48:06

    Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, bo sam dzieki temu sie dowiedzialem jak wyglada obecnie ta promocja i juz poinformowalem ojca, ze ma tu korzystna opcje :)

  • 0

    55. ~szaron  2006-12-09 12:52:51  host: apn-99-41.gprspla.plusgsm.pl

    zestaw 1 podoba mnie sie

  • 0

    56.  2006-12-09 16:44:17

    Warunki sa super ale ceny telefonow jak w mixach :)

  • 0

    57. ~Janusz  2006-12-11 12:15:17  host: inptr-68-2.comarch.com

    Rachunki szczegolowe nie klamia. Przyklad: Czas rozmowy: 1:41:15 - koszt rozmowy brutto : 72 grosze A to ze minimum 1,22 grosze tzn. ze jesli bedzie sie rozmawiac 5 sekund to i tak sie zaplaci ten 1 grosz. Ale uwaga !! w praktyce jednak i to sie nie zgadza. Wszystkie rozmowy, ktore wykonalem ponizej minuty sa mi naliczone jako zupelne 0,00 zl. I tez sie dziwie, ale takie sa fakty. Kto korzysta z tej oferty to wie. Pozdrawiam Pozdrawiam

  • 0

    58.  2006-12-11 12:16:01

    jak w mixach chyba ery. Jak tak to jest nieźle!

  • 0

    59.  2006-12-11 15:06:26

    dla osób lubiących gadać te pkaiety na pewno dałyby oszczędności.Lepsze takie pakiety niz jakieś pseudo obniżki w orange.

  • 0

    60. ~Piotru$  2006-12-12 15:22:05  host: host161.eaton.com

    A czy są już jakies przecieki jak bedzie wygladala era biznes po 15tym grudnia?! Chociaz zeby byla ta promocja co dotychczas (do 10 numerow 1gr/min.), bo jak nie to bede musial jeszcze w tym tygodniu brac obo w erze.. pozdrawiam

  • 0