Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Promocja Świąteczna" w Orange

"Promocja Świąteczna" w Orange

WitekT 11 Listopada 2006 19:00

0 0
Orange w Promocji Świątecznej każdemu, kto podpisze umowę na czas określony w ofercie Nowy Twój Plan bądź Premium, włączy za darmo na 3, 6 lub 9 miesięcy usługę 1 Wybrany Numer i Weekendy.

Przy kwocie zobowiązania większej od 51 do 65 zł, usługa świadczona jest przez 3 miesiące. Przy kwocie 66 do 85 zł przez 6 miesięcy, a przy kwocie większej od 85 zł - przez 9 miesięcy. Usługa jest wliczana w kwotę zobowiązania, ale nie jest pobierana za nią opłata w okresie promocyjnym.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2006-11-11 20:20:24

    co jest? :D jakaś cenzura? :D napisze to inaczej: wg mnie cudzysłów w tytule wiadomości powinien zostać zamknięty po słowie "promocja"

  • 0

    8.  2006-11-11 20:23:21

    mevo: żadnej cenzury nie ma. ;) Albo coś nie tak nacisnąłeś, albo znalazłeś jakiś błąd w komentarzach - co pisałeś, a co się nie pokazało?

  • 0

    9.  2006-11-11 22:09:06

    skopiowałem tytuł wiadomości i zmieniłem miejsce zakończenia cudzysłowia. dwukrotnie się nie pokazał (tytuł)

  • 0

    10.  2006-11-11 22:28:56

    Test: "Promocja" Świąteczna w Orange

  • 0

    11.  2006-11-11 22:29:30

    Hym... U mnie chodzi. Coś musiałeś nie tak kliknąć, cenzury u nas nie ma. ;)

  • 0

    12. ~jeż  2006-11-11 22:35:55  host: gprs10.orange.pl

    Karuzela stanowisk i wielomilionowe odprawy kosztują - to widać po promocji. Plebs, który liczy każdą złotówkę już ich nie interesuje. Czyżby to nowa strategia Orangutana ? Ciekawe dokąd go zaprowadzi ?

  • 0

    13. ~  2006-11-11 23:07:54  host: eej144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na drzewo! - "jeż" ;-D

  • 0

    14. ~Elle  2006-11-11 23:14:06  host: 83.175.180.245

    Suuuper oferta. Skoro usluga jest wliczona w cenę zobowiazania, to po okresie promocyjnym trzeba z niej korzystac odpłatnie oczywiście do końca umowy albo zamówić inną usługę za taką samą cenę. Rewelacja po prostu.

  • 0

    15. ~  2006-11-12 00:10:59  host: chello084010009179.chello.pl

    gratuluje pomysłowości Orange :] i jednocześnie współczuje wszystkim co są i będą w Orange

  • 0

    16. ~dudzik87  2006-11-12 00:13:15  host: fce194.internetdsl.tpnet.pl

    jak widać orange rozwija się w drugą strone

  • 0

    17. ~arczik  2006-11-12 00:22:04  host: c108-150.icpnet.pl

    buahaha... nic dodać nic ująć....

  • 0

    18. ~kometa  2006-11-12 01:41:45  host: apn-99-35.gprspla.plusgsm.pl

    czy ich naprawde nie stac zeby wymyslec cos porzadnego w tym orange??

  • 0

    19. ~jeż  2006-11-12 07:55:14  host: 217.116.110.186

    Ciśnie się na usta pytanie. Qwo wadis Orangutanie ? I kolegi odpowiedź: 13. ~ 2006-11-11 23:07 eej144.neoplus.adsl.tpnet.pl Na drzewo! - "jeż" ;-D i następna: 17. ~arczik 2006-11-12 00:22 c108-150.icpnet.pl buahaha... nic dodać nic ująć.... Dzięki

  • 0

    20. ~jeż  2006-11-12 08:44:47  host: 217.116.110.186

    Panowie, koledzy!!!!!!!!!! Czy Wasze odczucie jest takie same ? 13. ~Jeż 2006-11-12 08:29 217.116.110.186 Co się stało z Panią Anną S. Czyżby nowy Prezes TP tak ją oczarował, aż zapomniała, że w listopadzie miały nastąpić obniżki połączeń między operatorami i na stacjonarne na które Tepsa nie wyraziła zgody. Jeżeli Pani czeka na pro klienckie decyzje nowego Prezesa to długo, długo, oj bardzo długo będzie Pani czekać. Widać to po ofercie świątecznej Orangutana. Daje się tym co mają kasę, a młodzieży, która korzysta z najniższych abonamentów,nie daje się nic, a wprost przeciwnie - nowy abonament jest mniej korzystny od starego. To nowa strategia wynikająca z związku TP z Orangutanem.

  • 0

    21.  2006-11-12 09:09:42

    A ja widze jeden plusik zaistniałej sytuacji, jesli orangutany dalej beda szly w samobójczym kierunku, to wszyscy znajomi, korzystajacy z orangutanków uciekną od nich.Wiec wtedy ja tez nie bede musiał sie u nich kiśic i bedzie GITARA :) Niewazne czy do plusa czy ery, byle jak najdalej od takich ofert jakimi rozśmieszają nas OBLEŚNE ORANGUTANY :P

  • 0

    22. ~jeż  2006-11-12 10:10:23  host: 217.116.110.186

    Dzięki Ghost_Dog Dokładnie mam takie same zdanie.

  • 0

    23.  2006-11-12 10:28:56

    No problemo "jeż-ozwierzu" ;)

  • 0

    24. ~magic  2006-11-12 11:44:40  host: access.gl.digi.pl

    yhhh t ktoś jeszcze korzysta z orange?? buahaha podziwiam was ludzie,podziwiam:D:D

  • 0

    25. ~bitles  2006-11-12 17:48:26  host: sokar.persious.com

    jak czytam "podpisac umowe w orange" to mnie telepie

  • 0

    26. ~Zico  2006-11-13 00:46:53  host: 213.158.194.228

    Kolejna pseudopromocja orangutana! Nie dosc, ze na wybrany numer i weekendy jest limit 1200minut, ktorego wczesniej nie bylo to teraz trzeba jeszcze placic abonament za wybrany nr 30zl, a nie jak kiedys 15zl. Klienci, ktorzy wydaja u nich mniej niz 51zl sa dla nich nikim, czego dowodem jest ta ich pseudopromocja. Ja rowniez ciesze sie, ze orangutan doprowadza sie do samozaglady, bo juz prawie z dnia na dzien moi znajomi przechodza do ERY. Niech sie dzieje to samo z TP to moze w koncu rynek oczysci sie z tego syfu.

Dodaj swoją opinię