Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Superprosty Internet" w Multimo

Promocja "Superprosty Internet" w Multimo

sirmark 13 Czerwca 2011 14:18

0 0

Multimo, operator świadczący usługi dostępu do internetu w oparciu o BSA, udostępnił nową promocję - Superprosty Internet.

W ramach promocji oferowane są następujące prędkości:
6 Mb/s za 42,99 zł,
10 Mb/s za 47,99 zł
20 Mb/s za 54,99 zł.

Oferta dotyczy klientów, którzy jednocześnie wybiorą abonament telefoniczny w Multimo na linii, na której świadczona ma być usługa dostępu do Internetu. Dla osób zainteresowanych samym Internetem, ceny są o około 22 zł wyższe.




Umowę można podpisać na czas określony (rok lub dwa lub nieokreślony (wtedy opłata instalacyjna wynosi 50 zł zamiast 1 zł).

Zobacz: regulamin promocji Superprosty Internet (plik .pdf; 80 kB).

Źródło tekstu: Multimo, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    22. ~  2011-06-13 17:05:58  host: z17-09.opera-mini.net

    pobawilem sie troche tracertem gts i sa w plix. trudno znalezc slabe strony tej uslugi, poza stabilnoscia o ktorej bedie sie mozna wypowiedziec po empirycznym zbadaniu.

  • 0

    23. ~  2011-06-13 18:24:10  host: v06-15.opera-mini.net

    16. problem jednak jest, bo głupiego 6Mbps nie można dostać, bo sieć TPSA jest do doopy.

  • 0

    24. ~  2011-06-13 18:35:11  host: 87-205-26-145.ip.netia.com.pl

    @23 - i co, Netia, Multimo, czy ktokolwiek inny wyczaruje te 6Mbps? Nie, jak kabel na to nie pozwala, to nikt tego nie zapewni. Nie dramatyzuj, nie chce mi się przytaczać wyników statystyk (były niedawno na Telepolis), ale o ile dostepność 20 i 10Mbps to jakaś śladowa ilość, dla 6 jest znacznie lepiej. Zreszta można brać 6, które zsynchronizuje się na np. 4,5 Mbps itd.

  • 0

    25. ~multimiX  2011-06-13 19:10:12  host: ip-89-174-125-174.multimo.pl

    no ja w maju podpisałem umowę na multimo 10-tke i płace za to 67 z groszami. tu lepsza oferta, no, ale do końca umowy jeszcze trochę. szkoda... a tak tpsa płace jeszcze 28,06 za socjal.

  • 0

    26.  2011-06-13 19:27:13

    Multimo ma tragiczne infolinię, nie sposób załatwić nic od ręki, tzn słuchawki. Po drugie mają niezły burdel u siebie w papierach i nie potrafią aktywować poprawnie polecenia zapłaty. eBOA (sprawdzanie faktur) leży i kwiczy już od ponad 2 lat. Do tej pory tego nie potrafią naprawić. Ja się od nich wyniosłem przy pierwszej lepszej okazji. Jeśli się już dodzwonisz to prawie wygrałeś los na loterii. Najważniejszy fakt to przycinanie łącza! Przy 6mbit/s multimo zawsze obcinało 100-200kbit co w kosekwencji dawało 5,8-5,9mbit/s. Nie było mowy o reklamacji. W moim przypadku po przesiadce z Multimo do Netii LLU ping do bramy spadł z 24ms do 7ms. Liczby same mówią za siebie. A to że dla większości nie jest potrzebne szybkie łącze raczej wynika z chęci płacenia jak najmniej - a wiadomo operatorom chodzi o coś innego.

  • 0

    27. ~  2011-06-13 19:43:41  host: afmv197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ktoś z Was dodzwonił sie tam kiedyś, bo ja próbowałem wiele razy i można czekać, czekać i czekać.

  • 0

    28. ~  2011-06-13 21:18:08  host: ip-89-174-125-146.multimo.pl

    Żeby się tam dodzwonić trzeba mieć dużo cierpliwości i pieniędzy (oczekiwanie jest PŁATNE). Ja nie mam ani jednego, ani drugiego. A do tego nie mam ochoty wisieć na słuchawce godzinami i słuchać głupawej muzyczki.

  • 0

    29. ~multimiX  2011-06-13 21:23:41  host: ip-94-42-16-134.multimo.pl

    ja multimo będę bronił, ale cóż, może moja lokalizacja jest szczęśliwa. awaria? nie wiem co to jest. infolinia - dzwoniłem ostatnio 2 razy przed przedłużeniem umowy i cóż - panienka odebrała prawie natychmiast, wiec nie wiem, dziwne to wszystko. osobiście polecam.

  • 0

    30. ~  2011-06-13 23:04:13  host: 77-253-156-174.adsl.inetia.pl

    @28 - que? Oczekiwanie płatne i co z tego? Mozna zadzwonić na np. stacjonarny, a ja na stacjonarkę mam za darmo, więc... Ewentualnie (o ile działa nam internet) można przedzwonić z VoIP po 5 gr za minutę, czy kupić pkaiet za 5 zł 100 minut na stacjonarne w Play... Nie tłumaczę ich, bo czekać nie powinno sie długo, ale przynajmniej nie pokazują tylko numeru 801 jako kontaktowego (jak Netia i TP), dają stacjonarkę, a na nią można tanio/darmowo dzownic przecież.

  • 0

    31. ~adam  2011-06-14 10:58:50  host: dpe142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jaka jest tu opłata aktywacyjna? I czy ewentualnie istnieje możliwość przetestowania usługi przed podpisaniem umowy, jak to jest choćby w konkrecyjnej Tepsie przy Neostradzie.

  • 0

    32.  2011-06-14 12:00:43

    Adamie umowę można podpisać na czas określony (rok lub dwa lub nieokreślony (wtedy opłata instalacyjna wynosi 50 zł zamiast 1 zł).

  • 0

    33.  2011-06-14 12:01:17

    Nie ma dodatkowych opłat

  • 0

    34.  2011-06-15 11:51:32

    testować łącze można tylko w TP. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem opa, proponuję skorzystać z porównywarki ofert TP Filtruj. Tam masz przekrój wszystkich bieżących promocji dostawców internetowych.

  • 0

    35. ~  2011-06-15 13:02:41  host: 87-205-62-102.adsl.inetia.pl

    @34 - wszystkich powiadasz, jakoś Multimo tam nie ma...

  • 0

    36.  2011-06-15 16:22:21

    pewnie w TP filtruj, zostali uwzględniani tylko najwięksi operatorzy stacjonarni. Ale mogę się też mylić.

  • 0

    37. ~psz  2011-06-15 20:32:40  host: 80.72.44.58

    Nie ma też Etlink, całkiem przyzwoitego operatora na Mazowszu.

  • 0

    38. ~orlik  2011-06-17 12:19:50  host: doz236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    są również przyzwoici lokalni operatorzy np. dostawcy internetu radiowego. Ciężko jest ująć w takim serwisie wszystkich istniejących operatorów w P-ce. TP skupiła się na największych dostawcach i chyba nic w tym dziwnego.

  • 0

    39. ~  2011-06-19 17:20:49  host: public-gprs165643.centertel.pl

    @38 - przecież to nie mają być wszyscy, a wszyscy oferujący internet po linii TP - nie jest ich wielu. A ty z jakimiś radiowymi wyjeżdżasz...

  • 0

    40. ~Gall  2012-04-26 11:24:53  host: 94-193-234-146.zone7.bethere.co.uk

    Wziąłem multimo jak tylko wystartowali, mieliśmy sieć na DSL z Tepsy i chcieliśmy coś lepszego, no i się udało. Generalnie to rekomenduje to wszyskim, którzy mają dobre warunki techniczne. Miałem troche problemów swego czasu ze zrywanym połączeniem, nie pomogly trzy wizyty techników (notabebe ze ŚP. Tepsy) musiałem sam sprawdzić kabel bo oni nie doszli? może nie chcieli, do tego że kabel przy budynku jedna żyła była ułamana wewnątrz izolacji co powodowało rozłączenia podczas podmuchów wiatru. Multimo 3x TAK PS. Jak kogoś zarekomendujecie i ta osoba przejdzie to wpada 100zł na wasze konto:D

  • 0

    41. ~Xavier  2016-01-09 22:47:06  host: ip-94-42-16-207.multimo.pl

    Internet u tego usługodawcy to porażka...Oglądanie filmów na Youtube w 720p to jest spory problem i często przełącza na 480. Poza tym czasami ma problem z załadowaniem zwykłych stron internetowych, no i zrywa połączenie. NIE POLECAM.
    INTERNET 6Mb/s ADSL, własny Router TP-LINK TD-W8970

Dodaj swoją opinię