Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Super stawka 29 groszy" w Plusie

Promocja "Super stawka 29 groszy" w Plusie

sirmark 15 Marca 2010 15:52

0 0

Od 15. marca Plus wprowadza promocję "Super stawka 29 groszy", w ramach której dostępne są trzy plany cenowe Rarka ze stawką 0,29 zł za minutę połączenia do wszystkich sieci (poza Play).



Klient będzie mógł wybrać jeden z promocyjnych planów, do których dodawany jest "Pakiet 120 minut do wszystkich".




Abonament

Rarka 55

Rarka 75

Rarka 90

Cena abonamentu

55 zł

75 zł

90 zł

Minuty do wszystkich sieci wliczone w abonament (miesięcznie)

120

180

250

Dodatkowa miesięczna liczba minut do wszystkich sieci (przez 6 miesięcy)

120

120

120

Razem minuty do wszystkich sieci miesięcznie
(przez 6 miesięcy)

240

300

370

Stawka za minutę brutto po abonamencie do wszystkich sieci (poza Play)

0,29 zł (0,72 zł do Play)



Przygotowano także dodatkowy pakiet dla abonentów, którzy przedłużają umowę. Otrzymają przez 6 miesięcy pakiet 120 minut do wszystkich w Plusie.

Zobacz: regulamin promocji "Super stawka 29 groszy" .

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • -2

    32. ~  2010-03-15 18:58:12  host: 212.2.99.202

    @28: Zresztą. @29: Wspaniale ogromny zasięg playa dotyczy również internetu?

  • 1

    33. ~kwietniowy  2010-03-15 19:24:55  host: aqx82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    porażka - jedyna sensowna oferta plusa dla indywidualnych to superkarta ( żeby wszystko było jasne - nie mówię, że superkarta to bardzo dobra oferta ale w porównaniu do rarki jest dostateczna, a nawet dobra )

  • 1

    34. ~DSV  2010-03-15 19:32:40  host: 95.108.22.128

    W rarce plusa 120 min masz za 55 zł, w LongPlay 120 min masz za 29 zł. W innych taryfach Rarka wypada jeszcze gorzej. Bez komentarza.

  • 0

    35. ~kwietniowy  2010-03-15 19:35:20  host: aqx82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sirmark, link nie działa, a na stronie nie ma regulaminu

  • 1

    36.  2010-03-15 20:03:18

    32 Czy jesteś głupi czy tylko udajesz? Skoro ktoś pisze: "ŻE PLAY MA SŁABY ZASIĘG I NIE BĘDZIE WYCHODZIŁ NA DACH ŻEBY ZADZWONIĆ", TO MASZ RACJĘ. NA PEWNO CHODZIŁO MU O INTERNET. Skończyłeś już gimnazjum czy nauka Cię nie interesuje?

  • -1

    37. ~  2010-03-15 21:47:34  host: 188.33.177.60

    @36: Mówimy o zasięgu jako całości, do wszystkich zastosowań. Dla mnie internet jest tak samo ważny jak rozmowy.

  • 0

    38. ~  2010-03-15 21:49:06  host: 188.33.177.60

    Z nieco innej beczki: orientuje się ktoś czy w Superkarcie można mieć jednocześnie Wybrany Numer i któryś z pakietów (np. Wszyscy w Plusie)?

  • 1

    39.  2010-03-15 22:55:04

    37 Tylko że post dotyczył zasięgu usług głosowych. A z zasięgu internetu wiele osób jest zadowolonych, w tym ja, natomiast najbardziej narzekają tacy jak Ty, którzy nie używają Play.

  • -1

    40. ~  2010-03-16 04:52:13  host: t15-02.opera-mini.net

    a nie wiecie przypadkiem czemu play daje lepsze warunki? moze ich ktos sponsoruje?

  • 1

    41. ~WUJEK DOBRA RADA  2010-03-16 08:43:13  host: v07-15.opera-mini.net

    dajcie spokuj plusiakom płacą więcej za to mają fajne reklamy w telewizji ważne że dzięki nim czują że a w dobre firmie heee

  • 1

    42.  2010-03-16 08:44:33

    40 Wiemy. To kosmici. To ogólnogalaktyczny spisek przeciwko W3. I wrócą tu 4 lipca.

  • 0

    43.  2010-03-16 14:37:00

    dlaczego informacje o stawkach w Plusie są w grupie "informacje z Play", hej WitekT zrób coś z tym!!!

  • -1

    44.  2010-03-17 08:19:35

    40. - owszem. W coraz większym stopniu sponsorują klientów Playa klienci pozostałych operatorów. Fakt, że stawki MTR maleją, nie ma znaczenia, bo wzrost ilości klientów oraz idący za tym wzrost ilości połaczeń i czasu połączeń (jednostkowo coraz dłużej klient np. Orange dzwoni, bo ma nieco niższą stawkę do Play niż jeszcze niedawno) powoduje, ze kasa z tego źródła jest spora i jest z czego sponsorować swoich klientów.

  • 1

    45. ~  2010-03-17 08:40:00  host: chello089078006245.chello.pl

    Rarka 75zł i 180min. podczas gdy w LonPlay za 69zł mamy 350min. czyli dwa razy więcej. W Plusie widzę, też zaczynają dawać bonusy na 6m-cy. ehh :/

  • 1

    46. ~  2010-03-17 08:44:45  host: chello089078006245.chello.pl

    wlo: Ty nie sponsorujesz, bo jak pisałeś tylko jeden raz zadzwoniłeś do Play a poza tym Twoja grupa także do Play nie dzwoni a takich jest masa więc z tym sponsorowaniem nie przesadzajmy ;) To, że przy MTR do Play 37gr (~47 brutto) w PTC, Polkomtelu i Orange są stawki 72-79gr, to też jest wina Play.

  • 0

    47. ~  2010-03-17 10:15:15  host: aod21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co sie stało z regulaminem promocji? na stronie plusa też go nie ma - promocja widmo?

  • 0

    48. ~marcin  2010-03-17 18:45:23  host: ip-94-232-156-192.nette.pl

    Czy ta oferta naprawde weszła?Byłem dzis w salonie + i nic oniej nie widzą

  • 0

    49.  2010-03-17 22:14:17

    DSV poki co LongPlay z tego co mi wiadomo jeszcze oficjalnie nie wszedl na rynek ….i tez nie ma regulaminu , wiec moim zdaniem ciezko o porownania. Tym bardziej ze jak juz czas pokazal, za wszystko co “darmowo” trzeba bylo wnosic oplaty. Stan darmowy =30zl dodatkowych oplat, pewnie niektorym to odpowiada, ale porownujac do tego co oferuje konkurencja to moim zdaniem nie jest to az tak aktrakcyjna oferta, choc to pewnie zalezy od potrzeb I oczekiwan :/ . Podobnie z “darmowymi” smsami w heyah, gdzie koszt to rowniez30 zl (300 smsów) , orange wprowadzil za 4 zl (400 smsów). Tak wiec poki obie sieci nie pokaza regulaminu nie ma co debatowav:/

  • 0

    50. ~  2010-03-18 20:19:54  host: aqu5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @49 byłem w salonie plusa w łodzi (na piotrkowskiej), w poniedziałek i promocja była - widziałem regulamin ale mu się nie przyglądałem jak zobaczyłem, że to kolejne wcielenie rarki. wyglądało to jak w tabelce - trzy abonamenty.

  • 0

    51.  2010-03-19 08:21:44

    46. - ja to jeden klient - Operatorzy mający wyższe stawki do Play mają ich ponad 30 milionów ;-) Żenujące są niektóre Wasze "błyskotliwe" uwagi ;-)

Dodaj swoją opinię