Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja SMS-ów w Skype

Promocja SMS-ów w Skype

WitekT 3 Maja 2007 14:57

0 0
Do 8. maja w Skype trwa promocja, w której wysłanie SMS-a z aplikacji do jednej z sieci komórkowych w Polsce, Austrii, Australii, Belgii, Irlandii, Włoch, Rosji, Tajwanu, Tajlandii i Stanów Zjednoczonych jest o połowę tańsze.

Oznacza to, że SMS do Polski kosztuje 20 groszy brutto (standardowo 40 groszy). Jako nadawca będzie widoczna albo nazwa użytkownika Skype, albo numer jego komórki.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~Solos  2007-05-03 18:20:03  host: 57-mo4-2.acn.waw.pl

    Zaraz, ja na stronie Skypa widze, ze cena SMSa do sieci polskiej to 0,40zl brutto za SMSa. Wiec skad tu informacja, ze SMS do polskiej sieci normalnie kosztuje 0,147zl?

  • 0

    15.  2007-05-03 19:49:09

    Solos: masz rację, coś źle musiałem spojrzeć na cennik. Zaraz poprawię - dzięki!

  • 0

    16.  2007-05-03 20:02:09

    wg standardowego cennika skype koszt wyslania sms do polski to 0,090 euro. co ciekawe dzis przy wysylaniu sms-a pojawia sie jego koszt: 0,025. hmmm, ciekawa ta promocja ;)

  • 0

    17. ~MaRiO  2007-05-03 20:14:23  host: news.is.net.pl

    hehe nie no pieknie 20 groszy za sms-a w tych czasach i to jeszcze jest promocja! :)) heheheh nie no wypas :)) skype rulez :)) w stanach, kandzie i jeszcze gdzies tam chyba we francji za polecznia ze skype na zwykle telefony nie trzeba nic placic :)) polczenia sa darmowe :)) a u nas za zwyklego sms-a 20 groszy hehehe i to jeszcze jest promocja od 8 maja beda po 40 groszy hehehe nie wspomne juz o nowej ofercie wprowadzonej przez skype ze placi sie z gory za placzenia (jedna stawka) heheh smieszne dla mnie jest to skype poprosty SKYPE igonruje POLSKE (polskich uzytkownikow) choc polska jest w czołowce jesli chodzi o liczbe uzytkownikow tego komunikatora.. ehh.. szkoda gadac ;/ to juz GG wprowadzilo poczte glosowa i wlasny numer telefonu i wcale nie sa gorsze jakosciowo rozmowy wydaje mi sie ze GG jest lepsze.. a to dlatego ze cale to SKYPE robie sobie jaja z POLSKI! i ma nas gleboko w 4 literach i taka prawda jest! buraki! pozdro :) ehh.. ;/

  • 0

    18.  2007-05-03 20:19:24

    Chyba Skype dostało ostro po porach po wprowadzeniu nowego (droższego) cennika. Przez dlugi czas używałem Skype do dzwnienia na stacjonarne telefony poźniej przeszedłem na o wiele tańszy voipdiscount. Naprawdę tanio a na stacjonarne w praktyce za darmo. W tym czasie wziełem sobie do swojej taryfy dodatkowe pakiety minut i w zasadzie nie potrzebuję już żadnego voipa do dzwonienia na telefony. Wyjątkiem są tylko rozmowy zagraniczne. Jeśli mam porównać Skype z voipdiscountem to cenowo wiadomo Skype nie ma żadnych szans. Za to jeśli chodzi o jakość polaczenia to sytuacja się odwraca i tu Skype rządzi niepodzielnie. Tak więc jesli ktoś malo uzywa voipa do wykonywania połaczeń telefonicznych to Skype ma sens (dzięki jakości i uniwersalności) ale jesli ktoś sporo gada to tylko voipdisconut.

  • 0

    19. ~janko  2007-05-03 23:05:41  host: rtr-22.core.lanet.net.pl

    nie zgodzę się z przedmówcą:) skype wysiada jakościowo z betamaxem, dziś skype to kombajn, który bardzo obciąża kompa, wylaczyłem go zaraz jak skype zrobił z cennikiem to co zrobil, do łapania ludzi w sieci najlepszy jest gg a do rozmów głosowych własnie betamax o bardzo wysokiej jakosci (testowałem na teściowej, sama zauważyła wyższść betamaxa (voipdiscount czy internetcalls) bedac po drugiej stronie słuchawki, przez nikogo nie pytana)

  • 0

    20. ~pablo  2007-05-04 00:04:38  host: dlf229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm jak dla mnie skype to porazka jakos mnie do niego nie ciagneło

  • 0

    21.  2007-05-04 00:29:50

    WitekT: ale tam w ogole cos z tymi cennikami jest nie teges. Specjalnie na probe wyslalem do siebie sms i cena w bilingu to 0,097 zł moge screena zrobic dla tych co nie wierza ;)

  • 0

    22.  2007-05-04 00:45:58

    Teoretycznie powinno być 20gr brutto, bo połowa stawki albo 4,5ct netto.

  • 0

    23. ~Mka  2007-05-04 01:48:28  host: 83-145-177-94.cable-modem.tkk.net.pl

    do Irlandi nie ma promocji 4,5 eurocenta cena

  • 0

    24.  2007-05-04 08:37:03

    9: generalnie rewelacja - jak mam potrzebe cos zalatwic albo przekazc wiadomosc - to i tak sms'ow nie wysylam - bo mi sie pstrykac po tej smiesznej klawiatoze nie chce - tylko dzwonie, a sms - wysylam tylko jak jestem przy kompie - nie ma dla mnie znaczenia - ze jest on z internetu i ze ma podpieta reklame - za to jest darmowy a co do identyfikacji wysylajacego - wystarczy taka wiadomosc podpisac, poza tym - w statusie wiadomosci, ilez to razy wiadomosc z bezplatnej bramki nie doszla - ja mialem tak chyba tylko raz - jak mieli jakies prace techniczne na serwerze

  • 0

    25.  2007-05-04 10:49:50

    cos do Irlandi nie kosztuje taniej, poza tym do ery nie doszedl 1 sms :. skype zeszlo na psy

  • 0

    26. ~Karol  2007-05-04 10:57:21  host: apn-99-37.gprspla.plusgsm.pl

    Skype niech się schowa bo jest drogie :)

  • 0

    27. ~  2007-05-04 11:06:29  host: vera.net.pl

    Mnie Skype oszukało, jak mi się skończy ryczałt - końćzę przygodę ze SkypeOut. Miałem ok 10 € wykupionego prepaida na SkypeOut i Skype z dnia na dzień wprowadziło wiele droższe opłaty za usługi (durna opłata za rozpoczęcie połączenia). Powiem szczerze, niech sobie Skype zmienia stawki na jakie chce ale mnie do momentu wyczerpania posiadanego limitu powinny obowiązywac dotychczasowe stawki. Firma Skype mnie po prostu oszukała.

  • 0

    28.  2007-05-04 11:52:44

    27. Na dobra sprawe - nadawalo by sie cos takiego dla UKE - wszak jest to dzialalnosc telekomunikacyjna, trzeba by jeszcze umowe przestudiowac.

  • 0

    29. ~radeczko  2007-05-04 13:54:00  host: p50861950.dip0.t-ipconnect.de

    A ja mam 100/mies smsow w Multiboxa na Orange.pl do kazdej sieci polskiej i zagranicznej za darmo. Wystarcza swobodnie.

  • 0

    30.  2007-05-04 14:12:28

    A ja mam jeszcze 4,80 Eur i jak wykorzystam to przechodzę do Nagłosu :) lepszy i bez tej durnej oplaty

  • 0

    31. ~Winiu  2007-05-05 10:50:44  host: pc184-131.ghnet.pl

    a ze strony www bramasms pl mozna slac smsy po niecale 3grosze :)

  • 0

    32.  2007-05-05 12:54:13

    wyslalem kolejnego sms, w bilingu jak byk stoi po raz kolejny 0,097zl. Widac ceny z ich cecnnika jakies nieaktualne, albo nie wiem co :)

  • 0

    33. ~ptok  2007-05-06 13:52:51  host: chello089079026230.chello.pl

    Korzystałem ze skype out, ale gdy wprowadzili opłatę za inicjację połączenia, to wydzwoniłem kasę i przestałem doładowywać. Czy ktoś słyszał o wprowadzeniu w Polsce skype pro? Bo dziś dostałem od nich propozycję, która wuyswietliła mi sie w oknie skype. "Upgrade to Skype Pro to benefit from our special introductory offer and get euro 5 skype credit absolutely free."

Dodaj swoją opinię