Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja Sięgaj po więcej w Heyah

Promocja Sięgaj po więcej w Heyah

Q! 25 Listopada 2011 18:41

0 0

Od 26. listopada w Heyah trwać będzie promocja Sięgaj po więcej. W zamian za doładowania, użytkownicy otrzymają nagrodę gwarantowaną w postaci pakietu usług oraz możliwość wylosowania nagrody rzeczowej.

Aby wziąć udział w promocji, należy zasilić konto kwotą od 5 zł. Otrzymanym SMS-em kodem promocyjnym należy zalogować się na tej stronie i zagrać w grę.




Nagrodami gwarantowanymi w promocji są:
do 200 MB na transmisję danych,
do 200 minut na połączenia w sieci Heyah i na numery stacjonarne,
złotówki na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci krajowych.

Doładowanie konta od 20 złotych da możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród rzeczowych. Wśród wszystkich uczestników loterii rozlosowane zostaną dwie nagrody główne w postaci skutera Vespa.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    19.  2011-11-26 12:14:32

    Pomocja typu orange (zatańcz w kółko z teściową, pojedź do Afganistanu na koniec wypij olej silnikowy i się ciesz) Nie lubię czegoś takiego. Regulamin jest dosyć przy długie korzyści niskie. Nie ma to jak podwójne doładowanie, łatwo prosto i przyjemnie i dla operatora i użytkownika.

  • 0

    20.  2011-11-26 17:48:59

    @mciuki Nie rozumiem Twojej postawy w tej sprawie... Powinienes cieszyc sie, ze jako abonent sieci Heyah masz teraz czesciej mozliwosc na korzystanie z takich promocji. Odkąd PTC zmieniało Erę w T-Mobile o wiele bardziej interesują się swoim "dzieckiem", którym jest heyah. Dla mnie, wróży to wiele pozytywów.

  • 0

    21. ~  2011-11-27 10:18:45  host: 213.156.120.85

    mcluki przesadzasz, zasady nie są takie skomplikowane - doładowujesz, odbierasz kod i bierzesz udział w gierce. Koniec filozofii :)

  • 0

    22. ~Acid  2011-11-28 16:33:14  host: 87-205-199-143.adsl.inetia.pl

    Promocja na podwójne doładowanie skończyła się dopiero 2 miesiące temu także na kolejną edycję trochę trzeba będzie jeszcze poczekać :) a dodatkowy bonus za sam fakt doładowania zawsze będzie cieszyć.

  • 0

    23. ~  2011-11-28 17:30:28  host: 213-238-85-169.adsl.inetia.pl

    Lepiej by było gdyby naprawili swoją stronę, gdyż od kilkudziesięciu dni jest tylko szare tło. Poza tym certyfikat się skończył.

  • 0

    24. ~  2011-11-29 12:41:35  host: 213.156.120.85

    Heyah ma teraz jeszcze jeden konkurs: http://www.facebook.com/Heyah?sk=app_217205988352671

  • 0

    25. ~jack  2011-11-29 18:18:39  host: 92.40.41.187.threembb.co.uk

    @23, u mnie strona działa, więc może zainstaluj aktualizacje do flasha? @22, podwójne w Heyah chyba powinna być w styczniu, jeśli w ogóle będzie. A loteria - zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie, ale min najbardziej odpowiada to 200 MB ;)

  • 0

    26. ~Acid  2011-12-01 14:25:06  host: 87-205-200-146.adsl.inetia.pl

    ~23 u mnie też nie ma żadnych problemów ze stronką, a zaglądam tam w miarę regularnie (co najmniej raz w tygodniu) przeglądarka chrome. ~25 też tak obstawiam, chociaż bardziej koniec stycznia/początek lutego.

  • 0

    27. ~  2011-12-09 22:50:05  host: 78-bem-14.acn.waw.pl

    super promocja! po każdym doładowaaniu coś dostaje :D

  • 0

    28. ~321  2011-12-24 09:48:44  host: 91.210.242.58

    A co mam zrobić jeśli nie dostałam tego kodu?

  • 0

    29. ~ewa  2011-12-29 07:52:39  host: 095160206232.wroclaw.vectranet.pl

    dostalam zlotowki w siegaj po wiecej ale nie moge z nich korzystac dlaczego

  • 0

    30. ~lemur  2011-12-30 21:45:39  host: 77-253-195-57.adsl.inetia.pl

    @28, kod dostaniesz smsem, ja dostałem 2. Za doładowanie 20 i 100zł i po osiągnięciu kiepskich wyników w grze wybrałem łącznie 10 złotów do wszystkich sieci. Zobaczymy czy uda się z nich skorzystać, ale @29, najlepiej pisz w tej sprawie do heyah.

  • 0

    31. ~:)  2011-12-31 17:42:27  host: nat.unipol.net.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych PTC lub Partnerów danych transmisyjnych związanych z moim numerem telefonu (tj. danych przetwarzanych przez PTC dla celów naliczania opłat lub przekazywania komunikatów w sieciach telekomunikacyjnych, w tym danych wskazujących lokalizację telekomunikacyjnego urządzenia końcowego) oraz innych danych dotyczących Użytkownika pozostających w dyspozycji PTC Wie ktoś o co tu chodzi?. To jest przy rejestracji

  • 0

    32. ~  2011-12-31 18:36:55  host: 87-205-57-7.adsl.inetia.pl

    @31, też coś takiego dostałem - po prostu automatycznie wyrażasz zgodę na otrzymywanie info handlowej. Możesz ją cofnąć wysyłając NIE na 80888.

  • 0

    33. ~TINA  2012-01-22 16:06:25  host: 77.252.171.241

    A czy na ten sam numer 80888 mozna wysłac zgodę TAK?Czy pod inny numer?

  • 0

    34. ~ktos  2012-02-26 16:08:39  host: 095160206232.wroclaw.vectranet.pl

    doladowalam za 20zl.24 02 20012 i nie dostalam kodu do siegaj po wiecej a zawsze dostawalam

  • 0

    35. ~ja  2012-04-10 15:42:46  host: aeoj162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za 50 zł mozna dostać 13 zł do wykorzystania we wszystkich sieciach, także nie wiem czy to taka lipa. Pakiety danych też są dobre, poza tym nie trzeba w ogóle w tym brać udziału także ja nie wiem o co wam chodzi. Można tylko zyskać, nic się nie traci jak ktoś i tak ładuje telefon.

  • 0

    36. ~jb  2012-12-29 13:11:07  host: 213-241-91-42.ip.netia.com.pl

    nie działa, 3 razy naładowałam konto po 50zl. przychodzą tylko beznadziejne te kody smsem, a jak wpisujesz to nic.... heyah działa coraz gorzej.

  • 0

    37. ~  2013-01-17 19:09:05  host: staticline50334.toya.net.pl

    tak tak, sraty graty! sms-y z kodem przychodzą,owszem. Nagrodę odbieram w postaci minut albo złotówek ale tylko wirtualnie, bo 3 razy już odebrałam ale zajebali mi z konta ładną sumkę jak dzwoniłam. Mało tego... w poprzedniej promocji nie odbierałam nagród, składałam punkty na odebranie bardziej wartoścoiwej nagrody i też ..uja odebrałam. Zadzwoniłam do konsultanta, zapłaciłam jeszcze za rozmowę. Mieli w ciągu 5 dni oddzwonić ale gdzie tam. Dziady i oszukańce! Niech tak dalej robią a potracą klientów.

  • 0

    38. ~pomoc  2013-02-13 16:14:22  host: 5-152-196-109.itvmedia.pl

    Wie ktos moze jak odtapic od tej promocji?

Dodaj swoją opinię