Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Sekunda po sekundzie" w Idei

Promocja "Sekunda po sekundzie" w Idei

sirmark 21 Lipca 2004 13:06

0 0

W sieci Idea od 21.07 do 30.09.2004 r. dostępna jest nowa oferta promocyjna Sekunda po Sekundzie, dostępna dla obecnych abonentów Idei, korzystających z taryf Nowa Idea Optima 15-240 i Pakietu Domowy. Decydując się na skorzystanie z oferty, obecny abonent Idei otrzymuje pakiet dodatkowych godzin (Czas dla Ciebie) wraz z sekundowym naliczaniem od początku połączenia (Sekunda PRO). Skorzystanie z oferty jest płatne, a abonent może dowolnie wybrać, z której z poniższych opcji chce skorzystać:

Oferta - Korzyść dla abonenta - Koszt
Pakiet 1 - CDC 3 + Sekunda PRO przez 3 miesiące - 49 zł bez VAT (59,78 zł z VAT)
Pakiet 2 -CDC 6 + Sekunda PRO przez 6 miesięcy - 89 zł bez VAT (108,58 zł z VAT)
Pakiet 3 - CDC 12 + Sekunda PRO przez 12 miesięcy - 169 zł bez VAT (206,18 zł z VAT)
Po w/w okresie usługa Sekunda PRO pozostaje na standardowych, płatnych warunkach.
Czas Dla Ciebie 3 – to 60 dodatkowych minut miesięcznie przez 3 miesiące
Czas Dla Ciebie 6 – to 60 dodatkowych minut miesięcznie przez 6 miesięcy

Czas Dla Ciebie 12 – to 60 dodatkowych minut miesięcznie przez 12 miesięcy Dodatkowe minuty przeznaczone są na połączenia w ramach sieci Idea, a zasady usługi Czas Dla Ciebie – są standardowe:
- W jednym okresie rozliczeniowym Abonent maksymalnie może wykorzystać 60 minut wymiennych na 240 SMS-ów. Niewykorzystane w danym miesiącu minuty nie przechodzą na kolejny miesiąc.
- Nie działa Kapitał Minut.
- W ramach usługi można sprawdzić ile minut pozostało jeszcze do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym poprzez wysłanie SMS-a na numer 333 o następującej treści: ILE CDC
- Z pakietu 60 minut można skorzystać po wykorzystaniu bezpłatnych minut w ramach abonamentu, minut z poprzednich okresów rozliczeniowych i minut uzyskanych w ramach innych usług.
- Minuty otrzymane w ramach usługi CDC wykorzystać można tylko na połączenia/SMSy w ramach sieci Idea – bez połączeń na numery specjalne i bezpłatne.
- Pakiet 60 minut przyznawany jest od początku kolejnego (nowego) cyklu rozliczeniowego, a nie proporcjonalnie w dniu aktywacji. Musi być aktywowany do godz. 24.00 w ostatnim dniu cyklu rozliczeniowego

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet