Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja roamingowa w Plusie

Promocja roamingowa w Plusie

sirmark 19 Czerwca 2006 22:51

0 0

Plus przygotował dla swoich użytkowników promocj na połączenia roamingowe - Roaming na lato '06 w Plusie oraz Roaming na lato '06 w Mixplusie i Simplusie.

Dla klientów abonamentowych, promocyjna opłata w usłudze roamingu za minutę połączenia głosowego kierowanego z Polski, a odebranego przez abonenta przebywającego we wskazanych krajach wynosi 1,70 zł z VAT.
Dla klientów MixPlusa oraz Simplusa, promocyjna opłata w usłudze roamingu za minutę połączenia głosowego inicjowanego do Polski oraz kierowanego z Polski wynosi także 1,70 zł z VAT. Promocja obejmuje kraje z grupy od 1 do 6 stref taryfowych z Cennika Simplus.




Szczegółowe regulaminy oraz lista krajów, w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2006-06-20 00:08:19

    Jeżeli chodzi o połączenia z S+ do Polski to jest to IMHO dobra cena, zwłaszcza z krajów pozaeuropejskich (w każdym bądź razie lepsza niż w united mobile, travelsim czy 09).
    Zastanawia mnie jednak brak promo w SS - czyżby ruch zmierzający do udupienia?
    misiek: jest 30/30.
    dt: w abo tylko odebrane.

  • 0

    4. ~Przemek  2006-06-20 08:49:14  host: 217.153.145.38

    Do Autorów:
    Zróbcie może zestawienie jak najtaniej rozmawiać do Polski z krajów europejskich. W zeszłym roku rewelacyjną ofertę przedstawił TAKTAK - no i na wyjazd kupiłem kartę i olałem moją ideę. Tak jak oni mnie olali. W tym roku również olewają - 5zł/minutę z Francji do Polski... Chyba ocipieli. A najtaniej będzie chyba pójść do jakiejś kawiarenki internetowej. Pozdrowienia

  • 0

    5. ~Przemek  2006-06-20 08:52:24  host: 217.153.145.38

    Tak szczeze pisząc to zestawienie taryf różnych operatorów na Waszej stronie jest całkiem denne. Wyróżnijcie chociaż pogrubieniem te taryfy, które jeszcze obowiązują - bo połapać się tam to wielka sztuka - a pootwierać wszystko - jeszcze większa. Proponowałbym prostą tabelkę: Jestem w Francji i dzwonię do Polski z Plusa/Ery/Orange i kosztuje to dokładnie tyle. A może operatorzy Wam zabraniają takiego zestawienia ?

  • 0

    6. ~krolik  2006-06-20 09:13:23  host: dao193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla tych ktorzy musza dzwonic w niemczech
    www.blauworld.de-po polsku

  • 0

    7. ~Jatu4  2006-06-20 09:13:44  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Mam TakTaka ale na wakacje kupię Sim+. Ero! Pobudka!!!

  • 0

    8. ~spawik  2006-06-20 09:20:02  host: 86.42.3.208

    Przemek: najczesciej najtaniej bedzie po prostu z lokalnego prepaida, w Irlandii np. w vodafone do PL mozna dzwonic za 25c/min na komorki i 9c/min na stacjonarne w obecnych taryfach i przez cala dobe, co troche moze zdziwic gdy rozmowy wewnatrz Eire kosztuja nawet do 65c/min (szczyt, do innej sieci)... a jak ktos ma stara taryfe (More to say) to moze dzwonic na stacjonarne po ok 2euro za godzine... pozdrawiam

  • 0

    9.  2006-06-20 09:27:33

    Do mojego imiennika: łatwo powiedzieć, ale to jest naprawdę pracochłonne, nawet jeżeli ograniczyć się tylko rozmów z komórek. W Europie mamy kilkadziesiąt krajów, w każdym z nich roaming postpaid i prepaid od naszych zgrywusów, lokalne prepaidy, "międzynarodowe" prepaidy. Do tego można stosować kombinacje z calling cards czy callbackiem. Np. dzięki kombinacji United Mobile + Callbackworld ja mam niemal w całej Europie darmowe przychodzące, a wychodzące do Polski za 22.8 US centa na stacjonarne i 34.7 US centa na komórki.

  • 0

    10. ~Leszek  2006-06-20 09:57:36  host: staszkiewicz.mlyniec.gda.pl

    Zastanawiam się tylko, czemu w dziale promocje, oferty roamingowe plusa są opisane jako "dla biznesu" :). Aha, jeszcze "Roaming na lato '06 w Mixplusie i Simplusie" - data zakończenia promocji do poprawki

  • 0

    11. ~Przemek  2006-06-20 10:16:25  host: 217.153.145.38

    Do Przemolog: Na początku chodziło mi tylko o nasze telekomy. I to już nie jest takie trudne. Ale może dodać listę na której każdy mógłby opisać swoje doświadczenia odnośnie innych (zagranicznych) telekomów.

  • 0

    12.  2006-06-20 10:34:48

    Przemek: jeżeli chodzi o roaming w prepaidach i "strefowy" w Orangu i Erze postpaid, to nie jest. Ale jeżeli chodzi o roaming postapaid se stawkami operatorów +15% marży to różne stawki (i taktowanie) są nie tylko dla poszczególnych krajów ale i operatorów w tych krajach. To jest sporo roboty...

  • 0

    13. ~Przemek  2006-06-20 10:46:34  host: 217.153.145.38

    Przemolog: W końcu chyba Telepolis chce być najlepszą stroną o telekomach :) Rozumiem, że gorąco i wakacje na karku... Ale w końcu bez pracy nie ma kołaczy... :)

  • 0

    14.  2006-06-20 11:19:19

    Popieram. Warto stworzyć jakieś zestawieni z podpowiedziami dla Roamingowców. Wakacje za pasem

  • 0

    15.  2006-06-20 11:31:34

    Przemek: o ktorym zestawieniu mowisz ze jest denne? poza tym nie ladnie jest insynuowac, ze cos nam operatorzy zabraniaja, bo raczej nie ma ku temu podstaw.
    Dodam tylko ze stworzenie jakiejs duzej tabeli z cenami roamingu, lokalnych cen itp jest niewykonalne, chocby z powodu czasu, ktory trzeba na to poswiecic. Mozliwe ze pojawi sie jakis tekst z sugestiami na wakacje, ale to jzu raczej pogladowo.

  • 0

    16. ~Przemek  2006-06-20 11:42:43  host: 217.153.145.38

    Do SirmarK: Spróbuj znaleźć najnowszą ofertę w jednym z poniższych:
    http://www.telepolis.pl/taryfy.php, http://www.telepolis.pl/promocje.php. W jednym najnowsze są u góry, w drugim najnowsze u dołu. Brak jest rozróżnienia taryf, które aktualnie obowiązują od tych, które istnieją tylko dla starych abonentów. Data ważności taryfy jest na końcu linii - a gdyby była w nowej kolumnie to już łatwiej byłoby odnaleźć taryfę obowiązującą. Brak jest jakiegoś jasnego podziału na taryfy prepaid/postpaid (skąd w końcu mam wiedzieć czy np: "Mistrzowska Promocja" to jest jedno czy drugie ?) a jako postpaidowiec zainteresowany jestem ewentualnie jakimiś prepaidami - które mogę kupić sobie na wakacje:) Liczę, że te kilka uwag zostanie po troszku uwzględnione:) i pozdrawiam adminów:)

  • 0

    17.  2006-06-20 11:45:12

    Świnte słowa, SirmarK! Poza tym powstaje pytanie czy np. ograniczać się tylko do Europy czy zapodać też inne kraje. Przypuszczam, że sporo ludzi interesował by bardziej roaming w Tunezji, Maroku czy Tajlandii niż np. na Wyspach Owczych...

  • 0

    18.  2006-06-20 11:50:26

    Ludzie, czy wy naprawdę jesteście tak leniwi, że nie chce się wam przejrzeć paru stron www?!!! Owszem taka tabelka to fajna sprawa, bo widać od razu, które zgrywusy łupią nas mocno, a które cholernie mocno :-P, ale IMHO takie coś jest raczej potrzebne w wersji papierowej (do jakiejś gazety) dla ludzi, którzy nie mają dostępu do netu.

  • 0

    19. ~Przemek  2006-06-20 12:03:07  host: 217.153.145.38

    Do SirmarK: Jezeli urazilem insynuacjami - to przepraszam. Nie mialem takiego celu. (Wiem po prostu, ze o niektorych firmach negatywny artykul w prasie nie pojdzie. i tyle:) A odnosnie tabelki - to przydaloby sie jakies podstawowe tabelkowe porownanie ofert naszych telekomow - tak dla nowicjuszy. I dla mnie rowniez - chociaz nowicjuszem nie jestem.

  • 0

    20.  2006-06-20 12:11:41

    przemek: dzial "taryfy" jest tylko archiwum i nie mial innych zadan (przynajmniej na razie). co do dzialu promocje, to jest posortowane przez operatora, brand, i czas rozpoczecia promocji. Przygotowujemy rozne zmiany w serwisie, ale te cztery pracujace rece sie nie wyrabiaja.

  • 0

    21. ~Przemek  2006-06-20 12:31:06  host: 217.153.145.38

    Do SirmarK: Proste zadanie odnośnie działu promocje: Znajdź wszystkie aktualne oferty prepaidowe. Zginiesz a nie znajdziesz. :)

  • 0

    22. ~  2006-06-20 12:37:04  host: 217.153.145.38

    Do SirmarK: Czy coś poprawiłeś w dziale promocje czy ja wcześniej coś nie dopatrzyłem - jeżeli tak to przepraszam. Ale i tak świadczy / świadczyło o galimatiasie tam zawartym :) Pozdrowienia

Dodaj swoją opinię