Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja roamingowa w Orange

Promocja roamingowa w Orange

sirmark 15 Czerwca 2007 20:47

0 0

Orange przygotowuje promocję, która obniży ceny połączeń z Europy do Polski.



Promocyjna cena za minutę połączenia ma zostać obniżona do 0,50 euro czyli do ok. 2 zł. Oferta dotyczyć ma użytkowników abonamentowych oraz użytkowników prepaida Orange Go.


Przygotowywana promocja jest efektem przegłosowania przez Parlament Europejski nowej eurotaryfy roamingowej, która faktycznie obowiązywać ma od września. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2007-06-15 21:59:49

    Falstart - przynajmniej w perspektywie promocji Playa :)

  • 0

    11. ~  2007-06-15 22:02:49  host: acxt221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale jak na taką "prestiżową siec jak Orange " to i tak tanio

  • 0

    12. ~  2007-06-15 22:25:23  host: public-gprs37340.centertel.pl

    Nick disco polo to jesteś Ty i Twój Orangutan i jego kosmiczne stawki

  • 0

    13. ~Paweł  2007-06-15 22:34:01  host: 118-mo3-3.acn.waw.pl

    ale żenada ! 0,50 euro ?? Ja wole 0,49 zł w Play hahaha no ale to siec prestiżowa i klienci Orange maja ceny już w euro ;-) tak po europejsku

  • 0

    14. ~  2007-06-15 22:34:05  host: host5-71.btk.net.pl

    Jak zwykle komentarze na temat Orange użytkownici Plusa i Ery. Może powiecie ile Wy będziecie płacić za połączenia???

  • 0

    15. ~Darox  2007-06-15 22:35:16  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    no to Orangutan mnie zaskoczył. Taka taniocha za ich prestiżowe minuty. Panią Oliwę po rączkach całować ;-) I każdy Oranżysta (czyli ten co płaci odpowiednie rachunki do wszyskich w Orange) powinien mieć obrazek Pana Ahuja nad łóżkiem. pzdr

  • 0

    16. ~tomiiii  2007-06-15 22:40:15  host: 87-205-52-135.adsl.inetia.pl

    eeetam jest to obniżka jak co roku na wakacje, a oni już przypisują ją Komisji Eurpejskiej, cały Orange tylko potrafi walic scieme

  • 0

    17. ~Longman  2007-06-15 23:04:51  host: ewj223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przyznam, że w świetle tego co zaoferował Play oferta Orange jest po prostu żałośnie słaba. I nie jest to tylko kwestia samych kosztów, a sposobu myślenia, który w Orange jest z zupełnie innej epoki.

  • 0

    18.  2007-06-15 23:14:27

    o czym my w ogole rozmawiamy.. adsl.tpnet.pl adsl.inetia.pl acn.waw.pl toya.net.pl com.pl strzepicie "klawiatury" jak wy wszyscy w Polsce...

  • 0

    19. ~adalbertus  2007-06-16 00:02:08  host: public-gprs72599.centertel.pl

    issa,zawsze czytając twoje wypowiedzi a na Golu było ich więcej doceniałem Twoje przygotowanie merytoryczne. Czy nie lepiej teraz zamiast krytyki powiedzieć " w końcu taniej"?co ma Play do Ery. Plusa czy Orange na dziś? sam wiesz. czy nie lepiej pozytywy wyciągnąć i tym na dziś abonentom Orange coś podpowiedzieć i oczekiwać,że Plus i Era musi coś podobnego zrobić? A tak gwoli dyskusji

  • 0

    20.  2007-06-16 00:26:23

    A POPa nie obowiązuje? Czyżby skazali już POPa na powolną śmierć?

  • 0

    21. ~dociekliwy  2007-06-16 00:50:55  host: dlq26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No wlasnie, co z POP-em ? Wszedzie tylko pisza o Orange GO...

  • 0

    22. ~r  2007-06-16 07:58:50  host: chello087207229190.chello.pl

    Jak to co z Popem? W Popie będzie drożej i więcej prestiżu :-). #19: Czepiasz się. *Issa dobrze to ujął "biedne Orange" hehe. Oczywiście można powiedzieć, że w końcu taniej ale *Issa podkreślił ciekawszy fakt. Że 4X drożej niż u innych hehe. A co ma play do orange? Jak to co? To samo co Plus ma do Ery. To jego bezpośredni konkurent jest. I tym razem Play wykosił orynżenade bez litości. Ot co!

  • 0

    23.  2007-06-16 09:17:30

    Zobaczymy co Orange wymyśliło w tym Nowym GO. Może coś na prawdę dobrego, co będzie konkurować skutecznie z PlayKartą.

  • 0

    24.  2007-06-16 10:29:06

    A POPa to oni nie zauważają? Orange, już czas coś w nim zmienić. Nie po to marka była budowana od począytku, żeby teraz "zmarła".

  • 0

    25. ~jojo  2007-06-16 10:29:25  host: edr177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co Z Erą...? Co oni zaproponują w TT!?

  • 0

    26.  2007-06-16 18:41:33

    biotyt:Oni konkurują prestiżem:)

  • 0

    27. ~sink  2007-06-16 19:42:36  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    najwieksze zdzierstwo to roaming w orange

  • 0

    28.  2007-06-16 22:36:05

    Hehe, pewnie tak, ale nie sądzę, żeby byli aż tak głupi by nie zrobić jakichś obniżek, bo oferta pre-paid właściwie jest niezmieniona od ponad 2 lat i odstaje coraz bardziej od reszty, co powoduje odpływa, a nie przypływ klientów.

  • 0

    29. ~david  2007-06-18 09:38:53  host: dqn116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w play może i taniej tylko co z ich jakością połączeń? w orenżadzie chociaż jest na dobrym poziomie.Co do samej obniżki mogłaby być wieksza chociaż i tak dobrze ze cos ruszyło

Dodaj swoją opinię