Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja roamingowa w Lycamobile

Promocja roamingowa w Lycamobile

WitekT 5 Lipca 2012 12:45

1 0

Polska Lycamobile przygotowała promocję, w ramach której połaczenia przychodzące w roamingu płatne są jak za zdarzenie, a nie długość połączenia.

Użytkownicy przez pierwsze 60 minut połączeń przychodzących, zapłacą jedynie za ich odbieranie. Jednorazowy koszt takiego połączenia w roamingu to 0,41 zł, późniejsze minuty rozmowy w ciągu promocyjnej godziny są bezpłatne.




Kraje objęte wakacyjną promocją roamingową to Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Watykan, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Kosowo, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Malta, Mołdawia, Holandia, Norwegia, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania i Turcja.

Oferta ważna jest do końca lipca 2012 roku. Kartę SIM operatora można nabyć przez Internet. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na stronie lycamobile.pl.

Źródło tekstu: Lycamobile     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 1

    15.  2012-07-05 13:49:54

    Ta promocja na Białorusi nie działa. Sprawdziłem to osobiści. Kilka razy prosiłem swojego znajomego aby on zadzwonił na mój nr Lycamobile podczas mojego pobytu na Białorusi. Ani razu nie udało się dodzwonić mimo że cały czas byłem w zasięgu sieci roamingowej. Natomiast za wysłanego SMSa zapłaciłem 3,6 PLN!!! bo takie są ceny SMSów w roamingu w Lycamobile.

  • 2

    17. ~e  2012-07-05 13:59:31  host: host117.opteris.pl

    Odnosnie roamingu, to korzystal ktos z tej promocji na Ukrainie? I drugie pytanie: do ktorej ukrainskiej sieci (o ile to ma jakies znaczenie) najlepiej sie logowac z polska karta lycamobi?

  • 1

    18. ~  2012-07-05 14:28:41  host: 94.42.162.82

    Sprawdzał już ktoś, jak działa przenoszenie polskiego numeru do tej sieci? Kiedyś przeniosłem swój numer w Wielkiej Brytanii z iCard Mobile do LycaMobile UK i sieroty z obsługi klienta w tej drugiej sieci nie potrafiły aktywować mojego numeru, pomimo poprawnego przeprowadzenia procesu przeniesienia numeru przeze mnie i tą pierwszą sieć, skutkiem czego przenoszony numer przepadł. Może bym przeniósł numer do LycaMobile PL, ale muszę mieć pewność, że mój numer nie przepadnie.

  • 1

    20. ~Mpiotrek  2012-07-05 14:31:54  host: smtp.amtbiopharma.com

    http://www.lycamobile.pl/International-Roaming-rates/po na tej stronie piszą że promocją od 5 kwietnia- teraz obniżyli ceny bo było chyba 59 gr

  • 0

    21. ~  2012-07-05 14:35:29  host: 77-255-230-43.adsl.inetia.pl

    @18, przenoszenie do Lyca to nie jest dobry pomysł :) Nie radza sobie z przeniesieniem. To nie jest sieć na główny numer

  • 2

    22. ~  2012-07-05 14:48:06  host: ip-78-30-107-173.free.aero2.net.pl

    popularne kierunki, nie powiem nie powiem ;/

  • 1

    23. ~Mpiotrek  2012-07-05 14:48:51  host: smtp.amtbiopharma.com

    Chciałem dodać że promocja roamingowa różni się pomiędzy krajami np w Holandii mamy takie kraje których nie ma w Polsce: Albania, Andora, Belgia, Bułgaria, Cypr, Estonia, Gibraltar, Liechtenstein, Martynika, Gwadelupa, Monako, Indie i Pakistan. Co prawda Martynika, Gwadelupa i Gibraltar to terytoria zależne więc pewnie traktowane muszą być jak UE. Podobnie Monako, Andora, Liechtenstein, Watykan- chyba nie mają swoich sieci komórkowych W Polsce za to są kraje które Holendrzy nie mają: Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Kosowo, Mołdawia, Szwecja, Ukraina, San Marino.

  • 1

    24. ~  2012-07-05 14:48:52  host: ip-78-30-107-173.free.aero2.net.pl

    z mnie interesujacych jest BiH i Mołdawia.

  • 1

    26. ~  2012-07-05 14:56:40  host: ip-78-30-107-173.free.aero2.net.pl

    to jak myslec terytoriami zaleznymi, to w polsce powinno obejmowac przed wszystkim zabor austriacki, rosyjski i pruski i najblizsze okolice ;) ;) ;) No i do tego czasy gdzie polska obojga narodow byla od morza do morza ;D :D

  • 1

    27. ~mati  2012-07-05 16:14:56  host: ewa43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to 300mb jest tylko w Polsce, czy również w roamingu?

  • 1

    28. ~Robert.AB  2012-07-05 16:35:39  host: public-gprs171990.centertel.pl

    Hindusi mogą dać takie stawki, a nasi giganci nie potrafią.

  • 0

    29. ~nnn  2012-07-06 01:50:32  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    Chorwacja,czemu nie została umieszczona na liście krajów z tańszym roamingiem?na stronie polskiej Lyca jest też w tej samej stawce co wymienione kraję tj.1,48 a odbieranie 41gr.Ale jest podana BiH,Macedonia oraz Kosowo pomyłka?czy nieuwaga?

  • 0

    30. ~ewa  2012-09-22 20:23:33  host: host8925149140.waldex.net

    moja mama przebywa we francji ja jestem w polsce i kupiłam lyca mobile i na jaki numer mam dzwonić na polski czy francuski ?

  • 0

    31. ~  2012-09-22 20:50:51  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @30, najlepiej żeby mama kupiła sobie też Lyca we Francji i wówczas dzwoń na Lyca francuską i zapłacisz 29gr do 30min rozmowy

  • 0

    32. ~ewa: ty masz lyca pl a mama lyc  2012-09-22 20:52:48  host: z19-07.opera-mini.net

    ty z lyca pl na lyca fr kupione tam

  • 0

    33. ~ALFA  2012-09-27 13:32:21  host: 46.7.219.73

    NAJLESZA SIEC KOMORKOWA!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    34. ~r  2012-10-29 09:37:06  host: 88-199-85-61.tarniny.pl

    Jaki jest koszt połączenia z Polski do Niemiec? Lub na odwrót? Oczywiście Lyca - Lyca

  • 0

    35. ~  2012-10-29 09:45:35  host: z16-05.opera-mini.net

    z Niemiec do Polski za darmo z Polski 29 gr. do 30 min. przynajmiej tak do końca października

  • 0

    36. ~@100  2012-11-10 16:29:58  host: 83.137.2.149

    Karta wlozona w tel ze zlamanym simlockien w niemczech.. Trzeba ja aktywowac? Nikt nue mize sie do mnie polaczyc. Ja do nikogo tez nie ale ja to byc moze dlatego ze karta nie jest doladowana..

  • 0

    37. ~korzystający  2012-12-07 15:09:08  host: as6-129.poleczki.dialup.inetia.pl

    z Polski do Belgii 29 gr 30 min działa bez zarzutu :)

Dodaj swoją opinię