Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Razom" w Heyah

Promocja "Razom" w Heyah

sirmark 10 Lipca 2007 17:42

0 0
Sieć Heyah wprowadziła promocję "Razom", w ramach której połączenia międzynarodowe z Polski na Ukrainę taktowane są specjalną stawką 0,68 zł za każdą minutę połączenia.

Promocja trwa do 7 stycznia 2008 roku i dotyczy użytkowników mający aktywne rozmowy wychodzące oraz dodatni stan konta.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27.  2007-07-10 21:30:23

    Wy to macie problemy, promocja jak promocja lepiej jak jest... :D a noż ktos skorzysta. a tak na marginesie... na pewnych obszarach u ogrodnikow bardzo wiele osob, Ukraincow, pracuje wiec do domu zadzwonia taniej.

  • 0

    28.  2007-07-10 21:49:33

    http://heyah.pl/ukraine

  • 0

    29.  2007-07-10 21:55:44

    Super sprawa - wreszcie zaczyna się coś ruszać z chorymi cenami połączeń międzynarodowych z komórek. Brawo Heyah!

  • 0

    30. ~Darox  2007-07-10 22:50:01  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Popieram Przemolog - ceny na połączenia miedzynarodowe z komórek są chore, może coś się zacznie zmieniać. Ktoś pisał, że jedzie na Krym, ja też planuję tam zajrzeć tego lata.

  • 0

    31. ~Darox  2007-07-10 22:52:23  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Przy okazji chciałem podpytać. W TT otrzymałem smsa, że jest pakiet za 1PLN, po aktywacji którego, za każde przychodzące 2minuty z innych sieci dają 1 minutę wychodzącą. Ktoś coś wie o tym?

  • 0

    32.  2007-07-10 23:00:20

    Darox - Zerknij na stronę Ery. Usługa ta nazywa się Bonus Tak-Tak.

  • 0

    33.  2007-07-10 23:59:32

    już biegne po starter! o niczym innym nie marzyłem! rewelacja! buhahahaha

  • 0

    34. ~  2007-07-11 00:26:34  host: chn239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No prosze bardzo ciekawe promo. Jukraina i Polsza! Razem lepiej jak to sie mawia w Plusie :]

  • 0

    35. ~  2007-07-11 00:27:49  host: chn239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hmm, chopciaz po chwili zastanowienia to moze jednak nie razem Lepiej tylko 'Razom lutsze' :D

  • 0

    36.  2007-07-11 09:02:43

    Darox (30) - dzięki za poparcie! Naturalnie ostatnio pojawiły się też te 0708 (po 35 gr na stacjonarne) w Kwadratowym Pomarańczu, ale zasada działania takich numerów callthrough powoduje, że trzeba stracić kilkanaście/dziesiąt sekund płatnego połączenia na wybranie numeru i oczekiwanie na połączenie z nrem docelowym (a jak nie odbiera/jest zajęty to kasa "idzie się gonić").

  • 0

    37. ~parubek  2007-07-11 10:04:19  host: dpy162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no faktycznie, tanio :) tym bardziej ze na Ukraine sporo ludzi jezdzi, w sumie sam sie wybieram na Krym :) znajomi tez sie wybieraja, to sobie pogadamy :)

  • 0

    38. ~M. G.  2007-07-11 10:11:15  host: aask39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepiej byłoby jakby obniżyli ceny za połączenia krajowe a nie za granice. Kolejna oferta z której nie wszyscy skorzystają.

  • 0

    39. ~M. G.  2007-07-11 10:16:49  host: aask39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do Adi: POP też nic konkretnego nie robi. Zrobili rewolucje w Orange Go i teraz wogóle osłabła jego pozycja. Są też SMSy za 1gr po 6zł za 600 ale w pakietach ważnych na miesiąc. i 30 gr za minutę rozmowy w również w pakietach za 6zł na pół i 12 zł na cały miesiąc. Wyraźnie chcą zniszczyć tą markę tak jak Jedną Ideę na kartę i Dla Każdego.

  • 0

    40. ~M. G.  2007-07-11 10:20:24  host: aask39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z drugiej strony to fakt, że to niezły falstart przecież mistrzostwa dopiero za jakieś 1795 dni.

  • 0

    41.  2007-07-11 14:35:18

    Promocja trwa do 7 stycznia 2008 roku... czemu nie do grudnia 2012? ;)

  • 0

    42.  2007-07-11 15:53:28

    MG: Jedna Idea na Kartę musiała zdechnąć po przemalowaniu na pomarańczowo po prostu z racji nazwy ;-). Chociaż OTOH, mogliby JInK zrebrandować na Une Orange a la Carte zamiast tworzyć Orange Go od podstaw :-).

  • 0

    43. ~maciejd  2007-07-11 17:25:36  host: cpc1-nmkt1-0-0-cust126.cmbg.cable.ntl.com

    no widze ze tak jak w anglii o2 przyciagnal Polakow do swojej oferty tanimi polaczeniami do Polski, tak w Polsce dla Ukrainców przygotowala dobra ofertę Heyah! Choc wsumie dobra oferte to można nazwać taka gdzie za minute międzynarodowego polaczenia płaci sie mniej niz 20gr (tak jak teraz w tmobile uk)

  • 0

    44. ~Andrew  2007-07-12 21:53:21  host: dmj244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko na ukrainę? to już wolę roaming w Plusie. Na usługi takie jak tmobile uk to jeszcze trochę poczekamy, więc cieszmy się tym co mamy.

  • 0

    45.  2007-07-16 22:02:16

    a mnie sie to podoba ze mysla o wschodzie pomimo ze to malo atrakcyjny kierunek

  • 0

    46. ~mloda  2007-07-20 12:43:19  host: dpu219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    37, to gdzie sie ustawiamy? :) swoja droga przy budowie stadionow itd. bedzie sluzylo!!!

Dodaj swoją opinię