Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Promocja Podwojenie" w Orange

"Promocja Podwojenie" w Orange

LuiN 4 Kwietnia 2008 14:01

0 0

Promocja Podwojenie to oferta umożliwiająca użytkownikom sieci Orange, korzystającym z ofert na kartę i ofert mix, uzyskanie promocyjnego doładowania konta, równego kwocie podstawowego doładowania.

Warunkiem skorzystania z promocji jest doładowanie konta kwotą: 5 zł, 25 zł, 50 zł lub 100 zł. Z promocji wyłączone są doładowania zakupione za punkty Profit, Przelew SMS, Doładuj Mix, doładowania pod numerem 880 oraz przyznane w ramach reklamacji.

Do każdego doładowania przyznawany jest bonus równy kwocie podstawowego doładowania. Bonus może być wykorzystany na krajowe połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange z wyłączeniem połączeń i SMS-ów na numery specjalne.




Doładowania należy dokonać w terminie obowiązywania promocji, czyli od 7. do 13. kwietnia. Łączna wartość doładowań, biorąca udział w promocji, nie może przekroczyć 500 zł dla jednego numeru.

Promocją objęte są wszystkie oferty na kartę oraz oferty Idea MIX, Jedna Idea Mix, Twój Mix, Nowy Twój Mix, Orange Music Mix, Abonament Limitowany, Nowy Mix dla Firm i Firma Mix.

Doładowania będzie można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 217
  • 0

    198. ~lukasz  2008-04-11 15:42:09  host: ip-62-148-94-8.netia.com.pl

    193: Myślałem o tym, ale jesli już to iPLus - za te 60zł dwa razy więckszy limit, nie mówiąc już o względach ideologicznych :) A co do tej szybkości to właśnie jest problem... Nie mam szans na UMTS, a EDGE jest po prostu za wolny przy dużym obciążeniu sieci. Wieczorami bywa masakra! I dlatego nie zdecydowałem się póki co, nie chodzi już nawet o te limity.

  • 0

    199. ~lukasz  2008-04-11 15:43:59  host: ip-62-148-94-8.netia.com.pl

    Albo Blueconnect, zresztą wszystko jedno co, nawet i Orange. Sam EDGE jest ok, tylko nie zawsze...

  • 0

    200.  2008-04-11 16:39:47

    ~lukasz no właśnie "jak ktoś ma w Tak taku" a jak ktoś nie ma to ta oferta jest super... Proste...

  • 0

    201. ~  2008-04-11 17:24:41  host: 213.25.189.50

    201 he he he he popieram

  • 0

    202. ~ziomek13  2008-04-11 18:36:08  host: acle137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ludzie ktorzy twierdza ze maja 90proc kontaktow w jednej sieci sa po prostu chorzy,mam kolege co wciska mi kity ze ma wszystkich w orange a jak trzeba dzwonic do np plusa to nigdy k..nie ma nagle nic na koncie

  • 0

    203. ~ziomek13  2008-04-11 18:37:33  host: acle137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a koles rzecz jasna ma ZAWSZE na koncie tak samo jak ja

  • 0

    204.  2008-04-11 19:21:53

    ~ziomek13 uwierz można mieć 70-80% znajomych ,firmę i rodzinę w sieci(sam tak mam:P)

  • 0

    205. ~ziomek13  2008-04-11 19:40:19  host: acle137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jesli wszystkie twoje kontakty to marne 5,10 osob to faktycznie mozna miec 80 procent w sieci

  • 0

    206.  2008-04-11 22:03:21

    tez mi cos, TT daje nam wiecej mozliwosci i to stanowczo wiecejnie dosc ze mamy polaczenia do wszystkich to daja promocje na dluzej, a tutaj nawet promocja nie trwa tygodnia, a do tego najwiekszy minus promocji orange - tylko do sieci orange dzieki nie oplaca sie i co zrobie z np 200zl ??? nie dzieki to w tt doladuje sobie za 100 i mam 200zl ale do wszystkich i mam sie czym pochwalic

  • 0

    207. ~hansen  2008-04-12 07:37:51  host: ust39.p3.interarena.pl

    @ziomek13 - nie chodzi o to że wszyscy sa w jednej sieci, moze byc po równo 33% w orange a reszta w innych no i maja telefon stacjonarny to w nowym orange go przy doladowaniu 100 PLN masz do nich po 20 gr minuta, a jak jeszcze daja bonus jak w tej promocji to kase masz na polaczenia na stacjonarki 20gr/min i do innych sieci 60 gr/min. Roznica pomiedzy plajem a orange wynosi raptem 11 gr, i zapewniam cie ze da sie wytrzymac te roznice jak sie pomysli ze na stacjonarne nasz 29 gr do przodu. :)

  • 0

    208. ~hansen  2008-04-12 07:42:31  host: ust39.p3.interarena.pl

    a spróbój zadzwonic na infolinie do banku (mbank, inteligo) albo do jakiejś instytucji czy urzedu zalatwic sprawe, albo na 0800 - wtedy zobaczysz dlaczego ludziw wybieraja te tak kiepska ofertę orange. Bynajmniej nie jest ona najlepsza bo jak juz pisalem wybrałem orange z musu ze wzgledu na zasieg. Trzeba isc na kompromis, niestety i troche dziwię sie tym którzy mowia ze jakas siec jest lepsza albo ze w TT lepsze doładowanie - widocznie tak im pasuje to taka oferte wybieraja.

  • 0

    209.  2008-04-12 08:42:40

    azerus: Tą promocję akurat reklamują. Od prawie roku Orange nawet co tydzień daje promocyjne złotówki. Bywały też podwójne doładowania, które nie były reklamowane, a jedynie rozesłane SMSem do użytkowników. TT natomiast rzuci raz na pół roku taką promocję dlatego ona trochę czasu trwa.

  • 0

    210.  2008-04-12 08:53:18

    ziomek13: Ja też mam coś koło 80-90% kontaktów w Orange i jakoś nie jestem chory. Nie moja wina, że znajomi wybierają tą sieć. Cała rodzina, większość znajomych, nawet w firmach gdzie pracowałem używają Orange. Jakoś nie patrzę gdzie dzwonię czy SMSuję, po prostu korzystam z telefonu, a to że wychodzi dla mnie najtaniej to dodatkowa zasługa promocyjnych doładowań, które są bardzo często. Kontakt w sieci mam prawie gratis, mogę zatem i więcej poza sieć dzwonić - proste. I tak jednak większość dzwonię w Orange, szczególnie z jedną osobą lubię sobie pogadać :P

  • 0

    211.  2008-04-12 14:27:14

    ale to przyznjaą drugie tyle normalnie doladowując na *500 ?

  • 0

    212.  2008-04-12 15:46:23

    Emka153: Tak, po prostu należy w czasie 7-13 kwietnia doładować konto.

  • 0

    213.  2008-04-12 16:39:26

    dzieki :D

  • 0

    214. ~pepe  2008-04-13 11:10:09  host: aamo200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Doładowałem i czekam drugi dzień na doładowanie -cisza ale jaja..

  • 0

    215. ~pepe  2008-04-13 11:11:42  host: aamo200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czytam niektóre posty ,piszcie na temat ....

  • 0

    216.  2008-04-13 16:45:12

    ~pepe no czekaj a jak nie to pisz e-mail do bok@orange.pl od razu podaj w treści całą sytuację i nr. tel. i kod puk.

  • 0

    217. ~  2008-04-14 20:25:56  host: aaws154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ta kwota bonusowa jest do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca?

Dodaj swoją opinię