Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Nowy Konkret" w Plus GSM

Promocja "Nowy Konkret" w Plus GSM

sirmark 10 Marca 2006 14:30

0 0
Plus GSM przygotował nową promocję "Nowy Konkret" dla klientów biznesowych.

Szczegółowy regulamin promocji w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
  • 0

    1. ~amrod  2006-03-10 16:16:30  host: dqc100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Konkretnie to o to chodzi? :) Mnie sie teraz już bardziej pormocje biznesowe ery podobają musze przyznać

  • 0

    2.  2006-03-10 18:08:23

    konkretnie to chodzi o nabicie klientów w butelke... telefonów tyle co kot napłakał i jeszcze w takich cenach że żal ściska.... sek700i przy abo za 120 netto kosztuje 200zł.... kpiny!!! ....................... chyba że czegoś nie doczytałem :P

  • 0

    3. ~Paweł  2006-03-11 00:08:26  host: bpt140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to wlasnie takie beda nowe taryfy biznesowe w Plusie. Tak samo bylo z MaxProfitem. Najpierw promocja dla nowych,potem weszly na stale. Ale w Konkretach nie ma tych uslug co w Max Proficie. Stawka zjechala do 66gr/minute. SMS twardo 24gr. Bez uslug takich jak strefa plus,czy kontakt plus to ta oferta jest tandetnym badziewiem. Sorry Plusik. Nie zdobedziesz wielu klientow ta oferta...

  • 0

    4. ~bez komentarza  2006-03-11 00:17:44  host: 212.122.214.178

    widze tomziu chcialbys pewnie 1000minut do wszystkich i nokie N70!, zal mi sie robi jak widze takie komentarze, ta oferta jest dla ludzi ktorzy duzo dzwonia we wszystkie strony, a nie tylko we wlasnej sieci, no i taki maly szczegol umowa jest na 12 m-cy, no ale przecie nie ma N70 za 1zl no nie !!!

  • 0

    5. ~nutta  2006-03-13 13:55:39  host: dpn163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mnie sie nie podoba. Jesli to ma tak wyglądać to ja chyba już wolałem maxprofity. Teraz Era Biznes to chyba najciekawsza oferta

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-107-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Calm7 | 2017-05-26 18:44:09

23). Wypad, złodzieju


~marian | 2017-05-26 18:34:36

u nas może to będzie za 10 lat :)


~Hongkong | 2017-05-26 18:31:24

Mamy


Rogi | 2017-05-26 18:28:23

A roam like home w UE mają?


Antyfcb | 2017-05-26 18:23:52

Czekam na odpowiedź Play ☺️

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci T-Mobile?

[Aktualizacja] T-Mobile -  koszty roamingu od 15 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet