Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja nju z wizz air

Promocja nju z wizz air

orson_dzi 28 Lipca 2014 12:01

5 4
Klienci, którzy podpiszą umowę z nju mobile otrzymają kupon o wartości 80 zł do wykorzystania za pośrednictwem stron internetowych Wizz Air.

Promocja trwa od 25 lipca, do 8 sierpnia. Dotyczy zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego nju mobile. W ciągu 14 dni od daty rozpoczęcia świadczenia usług przez nju mobile do klienta zostanie wysłany kupon o wartości 80 zł do wykorzystania za pośrednictwem stron internetowych Wizz Air. Każdy klient może skorzystać z promocji maksymalnie dwa razy. Kupony można wykorzystać do 31 grudnia.

Zobacz: Regulamin promocji nju z wizz air



Źródło tekstu: njumobile     

Dodaj do:

Tagi: nju | nju mobile | wizz air

w sumie: 15
  • 3

    2. ~kamil  2014-07-28 13:11:42  host: host-94.232.220.237.krosoft.pl

    absurdalne... skoro się opłaca dać te 80 pln to proponuję obniżyć koszt usługi o te 80 pln... wciskanie na szczęście zupełnie nieskorelowanej usługi z telefoniczną..
    oczekuję też tutaj szczekania tych, którzy tak krzyczeli, że Play to już lodówki zacznie rozdawać :D

  • 1

    3.  2014-07-28 13:26:51

    A czy można te 80zł wykorzystać na połączenie z infolinią WizzAir? Bo nie mając aktywnej usługi połączeń specjalnych i kredytu na koncie to nie dodzwonisz się do WizzAira (chyba, że ma się jeszcze w książce stary numer do nich zapisany ;) ). Nie wyobrażam sobie, że będąc za granicą pilnie potrzebuję skontaktować się z przewoźnikiem, a nie mogę bo muszę odblokowywać numery specjalne... Co to "Drzewko Szczęścia"? Poza tym popieram komentarz nr2.

  • 0

    4. ~gość  2014-07-28 13:27:16  host: 212.160.172.84

    czegoś nie rozumiem nikt nikogo nie zmusza żeby z tego korzystać

  • -1

    5. ~ziutasek  2014-07-28 13:28:00  host: abyc90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fakt jojczenie niezadowolonych i fanboy-ów konkurencji jest nudne, ktoś skorzysta ktoś nie fajnie że jest ... Moja ukochana ma właśnie przenosić numer do nju (bo tylko gada z komórkowymi) ja mam już w RBM NL2 ... kupon ważny do 31 grudnia ale chodzi i zakup biletu czy termin lotu ? ? ?

  • 2

    6.  2014-07-28 13:28:16

    PS. Na maila odpisują, że należy skontaktować się z infolinią lub poszukać odp w FAQ. :) Skoro tak, to po co są te pola wyboru podczas pisania "maila"?

  • 0

    7.  2014-07-28 14:03:11

    kami: Naprawdę uważasz, że dla firmy te 80 zł to to samo co dla Ciebie 80 zł? Widać, że działasz "po kosztach" w biznesie.

  • 0

    8. ~anty  2014-07-28 14:07:26  host: public-gprs515010.centertel.pl

    Na infolinie szkoda pieniędzy i czasu, tam pracują jakieś kompletnie niekumate osoby delikatnie mówiąc, a po co nju takie osoby zatrudnia to nie wiem, najwyraźniej chyba chcą odstraszyć klientów od swojej sieci - reasumując nju przez swoją antyinfolinie strzela sobie samobója.

  • 1

    9. ~  2014-07-28 14:15:58  host: n12-08-04.opera-mini.net

    co ? firma telekomunikacyjna i samoloty ? to jakiś absurd, jeszcze jakby te 80 zł to był bonus na konto do opłacania faktur to jeszcze ok, a tak to niby promocja jest ale jakby nie było

  • 0

    10.  2014-07-28 14:20:33

    No i pewnie z pistoletem do głowy przystawionym teraz nie siedzisz i nie zamawiasz umowy?

  • 0

    11.  2014-07-28 14:21:48

    Mi np. Era proponowała promocję na majtki "marki" Atlantic...

  • 0

    12. ~  2014-07-28 14:27:45  host: user-109-243-138-201.play-internet.pl

    @3: Mógłbyś podać ten tańszy numer? Moim zdaniem dorabianie na cenach połączeń z infolinią do usług świadczonych "po kosztach" to przegięcie...

  • 0

    13.  2014-07-28 14:39:05

    @6 Bo liczą że jakiś jeleń zadzwoni z nr nju na infolinię i go zgolą z 5zł :P

    Co zaś do telefonii i samolotów - nie jest to pierwsza sytuacja gdy było to powiązane, pamięta ktoś te bzdurne playowe "1000zł na bilet lotniczy" ?

  • 0

    14. ~kamil  2014-07-28 14:42:45  host: host-94.232.220.237.krosoft.pl

    metteo - działam spoko skoro zatrudniam juz ponad setkę ludzi... problem w tym, że NIE czytasz ze zrozumieniem co piszesz ale po kosztach chętnie Cię nauczę :)

  • 0

    15. ~  2014-07-28 14:49:56  host: n14-03-01.opera-mini.net

    ciekawe kiedy zrobią promocje z windą do wygrania

  • 0

    16.  2014-07-28 15:28:30

    @12 - z miłą chęcią, ale po powrocie z wycieczki. Nie chcę, aby gdzieś tam wewnątrz zapadła decyzja, że skoro ileś tam osób dzwoni na ten numer (jest traktowany jak stacjonarny, tak więc ten kto ma bezpłatne połączenia roamingowe(międzynarodowe) czy krajowe to sobie zadzwoni za free) to nagle przestaną obsługiwać ludzi i odsyłać na zwykłą infolinię. A kontakt posiadać będę musiał. Tak więc póki co zachowam się troszkę egoistycznie i odpiszę za 1,5 miesiąca. No chyba, że wcześniej na necie znajdziesz ten numer (na ich stronie go nie znajdziesz).

Dodaj swoją opinię