Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Neostrada tp - szybsza rejestracja"

Promocja "Neostrada tp - szybsza rejestracja"

WitekT 1 Września 2005 13:59

0 0

Teraz możesz zwiększyć o dodatkowe 10 GB limit transferu niezależnie od zamówionej opcji neostrady tp.

Na czym polega promocja?

Główną korzyścią wynikającą z promocji jest zwiększenie limitu transferu wynikającego z Cennika usługi neostrada tp dla poszczególnych opcji. Limit zostanie zwiększony o dodatkowe 10 GB w ciągu 12 godzin od momentu dokonania rejestracji lub - w przypadku, gdy połączenie z Internetem nawiązane w czasie rejestracji trwa ponad 12 godzin - od momentu rozpoczęcia kolejnej sesji.

Wielkość dodatkowego transferu przechodzi na kolejne okresy rozliczeniowe do momentu jej wykorzystania, jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy następujących po miesiącu, w którym nastąpiła rejestracja lub do dnia dokonania przez Abonenta zmiany użytkowanej opcji neostrady tp na opcję o mniejszej prędkości transmisji.

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 1. września do 31. grudnia 2005 r.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?
Aby skorzystać z promocji należy w okresie jej trwania złożyć zamówienie na dowolną opcję usługi neostrada tp i w czasie 24 godzin od momentu otrzymania od TP informacji o technicznym przygotowaniu linii telefonicznej do świadczenia usługi dokonać jej rejestracji.

W jaki sposób Klienci zostaną poinformowani o technicznej możliwości podłączenia neostrady tp?

Informacja o technicznym przygotowaniu linii telefonicznej do świadczenia usługi neostrada tp zostanie przesłana jako sms tekstowy na numer telefonu komórkowego Klienta lub jako sms głosowy na numer telefonu stacjonarnego wskazany przez Klienta w zamówieniu usługi.

Kto może skorzystać z promocji?

Każdy, kto nie zalega z płatnościami na rzecz TP oraz jeśli istnieją możliwości techniczne realizacji usługi neostrada tp w opcji wybranej w promocji na linii telefonicznej, wskazanej w zamówieniu usługi.

Czy można połączyć promocję z innymi?

Klient korzystający z promocji neostrada tp - szybsza rejestracja ma prawo w tym samym czasie korzystać z innych promocji TP, również tych dotyczących neostrady tp, o ile regulaminy tych promocji nie stanowią inaczej.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~no name  2005-09-01 15:46:02  host: aly78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przeczytałem kilka razy ten artykuł i za groma nie pojmuje co to za promocja. A żeby nie komplikować sobie życia najlepiej skożystać z oferty konkurencyjnego dostawcy internetu.

  • 0

    2. ~ehmmm  2005-09-02 12:07:59  host: pg230.krakow.sdi.tpnet.pl

    chello proponuje od niedawna podobno za 249zł miesięcznie prędkoście 12Mb/s na 1mb/s bez żadnych limitów transferu. Tak, że jak bym miał wybierać między dużymi dostawcami - wolałbym chello...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet