Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja na "plan tp doMowy"

Promocja na "plan tp doMowy"

WitekT 30 Stycznia 2009 16:36

0 0
Telekomunikacja Polska, wzorem sieci komórkowych, od początku lutego wprowadza promocję na swoje nowe plany abonamentowe w zamian za podpisanie rocznej lub dwuletniej umowy.

Podpisując umowę na rok będzie można mieć rabat w wysokości 30% przez 3 miesiące, a przy umowie na 2 lata - przez 6 miesięcy.

Z jednego z planów plan tp doMowy (60, 300 lub 1200) korzysta już ponad pół miliona klientów TP.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25.  2009-01-30 21:53:44

    Za 50 zł 60 minut czyli 1,20 zł/min na stacjonarne. Prośba o szkukanie chętnych na taką ofertę. Żaden komórkowiec nie odważyłby się czegoś podobnego zaproponować. Może do tego neostrada najwolniejsza gratis to bym się jeszcze zastanowił.

  • 0

    26.  2009-01-30 21:55:48

    Sory źle policzyłem mniej niż zeta za min ale frajda.

  • 0

    27. ~Piotrek  2009-01-30 22:05:10  host: ip-137-41.student.pw.edu.pl

    @26 dokładnie 83 groszed - to drożej niz do Play z innych sieci

  • 0

    28. ~omega  2009-01-30 23:03:17  host: abfh159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdyby te 30% byłoby na cały okres trwania umowy to bym w to wszedł, a tak to ... szkoda gadać. Wiecie co, już sam nie wiem, czy to Telefranca taka idiota wymyśla te durne promocje jak ta, czy to ludziska są tymi idiotami co z nich korzystają ...

  • 0

    29. ~Mike  2009-01-30 23:49:16  host: dynamic-78-8-153-34.ssp.dialog.net.pl

    Jest teraz w Dialogu taka promocja: 50% na abonament rabatu na pół roku, umowa roczna. Przy czym weźcie pod uwagę, że stawka wyjściowa to 35 zł brutto w podstawowym planie, a nie 50 zł jak w TP.

  • 0

    30. ~siudamac  2009-01-31 09:51:33  host: cco230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29: tak, jest w dialogu taka promocja 50% przez pół roku ale: 1) umowa na 15 a nie 12 miesięcy 2) w cenie 35zł abonamentu nie ma nic, a w tp przynajmniej te 60 minut na stacjonarne

  • 0

    31.  2009-01-31 10:26:38

    27# A nawet drożej niż w Orange na kartę:P dobrze ze już od lat nie mam &TP:P

  • 0

    32.  2009-01-31 10:54:56

    Nie rozumie co ludzi trzyma przy TPSA. Era Numer Stacjonarny miażdży TP swoją nową ofertą. Jeżeli ktoś korzysta tylko z rozmów głosowych to za 25 zł. dostanie 500 minut do Ery i na stacjonarne plus 30 na komórkowe i numer TP można bodaj przenieść. Ale chyba nie ma szturmu na salony Ery. Może kiepsko reklamują ? Stworzyć reklamę porównującą i moim zdaniem pozamiatane.

  • 0

    33.  2009-01-31 11:59:39

    TomekO: Ludzie są niechętni do zmian, szczególnie starsi. Ja przedstawiałem swoim rodzicom ofertę telefonu stacjonarnego z kablówki, który od jakiegoś czasu można założyć u nas w mieście. Zamiast blisko 200 zł wydawali by do 40-50 zł za to samo! To spore oszczędności, a nie kilka groszy. Nawet przeniesienie numeru z TP w moment by się zwróciło. Skoro ogromne oszczędności i ja nie jesteśmy w stanie ich przekonać to chyba już nikt tego nie zrobi. A rachunki coraz większe... Nawet zwiększyć abonamentu nie chcieli do plan doMowy tp 1200 bo 90 zł to drogo?! Tylko, że nie zwracają uwagi, że te 1200 min spokojnie by im wystarczyło miesięcznie.

  • 0

    34. ~xavi  2009-01-31 12:38:52  host: h-b207-232.resetnet.pl

    TomekO: Podaj mi proszę link do tej oferty ery gdzie jest za 25 zł 500 minut do ery i na stacjonarne i od razu sie przenosze, bo jakoś nie moge znaleźć takiej promocji!!

  • 0

    35.  2009-01-31 13:48:23

    xavi: Promocja nazywa się "Swobodne rozmowy".

  • 0

    36.  2009-01-31 14:02:48

    #34 zerknij na news "Nowości w promocjach w Erze". Link do regulaminu http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2009-01/era-promo-swobodne -rozmowy-23-01.pdf

  • 0

    37.  2009-01-31 14:05:55

    #33 niestety trudno namówić ale trzeba próbować. Namówiłem już na abo Playa to może mi się i z tym uda. Problemem może być zasięg Ery ( trzeba na jakimś prepaidze Ery sprawdzić wcześniej ) i jak gładko pójdzie przeniesienie numeru bo to jest chyba kluczowe.

  • 0

    38. ~  2009-01-31 16:01:14  host: acnq90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    37 i tu się nasuwa pomysł, ażeby Play sam dla siebie zrobił jakiś program lojalnościowy, gdzie X namawia Y na abonament w Playu. X jest już abonamentem sieci Play, a Y będzie nowym abonamentem, oboje dostaliby jakieś profity z tego. Jakie? A to już do ugadania "na górze" w Playu.

  • 0

    39.  2009-01-31 17:36:13

    38: To też dobra metoda na zdobywanie klientów poprzez wzajemne nagradzanie polecanego i polecającego. Pamiętam, że kiedyś tak Idea zdobywała klientów na kartę (były jakieś kupony itp.). Nie pamiętam dokładnie na czym to polegało, ale sam skorzystałem na tym.

  • 0

    40. ~  2009-01-31 18:11:19  host: acnq90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    39 wiele jest metod, jeśli chodzi o Play, to według mnie powinni oni duży nacisk położyć na klientów przechodzących do ich sieci. I dać trochę lepsze oferty za przeniesienie numeru.

  • 0

    41.  2009-02-01 10:59:46

    40: Moim zdaniem oferta Play jest bardzo dobra sama w sobie, a za przeniesienie numeru wystarczyłby jedynie bonus, który stanowczo pokrywał by koszty przeniesienia numeru.

  • 0

    42. ~dido  2009-02-02 17:27:26  host: 83.142.193.105

    do telemaniak: "Od 1 lutego 2009 roku Telekomunikacja Polska wprowadziła promocyjne oferty przyłączenia do sieci za 1 lub 10 zł, w zamian za zawarcie umowy na 24 lub 12 miesięcy. Osoby, które są już klientami TP również mogą zmienić umowę na czas określony i skorzystać z promocji dającej 30 proc. upustu na abonament nawet przez pół roku."

  • 0

    43. ~  2009-10-22 21:27:12  host: adsn125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja dałam się nabrać.podpisałam umowę na plan tp taniej.gdy otrzymałam rachunek okazało się że nie wykorzystane przeze mnie minuty nie przechodzą na następny miesiąc tylko są pożerane przez telekomunikację, czekam aż mi sie skończy umowa i rezygnuje z ich usług.ostrzegam nie dajcie sie nabrac

  • 0

    44.  2009-10-22 21:32:43

    43: a w regulaminie i cenniku, który jak zakładam przeczytałeś przed podpisaniem, jest mowa o przechodzeniu minut na następny miesiąc?

Dodaj swoją opinię