Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Na lata" dla biznesu w Plusie

Promocja "Na lata" dla biznesu w Plusie

sirmark 30 Maja 2008 13:32

0 0

Od 2. czerwca Plus wprowadza dla biznesu nowa promocję "Na lata". Pojawią się także nowe osłony dotychczasowych promocji.



W ramach promocji "Na lata" abonent otrzymuje promocyjny "Pakiet na Lata", a w nim:
- bezterminowa Usługa "5 Wybranych Numerów", w której jest możliwość zdefiniowania od 1 do 5 numerów w sieci Plus (bez ograniczeń) lub do krajowych sieci stacjonarnych z limitem 500 minut miesięcznie
- bezterminowy pakiet dodatkowych minut "Pakiet do wszystkich" na krajowe połączenia głosowe (do wszystkich sieci)
Opłata miesięczna za "Pakiet na Lata" jest stała i wynosi 10 zł netto (12,20 zł brutto) miesięcznie. W taryfach Elastyczna 200 i Elastyczna 300 abonent otrzymuje pakiet ten jest bezpłatny.




Ponadto ruszają nowe odsłony promocji "Elastyczna" oraz "Bezpłatna piątka plus", a w nich dodano 4 nowe modele: LG KE970 Shine standard, SonyEricsson W200i z głośnikiem, Nokia 2630 oraz Samsung SGH-E590. Wycofanych zostało 14 innych telefonów.

Zobacz: szczegóły promocji Na lata.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna.
Zobacz: szczegóły promocji Bezpłatna piątka plus.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2008-05-30 13:37:10  host: p04-12.opera-mini.net

    Dobre i to

  • 0

    2.  2008-05-30 14:08:13

    Na razie podoba mi się. Zobaczymy jak to będzie wyglądało na żywca :)

  • 0

    3.  2008-05-30 14:39:43

    Tylko nie PDFopolis... :O

  • 0

    4.  2008-05-30 14:44:39

    Ano właśnie PDFolis jest :) Tak jak myślałem, dla nowych abonentów :(

  • 0

    5.  2008-05-30 14:46:55

    Paweł - a dla kogo niby są promocje?

  • 0

    6.  2008-05-30 14:47:32

    Przedłużeniowe są indywidualne, jedynie ogólne zasady podają.

  • 0

    7. ~as  2008-05-30 14:48:53  host: dqg70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jednak nowej oferty biznesowej Ery to nie przebija, przynajmniej w ilości minut do wszytskich - w Erze do abo 60 dodają 200 minut, tutaj 70...do tego dodali po prostu pięciolinię, i tam praktycznie kończa sie promocje, no jeszcze warto dodac, że niewiele, ale jednak to ksoztuje - ok. 10 pln miesięcznie

  • 0

    8.  2008-05-30 14:50:53

    Mi się podoba że Telepolis ma regulaminy w pdf :) Nie lubię tych okien w javie , dla przedłużających umowy także są promocje i chyba wkrótce z nich skorzystam.

  • 0

    9.  2008-05-30 14:54:38

    no bedzie chyba czesciej w pdfie.. a chodzi o to aby obrabianie tego nie zajmowalo tyle czasu co obecnie.

  • 0

    10.  2008-05-30 15:02:38

    Oj to niedobrze ...

  • 0

    11. ~Don Pedro  2008-05-30 15:15:29  host: ip-89.171.16.19.crowley.pl

    Promocje może i dobre, ale telefony w rozsądnej cenie to stare graty, a te nowsze w cenach zaporowych. Ciekaw jestem kiedy Plus zmieni tę politykę... jak dogoni go Play :)

  • 0

    12. ~  2008-05-30 15:45:02  host: f142-046.opera-mini.net

    Klej nie dogoni +

  • 0

    13. ~onaaa  2008-12-28 12:01:22  host: 213-92-177.serv-net.pl

    jak dodac te 5 numerów ??

  • 0

    14. ~jupa  2009-11-05 14:18:20  host: host-81-190-29-246.torun.mm.pl

    Mam owa oferte "na lata" i mam wybrac 5 nr do ktorych moge dzwonic za darmo. Czy ktos moze mi powiedziec jak mam wybrac 5 owych nr. Bo nigdzie nie moge znalezc owej informacji :/

Dodaj swoją opinię