Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja na Internet dla biznesu w Energisie

Promocja na Internet dla biznesu w Energisie

WitekT 10 Czerwca 2005 14:29

0 0

Energis przygotował ofertę specjalną na szerokopasmowy symetryczny dostęp do Internetu - Promocja Czerwiec 2005.

Propozycja skierowana jest do firm, które w okresie od początku czerwca do końca sierpnia zdecydują się na podpisanie umowy na korzystanie z usługi WebAcces w radiowej technologii multipoint przez minimum 12 miesięcy.
Energis oferuje bardzo atrakcyjne miesięczne opłaty za dzierżawę routera. Abonament za usługę podstawową zostaje obniżony, zależnie od wielkości gwarantowanej przepływności, od 16% do 18%. Korzystając z WebAccess z routerem zarządzanym, nowi klienci mogą liczyć na opust do 26%. Przy dzierżawie routera z interfejsem głosowym, umożliwiającym zestawianie połączeń w technologii VoIP, oszczędności mogą sięgnąć nawet 46%.

WebAccess to usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu. Łatwo może zostać wzbogacona o usługi telefoniczne Energis, umożliwiając duże oszczędności na wydatkach telefonicznych. Niezawodna, szerokopasmowa sieć IP Energis zbudowana jest na własnej, światłowodowej sieci transmisji danych, obejmującej swoim zasięgiem aglomeracje i miasta wytwarzające ponad 90% PKB. Przepustowość łączy jest praktycznie nieograniczona (DWDM), co powoduje, że niezależnie od wielkości ruchu IP, jego transmisja odbywa się bez strat i z najmniejszymi możliwymi opóźnieniami. Stały dostęp do Internetu w siedzibie Klienta może zostać uzupełniony atrakcyjną ofertą dostępu komutowanego (dial-up) dla pracowników lub kontrahentów działających poza biurem, przynoszącą dodatkowe oszczędności. Szeroki zakres pozostałych usług dodatkowych umożliwia bezpieczny outsourcing wielu elementów infrastruktury i procesów z zakresu IT, powodując wyraźne obniżenie kosztów operacyjnych.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet