Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja na DSL w Dialogu

Promocja na DSL w Dialogu

sirmark 3 Października 2006 00:10

0 0

Dialog wprowadził specjalną promocję dla zamawiających usługę DialNet DSL 512, DSL 1 lub DSL 2, którzy podpiszą umowę na 15, 27 lub 39 miesięcy.

Promocja trwa od 2. października do 31. października. Abonent w promocji otrzymuje:
promocyjną cenę instalacji - 1,22 zł,
promocyjną cene abonamentu linii telefonicznej w taryfie Profit - 1,22 zł - przez cały okres promocji,
promocyjną cene abonamentu za usługę DSL przez pierwsze 3 miesiące - 1,22 zł,
promocyjną cene abonamentu za usługę DSL od 4 miesiąca wg poniższej tabeli:,




dialog promocja dsl od 2 10 2006

Zobacz: Szczegółowy regulamin promocji.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2006-10-03 05:54:47

    umowa na 39 m-cy? chyba kogos niezle pogrzalo w tym dialogu! :-/ znajac ich ruchy, to przez te 39 m-cy nie zwieksza predkosci ani o bita, a konkurencja w tym czasie zdazy zrobic to z 5x, nie mowiac juz o cenie :-/ nie wspomne juz o tym, ze strony na dialogu chodza jakby chcialy a nie mogly (ftp chodzi na maxa).. coz - dziekuje, postoje..

  • 0

    2.  2006-10-03 06:04:02

    no dobra - przygladnalem sie dokladniej i musze powiedziec, ze wraz z linia telefoniczna za 1 zl/m-c przez caly okres umowy to nie wyglada to az tak teagicznie (pod warunkiem, ze linie musimy miec).. jesli natomiast chcemy samego neta, to szalu, niestety, nie ma - jak dla mnie za drogo (w porownaniu do jakosci).. 70 zl za 2 Mb by bylo ok (mowa, owczywiscie, o umowie na 15 m-cy, a nie na chore 39)..

  • 0

    3.  2006-10-03 06:22:43

    tak czytam i czytam, i wchodzi na to, ze z tej promocji moga skorzystac dotychczasowi (pkt. 4.).. hmm.. moze nie jest az tak tragicznie (tylko po prostu zle? :-P)? ;-)

  • 0

    4. ~kdfg  2006-10-03 07:36:15  host: host-ip117-134.crowley.pl

    neostarada jest tańsza czy tylko mi się wydaje

  • 0

    5.  2006-10-03 07:45:25

    Neostrada ma limity.

  • 0

    6.  2006-10-03 08:10:46

    jesli w neostradzie masz internet (bez limitu) z telefonem przez 15 m-cy za mniej niz 80 brutto, to tak - jest tansza :-P

  • 0

    7. ~  2006-10-03 08:11:06  host: apn-100-187.gprsbal.plusgsm.pl

    i+ góra,fakt z limitami ale skoro tyle mi starcza..

  • 0

    8.  2006-10-03 08:54:33

    Jasny gwint :/ nie mogliście wcześniej o tydzień???:P teraz to się możecie w d.. pocałować - ja już wybrałem:P

  • 0

    9. ~maro  2006-10-03 09:40:04  host: s-01.wroclaw.dialog.net.pl

    Promocja jest dla wszystkich ktorym obecnie kończą umowy promocyjne lub umowa lojalnościowa, oczywiście dla wszystkich nowych, atutem oferty jest to iż za abonament za telefon przez cały okres zapłacisz 1zł, Pozdro życzliwy z firmy

  • 0

    10. ~Karol  2006-10-03 09:40:41  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    A ja bym kupił DLSka 2Mbity za 99zł z umową na 15miesięcy. Jest tylko jeden problem - Dialogu u mnie nie ma. Q!: chyba trochę przesadzasz. Przecież nikt nie wymaga od Ciebie byś brał umowę na 39 miesięcy! Możesz wziąć na 15 miesięcy, a opłata abonamentowa nie różni się aż tak dużo...

  • 0

    11.  2006-10-03 11:14:37

    *** Karol - oczywiscie, ze nikt nie wymaga.. zauwaz tylko, ze zeby cena netu byla w miare logiczna, to trzeba sie wiazac na ponad 3(!) lata! i to jest chore! :-/

  • 0

    12. ~RobertD  2006-10-03 13:30:55  host: 213-238-121-168.adsl.inetia.pl

    Panowie nie wiem o co wam chodzi. Jak dla mnie to rewelacja. Może Netia się tez w końcu obudzi :P ahhhh

  • 0

    13. ~Dzordz  2006-10-03 17:04:20  host: eui201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rewelacja - a jak przy tym wyglada DSL TP 2000 - Marnie! za glupi abonament telefoniczny trzeba placic 50 zl. Tutaj za 1zł. Cena DSL 2Mb tez bardzo dobra. Ogolnie oferta jest bardzo dobra!

  • 0

    14. ~poznaniak  2006-10-03 18:52:29  host: 213-238-107-20.adsl.inetia.pl

    ***RobertD: też mam taką nadizeję. Może zrobić na Telepolis jakiś "budzik" dla operatorów :-)

  • 0

    15. ~xxx  2006-10-03 19:22:07  host: eer180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    U mnie Dialogu też niestety nie ma i tepsa robi co chce. Cena za net jest dobra dla mnie przy prędkości którą mam tzn. średnio 49,50 brutto na 22 mce zamiast 24 bo mam aneks do umowy obowiązujący na 2 mce szybciej niż by kończyła mi się umowa. To wszystko jest nawet ok ale niestety jest jeszcze niestety dodatkowy ciężar w postaci tego cholernego telefonu stacjonarnego za 50 zł którego nijak nie potrzebuję i nie chcę. Mam nadzieję, że za te niecałe 2 lata będę mógł się pozbyć już stacjonarki i opłacać jedynie opłatę utrzymaniową za linię. Albo niech Dialog tu przyjdzie albo Chello zwiększy swój zasięg.

  • 0

    16. ~  2006-10-28 13:18:15  host: rafael.h3o.com.br

    Widze ze wypowiadają się wyłącznie osoby które nie znają konkretów więc wam nieco napisze. Od ponad 2 lat posiadam łacze w dialogu 1mb/s i ani razu nie mialem jakichkolwiek problemów z transferem , zarówno HTTP jak i FTP czy per2per działały na maximum możliwosći tak na systemie windows jak i freeBSD oraz linux choć na linuksie internet działa o wiele lepiej. Czym sie rozni internet w dialogu w opcji DSL 1mb a 2 mb , otóż jednym !!! w ofercie 1mb/s macie stały PUBLICZNY adres IP -ZEWNĘTRZNY a w ofercie 2mb/s jest stały PRYWATNY - WEWNĘTRZNY adres IP. Poza tym predkościami się różnią ale o tym każdy wie :P Osoba majac modem Callisto 1mb/s w przypadku przejscia do oferty 2mb/s nie zmienia modemu !!! Bo modem jest przeznaczony do łącz maksymalnie 5 mb/s . Centrala zmienia jedynie u siebie szybkość przesyłania danych z 1mb/s do 2mb/s bez posrednictwa techników , proces jest automatyczny. Otrzymujecie telefonicze adres IP i pocztą , po czym konfigurujecie sobie połączenie sieciowe. Zaletą jest fakt że za w przypadku łącza 1mb/s razem z abonamentem za telefon płacicie ponad 150 zl zas w promocji o ktorej tutaj piszecie cena spada do 77 zl za internet i telefon przez 3 lata !!! Poza tym pierwsze 3 miesiace sa gratis poza kwota 1,22 zl ale to pomijam. Wada w Ip prywatnym tkwi wtedy jesli korzysta sie z serwerow takich jak RS , nie bede sie rozwodził , i nie postawicie swojego serwera www czy ftp . DSL nie limituje danych pobieranych jak neostrada i tutaj bije juz na glowę TPSA , na co komu net z limitem . Umowa moze byc zawarta na 2 lata wiec nie tragizujcie ze 3 lata to koszmar ..przeciez TPSA tez zawiera umowy na 2 i 3 lata... Cenowo jest to najlepsze oferta w Polsce.

  • 0

    17. ~  2006-10-28 13:22:43  host: rafael.h3o.com.br

    dialog ma lacza tez 4mb/s i 8mb/s ale nie poczytacie tego na stronie glownej :)wiec gadanie ze nie zwieksza predkosci jest po prostu brakiem wiedzy na ten temat

  • 0

    18. ~juur  2006-11-12 17:41:14  host: xdsl-9763.zgora.dialog.net.pl

    chyba sie skusze na ta oferte 2 mb umowa na 1 mb mi sie konczy w styczniu a aneks moge juz podpisac do konca tego miesiaca i te trzy lata nie sa az tak straszne za te 77 zlotych..nie sadze zeby inne firmy o tym standarcie wprowadzily cos szybciej

  • 0

    19. ~bishop  2006-11-28 17:07:35  host: bbs158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To mi się podoba! Abonament telefoniczny za 1 zł + szybki net. Czekałem właśnie na takż ofertę. TP SA pa pa :]

Dodaj swoją opinię