Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja na DSL w Dialogu

Promocja na DSL w Dialogu

WitekT 4 Maja 2006 21:20

0 0

Dialog wprowadził atrakcyjną promocję dla zamawiających usługę DialNet DSL 512, DSL 1 lub DSL 2, którzy podpiszą umowę na 12 miesięcy.

Promocja trwa od 1. maja do 31. lipca. Abonent w promocji otrzymuje:
99% zniżki na instalację,
99% zniżki na pierwszy abonament,
50% zniżki na abonament przez kolejnych 11 miesięcy.

Dodatkowo, wybierając DialNet DSL 1 lub DSL 2 abonent otrzyma w prezencie kamerkę internetową.




Standardowe ceny usługi przy umowie bezterminowej to:
DSL 512 (512 / 128 kb/s) – 120,78 zł,
DSL 1 (1024 / 256 kb/s) – 181,78 zł,
DSL 2 (2048 / 512 kb/s) – 303,78 zł.

Ceny brutto (z VAT).

Źródło tekstu: Dialog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~  2006-05-04 22:06:43  host: dlc30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon.gsm.pl umiescil informacje i odrazu telepol kopiuje... brawo dla tego pana redaktorka

  • 0

    2.  2006-05-04 22:14:10

    E? Jak kopiuje? Publicznie dostępną informację na www.dialog.pl? To raczej telefon.gsm.pl kopiuje od nas i wymieniać (i udowadniać!) mógłbym długo. Pomijam już dzisiejszy, ekhm, "zbieg okoliczności" z Heyah...

  • 0

    3. ~  2006-05-04 23:21:59  host: dlc30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ekhm, jaki zbieg okolicznosci ? wybacz, ale ty podales zrodlo mix'a a po drugie ta informacja byla ogolnie dostepna na forum heyah, wiec nie rozumiem bezpodstawnych oskarzen ? moze najpierw odwiedz strone heyah, potem cokolwiek mow, ok ?

  • 0

    4.  2006-05-04 23:31:06

    Oczywiście, ogólnodostępna na forum heyah, gdzie wklejali linki do do telepolis. Liczbę 1100 powielił ktoś na forum, a nie ja - ona powstała z podzielenia 5,50 / 0,005. Okazało się potem jednak, że tych SMS-ów jest więcej, dlatego poprawiłem. A oskarżenia są podstawne, bo nie tylko ja te fakty zauważam. Pomijam już kwestię VoIP TP zerżniętą ode mnie swego czasu bez totalnego zrozumienia - poprawioną po moich uwagach. I zawsze robi to KD...

  • 0

    5. ~  2006-05-04 23:49:01  host: dlc30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wez wyluzuj koles dobra ?

  • 0

    6.  2006-05-04 23:52:12

    Po pierwsze - nie mów do mnie per "koleś", bo niespecjalnie mi to pasuje. Po drugie strasznie emocjonalnie podchodzisz do tematu widzę - jesteś związany z tgsm? Może Ty "wyluzujesz"? Ja jestem zupełnie spokojny - stwierdzam i opisuję fakty. Tych faktów po Twojej stronie w ostatniej Twojej wypowiedzi zabrakło, naszą rozmowę uważam więc za zakończoną. Nigdy nie bałem się brać udziału w krytycznych dla mnie dyskusjach ani nie kasowałem żadnych komentarzy - ale w obliczu braku argumentów dalsza rozmowa nie ma sensu.

  • 0

    7. ~  2006-05-05 00:15:42  host: dlc30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widzisz, w tym rzecz ze ty jak i tgsm artykul mieli po 17.17 czyli po tym jak ukazalas sie informacja na forum, wybacz, ale z tgsm tymbardziej kd nie mam nic wspolnego, koniec tego tematu

  • 0

    8. ~  2006-05-05 00:16:10  host: dlc30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po tym jak ukazala sie...

  • 0

    9. ~Adam  2006-05-05 02:48:03  host: aqw50.internetdsl.tpnet.pl

    hmm polskie piekiełko jak zwykle. zawsze się jakiś sprawny inaczej znajdzie co wykorzystuje, iż Witek nie kasuje niektórych komentarzy...chociaż mógłby

  • 0

    10.  2006-05-05 10:12:37

    No i co z tego, że miałem po 17.17? Po pobieżnym przejrzeniu forum do czasu publikacji przeze mnie wiadomości nie było wszystkich informacji z mojej wiadomości i tgsm.

  • 0

    11.  2006-05-05 10:13:10

    a czy to wazne kto z kim tutaj śpi, ważne by dzieci były zdrowe:) a te dzieci to my żądne nowych informacji :D:D.

  • 0

    12. ~X  2006-05-05 13:38:58  host: pf132.lodz.sdi.tpnet.pl

    szkoda że ta oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. No chyba że ktoś jest wystarczająco obrotny i pogada z babeczką z okienka to mu mimo trwającej umowy uwzględni tą promo ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-55-5.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~SM | 2017-10-20 20:09:03

Skoro rośnie sprzedaż to może wzieliby się za poprawę jakości mapy w PL?


~Sebek | 2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać


~to ja | 2017-10-20 19:28:04

nie warto !!!


kabell | 2017-10-20 18:41:27

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


~opinioczeq | 2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet