Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja MMS-ów w Mix Plusie przedłużona

Promocja MMS-ów w Mix Plusie przedłużona

sirmark 4 Czerwca 2007 13:52

0 0
Plus przedłużył do 15 czerwca promocję "MMS w cenie SMS w Mixie".

W ramach promocji dla użytkowników Mix Plus, MMS wysłany do wszystkich krajowych operatorów kosztuje 18 groszy - czyli tyle samo, co SMS.

Promocja trwa od 11. kwietnia i nie wymaga od użytkownika podejmowania żadnych dodatkowych czynności.

Aby wysyłać MMS-y w Mix Plusie, należy mieć włączoną pakietową transmisję danych. Usługę transmisji można włączyć za pomocą kodu *101*11*02#.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Wojtas  2007-06-04 14:10:07  host: pc-91-147.akademiki.uni.torun.pl

    Aaa to do wszystkich. Myslalem ze tylko do Plusa. To ładnie. Szkoda ze jeszze tylko 11 dni... ale moze znowu przedłużą? :)

  • 0

    2.  2007-06-04 14:10:31

    O cale 11 dni :D Pięknie, jak na plusa to naprawde jestem zachwycony tylko pamiętajcie że aby usługa była aktywna musicie aktywować usługem kodem 997 i uzupelnic konto karta 50 pln za 15 dni :))

  • 0

    3. ~issa  2007-06-04 14:11:58  host: inet20909nb-2.eranet.pl

    Od 15 czerwca przedłużenie do 16 czerwca?:) I tak dalej... 18 groszy za mmsa na nikim już raczej wrażenia nie robi , tym bardziej promocyjne:-P Uważam zdcydowanie , że zaszczyt korzystania z tak niesamowitej oferty powinni mieć tylko ci którzy mają umowy na minimum 36 doładowań , reszta nie jest godna;-)

  • 0

    4. ~  2007-06-04 14:52:55  host: aie67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak inne sieci maja z mmsami? po jakiej cenie maja? 40 gr?

  • 0

    5. ~WhiteSmurff  2007-06-04 15:31:03  host: acpr48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tt - 40gr pop - 40gr orange go - 40gr play - 16gr (chyba)

  • 0

    6. ~aro  2007-06-04 15:33:02  host: w3cache.tpnet.pl

    play ma po 15groszy brutto! bez promo for all

  • 0

    7.  2007-06-04 15:37:04

    issa: a co z tymi co mają umowy na 48 doładowan? Swoja droga zalosny komentarz. Pewnie bardziej bys sie ucieszyl(a) gdyby nie przedłuzyli wcale... Robi wrazenie na wielu, szczegolnie na tych z Orange którzy jeszcze niedawno placili za mmsa 1,22 zł.

  • 0

    8.  2007-06-04 15:39:31

    @przepraszam... 42 doładowania.

  • 0

    9. ~r  2007-06-04 15:45:39  host: chello087207229190.chello.pl

    a kiedy będą umowy na 60 doładowań? Albo na 72? Może w takiej umowie byłyby lepsiejsze promocje. Ech, można pomarzyć ;-)

  • 0

    10. ~issa  2007-06-04 15:51:08  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    ***mdomek - zupełnie nie rozumiem Twojego komentarza. Moja mało zawoalowana złośliwość dotyczy beznadziejnego , niegasnącego zapału Plusa , który przekłada się na kilkudniowe promocje , od których chcę się rzygać. Nie raz o tym pisałem , ale mam to już gdzieś bo nie mam Mixa , spłaciłem i się z nim pożegnałem. Nie wiem co jest bardziej żałośne , mój komentarz czy owe "promocje" Plusa , podsumowac to mogę tylko tak , że moje zdanie jest rozbieżne z Twoim , ale przekonywać Cię nie będę.

  • 0

    11. ~issa  2007-06-04 15:54:32  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    Abyś nie miał wątpliwości , jestem klientem Plusa. Ale używanie czy nieużywanie ofert danego operatora , nigdy nie wpływa u mnie na zdolność obiektywnej oceny promocji i cenników itp. To co myślę , to napiszę.

  • 0

    12. ~r  2007-06-04 15:59:29  host: chello087207229190.chello.pl

    *issa: mógłbyś opisać wrażenia z używania Play? Bo niektórzy piszą że im się esemesy spóźniają czy poziom sygnału jest niestabilny. Myślę że opowiadają bajki ale kto ich tam wie. Używasz pewnie plejowatego abo czy i oferty na kartę?

  • 0

    13. ~dt  2007-06-04 16:25:44  host: wap.plusgsm.pl

    issa nie przesadzaj. Dobrze ze przedluzyli. 15 przedluza pewnie na cale wakacje. Wprowadzenie na stale wymaga zmiany cennika a kazda zmiana moze byc podstawa do odstapienia od umowy ;)

  • 0

    14. ~issa  2007-06-04 17:05:15  host: inet20908na-2.eranet.pl

    ***dt - uważam , że przedłużenie na całe wakacje to już stanowcza przesada:) ***r - wczoraj dostałem smsa z Ery i przyszedł w ratach , nie mam za dużego doświadczenia w odbieraniu eskow/mmsów na Playa , większość z nich dostaję na Plusa. Co do poziomu sygnału , kolega kupił sobie i600 we Wrocławiu i bardzo narzekał , szczególnie na jakość rozmów. Używam PlayKarty i tak ogólnie to jest naprawdę spoko , bywało niekiedy "ti , ti , ti" , ale dramatycznych awarii jeszcze nie doświadczyłem. Co do cennika to daję Playowi 6 , jeśli chodzi o działanie to 5.

  • 0

    15. ~Szalony  2007-06-04 17:14:57  host: wap.plusgsm.pl

    U mnie cos zlego z plusem sie dzieje... Ostatnio rodzice z simplusa nie mogli dzwonic- bylo to slynne 3 pipi i urwanie polaczenia a ja od 3dni mam w edge predkosci na poziomie 7-10kB/s jak tak dalej bedzie to chyba plusa wywale... :/

  • 0

    16. ~r  2007-06-04 17:47:52  host: chello087207229190.chello.pl

    #14:dzięki za info :-). Jeśli chodzi o "ti, ti, ti" to jako że przez ostatnie trzy miesiące odrobinkę korzystałem z simplusa to i ja się na to natknąłem ze 3 razy, a jako że korzystam jeszcze z Taktaka to i tam raz czy dwa natknąłem się na komunikat "sieć zajęta" Więc takie rzeczy się zdarzają pewnie wszystkim opom. Teraz mam chęć na PlayKartę w ramach testów i ze względu na cennik bo cennik podobnie tak jak i *issie też mi się podoba :-) Mam nadzieję że jakść rozmów w Play w W-wie będzie lepsza niż we Wrocławiu. Dziękuję i pozdrawiam!

  • 0

    17. ~frytko  2007-06-04 18:15:20  host: aie67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    swietnie ze ktos potrafi sie cieszyc z playa :) ja mieszkam tam gdzie 3g nie dochodzi i nie zauwazam wielkiej roznicy miedzy playta a minusem. sam mam za to minusowego Stopa i sobie go chwale. nie kumam tych co maja i co chca miec karte. karta -> smietnik na kolkach

  • 0

    18. ~jojo  2007-06-04 18:55:59  host: egk126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4,5 - w TT (przypominam poraz kolejny), MMS w sieci możesz mieć juz za 6 gr (nalicznie co 100 kB) w pakiecie za 6 zł (100 MMS-ów) ważnym przez miesiąc, lub do innych sieci 40 gr (również liczone co 100 kB).

  • 0

    19.  2007-06-04 20:48:28

    Szalony ja to samo mialem 3-4 dni temu jak przez 2h mialem problemy z polaczeniem - myslalem ze mi telefon nawalal ale przelaczylem na ere i wszystko dzialalo ! Mam jeden numer w SS i jak chcialem wykonac polaczenie to albo nie laczylo albo w trakcie polaczenia wywalalo - dziwne moze przeciazenie?

  • 0

    20. ~dt  2007-06-04 21:21:50  host: wap.plusgsm.pl

    Przeciazenia sie zdarzaja i to coraz czesciej a BTSa coraz trudniej postawic.

Dodaj swoją opinię