Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Minuty za Minuty" w Orange

Promocja "Minuty za Minuty" w Orange

sirmark 6 Stycznia 2010 12:03

2 0

W promocji Minuty za Minuty w Nowym Orange Go, za każde zainicjowane połączenie trwające dłużej niż 2 minuty dzwoniący otrzymuje od 3 do 9 dodatkowych minut na kolejne połączenia do wszystkich sieci (nie dotyczy Play i Cyfrowego Polsatu).

Dodatkowe minuty są rozliczane w pierwszej kolejności i można je wykorzystać już przy następnym połączeniu. Niewykorzystany czas przechodzi na kolejne połączenia. Codziennie można dostać nawet 45 dodatkowych minut, są one ważne w ciągu 24 godzin od chwili przyznania. Liczba przyznanych minut zależy od wartości ostatniego doładowania:




Nominał ostatniego doładowania Liczba dodatkowych minut za każde połączenie trwające ponad 2 min*
25 - 49,99 zł 3 minuty
50 - 99,99 zł 6 minut
100 zł i więcej 9 minut
* - dotyczy połączeń z doładowania.

Aktywacja promocji jest jednorazowa, można ją włączyć na jeden ze sposobów:
wysyłając SMS-a aktywującego o treści HALO pod numer 900 (opłata jak za standardowy SMS);
wpisując na klawiaturze telefonu *101*11# i potwierdzając przyciskiem połączenia (aktywacja bezpłatna).
Wysyłając SMS o treści ILE pod numer 900, użytkownik może sprawdzać liczbę minut, którymi dysponuje.

Zobacz: regulamin promocji "Minuty za Minuty" (plik .pdf; 107 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 105
  • 0

    86.  2010-01-06 23:09:53

    Tak czytam i czytam i widzę, że (jak zwykle zresztą) różne opcje się ścierają. Moim zdaniem NOG jest tak samo korzystną ofertą jak PF - jednak przy dużych jednorazowych doładowaniach (co u mnie przekreśla tą taryfę pre-paid). Co do samej promocji. Oczywiście aktywacją jest darmowa (gratulacje dla Orange ;-)), jest to tylko dodatek - rozumiem nikt nie zmusza do aktywacji i korzystania. Ale ludzie, jak już robić promocję to zrobić ją należy porządnie, a nie jak to jest zwyczajem w Orange: jest, bo jest. Nie ważne czy się to "coś" komu przyda, ale kolejna promocja zaliczona. Zobaczcie ile my mamy promocji! A, że większość z nich jest zupełnie nie praktyczna... Ta promocja jest zagmatwana na maksa. Typowy przykład jak można s......ć coś co mogło się dobrze zapowiadać. Moim zdaniem "zbieraj Minuty" z Play Fresh jest rozwiązana lepiej i korzystniej dla przeciętnego klienta tej sieci.

  • 0

    88.  2010-01-06 23:53:29

    87 - Zważyłeś tylko jeden błąd w mojej wypowiedzi - ja widzę więcej? Staram się - nikt nie jest doskonały. To nie wypracowanie klasowe, a post pod newsem. ;-)

  • 0

    89. ~rumpelstickin  2010-01-07 00:38:30  host: 62.61.50.20

    A jak ktoś regulaminu nie doczytał to pisze jak wól pkt. 10 "Bonus moze byc wykorzystany na połaczenia głosowe oraz połaczenia wideo do wszystkich sieci ..." czyli za free można sie pooglądać ;)

  • 0

    90. ~dyslekcja  2010-01-07 08:36:07  host: chaos.tpnet.pl

    @87. Chłopcze nawet nie wiesz, że osoby dyslektyczne mają zazwyczaj dużo wyższą inteligencje niż średnia.

  • 0

    91. ~  2010-01-07 13:54:13  host: v08-15.opera-mini.net

    @81. Inteligencją to Ty nie "grzeszysz" niestety, jeżeli po przeczytaniu tego newsa wywnioskowałeś, że można otrzymać tylko 3 min dziennie z tej promocji. Jak Ty sobie radzisz z wejściem na strony internetowe?

  • 0

    92.  2010-01-07 15:19:06

    do 45 minut można dostać. Dobra promocja... Ważne jest że tylko smsa wystarczy wysłać...

  • 0

    93. ~hefe784  2010-01-09 14:20:28  host: fip130.internetdsl.tpnet.pl

    Jak nie można do wszystkich sieci dzwonić To po Cholerę się robi takie promocje!!!??Dla Stefana co na dachu siedzi i szuka zasięgu??? :)

  • 0

    94. ~stefan  2010-01-11 21:29:17  host: bah60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciagle nie mogę znaleźć zasięgu;/:P tak jak dobrej oferty/promocji w orange:/// byle do konca umowy w zetafonie:P

  • 0

    96.  2010-01-15 12:38:54

    Bo minuty przyznawane są po zakończeniu rozmowy, do tego dostałeś 6 minut, bo doładowałeś ostatnio w przedziale 50-99zł.Trochę skomplikowana promocja, dla liczących.

  • 0

    97. ~xyz  2010-01-19 13:40:15  host: 87-205-157-225.adsl.inetia.pl

    Wszyscy wyrażacie opinie ale nikt nie wziął pod uwagę, że owszem jednego dnia złapiecie nawet 45minut darmowych ale macie na wykorzystanie ich tylko 24h, a następnie wykorzystując te darmowe (bo schodzą jako pierwsze) nie dostajecie nowych darmowych, czyli wielkie bum a tak naprawdę darmowe są co drugi dzień zakładając że dzwonicie codziennie. Promocja tak naprawdę zmusza do kolejnych doładowań i ciągłych rozmów jeśli ktoś chce mieć te darmowe - a dzwonić tylko po to aby dzwonić to już lepiej mieć non stop niską stawkę i mieć gdzieś iluzoryczne promocje

  • 0

    98. ~syf jak zwykle  2010-02-13 11:18:35  host: adnk107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakos nikt nie wspomnial ze ta badziewna pseudo promocyjka jest nie tylko po uprzednim doladowaniu konto za min 25zl i ze jest do wszystkich w orange, (minuty z bonusu z wyjatkiem play i polsat) czas na wykorzystanie minut z bonusu 24h oraz najlepsze promocyjka dziala TYLKO 30 DNI!!!!! ale syf, ale klakierzy orangutana jak zwykle pomineli kilka waznych i nie wygodnych faktow .....

  • 0

    99. ~  2010-02-13 11:37:35  host: adnk107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przeczytalem kolejny raz regulamin na stronie orangutana nie ma ani slowa ze ta promocyjka trwa tylko 25 dni(pomylilem sie wczesniej piszac 30dni) a potem trzeba ponownie doladowac konto, czyli dziala ona na tej samej zasadzie co minuty non stop i masz za starz czyli ladujcie co 25 dni a bedziecie miec bonusy do wszystkich w orange, kolejny minus w calosciowym rachunku korzystania z NOG,

  • 0

    100. ~psssss  2010-02-20 16:14:36  host: abzs160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bylem wczoraj w salonie i o ta promocyjke tez spytalem konsultantka orangutana(o niezbyt inteligentnym wyrazie twarzy) dlaczego w regulaminie tej promocji "minuty za minuty" nie ma nic o dlugosci trwania tej promocji tzn a nie chodzi mi o czas przez ktory mozna wykorzystac ten bonus do wszystkich w orange(24h to wiem) ale jak dlugo trwa promocja a promocja trwa 25dni na tej samej zasadzie co "masz za starz" oraz "minuty non stop" liczylem ze po doladowaniu za 50zl bede mial 92 dni, przez ktore bede mogl kozystac z promocji, niestety kolejny raz sie zawiodlem na orangutanie, zreszta, nie wiem czy celowo czy tez z nie uwagi ale nie ma ani slowa w regulaminie o czasie jaki trwa ta promocja,dlaczego??

  • 0

    101. ~dona  2010-06-28 12:48:17  host: adok246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co to znaczy:"oferta jednorazowa?????"

  • 0

    102. ~rafal-90  2010-09-19 09:52:06  host: s36-239.star.net.pl

    @101 oferta jednorazowa to znaczy jak raz włączysz to masz to już do końca, nie musisz tego włączać po każdym doładowaniu @100 coś cie chyba kolego oszukali w tym orange, bo korzystam z tej usługi już od bitych 4 miesięcy i cały czas działa (doładowałem 1. raz pod koniec maja i wtedy to włączyłem i teraz na początku września drugi raz i cały czas mi działają MinutyZaMinuty)

  • 0

    103. ~  2011-07-16 18:04:05  host: p16-04.opera-mini.net

    Popieram jojo 86, orange powinno dawać te minuty bez konieczności doładowywania, ważne więcej niż tylko dzień oraz powinni dawać za każdą wychodzącą sekundę a nie 2 minuty, a najlepiej wszystko powinno być darmo.

  • 0

    104. ~  2011-07-16 19:14:40  host: afbg204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy naprawdę trzeba ładowac telefon co 25 dni żeby mzm działały?

  • 0

    106. ~  2011-07-16 23:53:28  host: p21-02.opera-mini.net

    Bonusy są zależne od kwoty doładowania i działają póki mamy ważne wychodzące

  • 0