Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Jedyny Mix na piątkę" w Erze

Promocja "Jedyny Mix na piątkę" w Erze

sirmark 19 Maja 2008 09:42

0 0
Era wraz z nowymi taryfami Nowa Era Mix wprowadza promocję Jedyny Mix na piątkę.

O cennikach nowej oferty pisaliśmy już w tej wiadomości.

W ramach promocji nowej oferty operator umożliwia zakup telefonu w preferencyjnej cenie.

Zobacz: szczegóły promocji Jedyny Mix na piątkę.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~orangutan  2008-05-19 11:10:55  host: eed221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    f250 przy umowie na 2 lata przy miesiecznym zobowiazaniu 299 pln ....wow....era mnie jakoś nie powalila na kolana bo za stowe wiecej mozna miec juz ten tel na serwisach aukcyjnych poprzez kup teraz wiec ta oferta dla niskich zobowiazan to żenada

  • 0

    8. ~orangutan  2008-05-19 11:12:43  host: eed221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chodzilo mi o miesieczne zobowiazanie 25 pln i koszt samsunga f240 299 to juz przegięcie pały - spodziewalem sie ceny ok 2 razy niższej

  • 0

    9. ~Pu94  2008-05-19 12:23:35  host: elu254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tych mixow nie rozumiem juz kompletnie.Kiedys to bylo ala tak tak + telefon dzis to jest oferta do srania + drogi telefon. Za te kase z zobowiazan mozna wzisc takie samo abo z wypasionym fonem a nie wbijac sie w jakis beznadziejny mix. MIx na piatke raczej na beton.

  • 0

    10. ~  2008-05-19 12:53:45  host: apn-77-112-23-151.gprs.plus.pl

    Ceny telefonow kosmos ta oferta jest slaba i tyle , na dzis to wogole nie oplaca sie jej brac i jest ona dla idiotow co nie umieja liczyc !!! Czytaj era dla frajera.

  • 0

    11. ~wibrator  2008-05-19 13:00:00  host: nat-138.ghnet.pl

    MIX jest dla młodzieży, którym starzy chcą założyć hamulec. I po to jest mix ! Nie wypisujcie więć bzdurnych porównań z abonamentem - bo TO NIE MA SENSU ! Sam znam sporo nastolatek w okolicy 15-19 lat, którzym starzy w życiu nie kupią abonamentu, bo poszliby z torbami!!! I to jest dla takich osób oferta. Widzę, że część z was zapomniała, jaka idea przyświecała twórcom pierwszego mixa na rynku ? Zresztą był on w Idei i wtedy zrobił furorę... Na szczęscie od tego czasu weszło sporo zmian na rynku.

  • 0

    12. ~  2008-05-19 13:29:19  host: acss42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakie cwaniaki wszystko zadarmo byscie chcieli kupcie sobie krutkofalowki

  • 0

    13. ~  2008-05-19 13:38:38  host: apn-77-112-23-151.gprs.plus.pl

    Wibrator to niech lepiej rodzice im na karte telefon lupja a nie mix co wedlug mnie jest duzo drozszy od ofert na karte a ceny telefonow sa bardzo wysokie w mix

  • 0

    14.  2008-05-19 15:15:50

    #13 tylko ze nie kupisz telefonu na kartę za 1zł...

  • 0

    15.  2008-05-19 15:44:49

    fajna mi promocja ;/

  • 0

    16. ~  2008-05-19 16:01:23  host: 87-205-199-177.adsl.inetia.pl

    co za denna promocja i w mysl 4punktu-wyjasnienia uslugi np wekkendy itp lub Bluecconect 50mb sa platne dodatkowo i nie zchodza z kwoty minimalnego zasilenia :) Cala Era dziady na max z zasiegiem i oferta.

  • 0

    17. ~szalony  2008-05-19 18:31:12  host: wawhsb-196.dial.plusgsm.pl

    Jak faktycznie te opłaty za usługi obniżające koszta są płatne dodatkowo nie z kwoty zobowiązania to lipa z tej oferty . Wyjdzie na to że przy 75 trzeba będzie płacić ponad 100zł jak kto "intensywnie" używa telefonu.

  • 0

    18.  2008-05-19 19:03:23

    fajnie ze jest opcja do 5 osob po 19gr, do tego niezle telefony i duzy wybor jest w czym wybierac, oraz fajnie zrobione miesieczne zasilenia co 25zl rosnaco, to jest dobre bo kazdy wybierze tak jak mu trzeba w skorocie:P

  • 0

    19.  2008-05-19 19:44:25

    Nic szczególnego...

  • 0

    20. ~janko muzykant  2008-05-19 22:30:30  host: pc14-175.chomiczowka.waw.pl

    a tam... jakby nie próbować, nie wymiksuje się 5 osób za free, jak w pięciolini plusa :P

  • 0

    21. ~jojo  2008-05-19 22:39:05  host: efr41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    janko - a co ma abonament Plusa do mixa Ery?

  • 0

    22. ~  2008-05-20 05:34:02  host: f142-059.opera-mini.net

    to, ze kazda opcja Plusa, jest lepsza od ery

  • 0

    23. ~tiki  2008-05-20 09:29:15  host: dpx153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 20 - akurat w Mixie to Era ma "tańszą piątkę", w Plusie tego nie ma, a z komentarzem numer 22 trudno polemizowac, tyle w nim merytorycznej argumentacji :)

  • 0

    24. ~era  2008-05-20 21:47:22  host: azm50.internetdsl.tpnet.pl

    plusgsm ma stawke 0,72pln do wszystkich a w erze od 0,49

  • 0

    25. ~  2008-05-28 18:49:26  host: f142-046.opera-mini.net

    *24 przelicz mi w Mixie Ery po najniższych stawkach 2400 minut i zmieśc wynik w 40zł [MixPlus oferta] ;-) / nicram

  • 0

    26. ~  2008-05-28 19:02:01  host: f142-046.opera-mini.net

    Skąd taki wynik ktoś z niedowierzaniem może zapytać;-), otóż 600 minut do sieci po 16 i całą dobę w weekendy (pakiet za 5zł - 100 minut, czyli w miesiącu na 600 minut, trzeba wydać 30zł] reszta minut to darmowy numer [aktywacja 10zł/m-c] ;-). Dlatego śmiem twierdzić że ta oferta Plusowi do pięt nie dorasta;-) / nicram

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-90-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-07-21 18:57:39

Chińczyk potrafi?


~ | 2017-07-21 18:57:09

Teraz firemki typu Telekogucik będą miały kasę na udostępnianie na udostępnianie dla całej wsi jednego biednego internetu z Neostrady ;)


~Szwagier wlo | 2017-07-21 18:51:36

Szwagier obiecał że kupi taką


~Vences | 2017-07-21 18:50:05

http://tlp.is/e9p Galaxy s5 Neo też ;o


~ | 2017-07-21 18:47:17

ostatnie zdanie "Masz Ci los"!

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1500 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1500 zł (lipiec 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet